ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Богатирь М.І.
Асистент 1 Бамбурак В.Б.
Асистент 2 Петрова І.В.
4-ий арбітр Цибулько Є.А.
8 ТУР
23.10.2020 15:00
"Черкаси Арена" м. Черкаси
Гляд.
0
Темп.
19 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Харахайчук А.Є.
Дніпро
“Дніпро”
2:2
(1:2)
Таврія Сімферополь
“Таврія Сімферополь”
“Дніпро”
“Таврія Сімферополь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
transparent
28’
Картинка
36’
Картинка
36’
Картинка
45’
Картинка
Картинка
19’
Картинка
37’
Картинка
38’
Картинка
45+3’
46’
Картинка
49’
Картинка
58’
Картинка
79’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
63’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
74’
“Дніпро” СКЛАДИ КОМАНД “Таврія Сімферополь”
1 Кірілл Самойленко Самойленко Кірілл Онопко Віталій Віталій Онопко 89
22 Денис Шурубура Шурубура Денис Картинка 69’ Максименко Олександр Олександр Максименко 35
3 Кирило Молоков Молоков Кирило Картинка 45+3’ Картинка 72’ Афендулов Володимир Володимир Афендулов 3
5 Євгеній Онищенко Онищенко Євгеній Картинка 36’ Картинка 46’ Клочко Дмитро Дмитро Клочко 4
4 Дмитро Шведенко Шведенко Дмитро Картинка 36’ Окатий Віктор Віктор Окатий 21
7 Вячеслав Орел Орел Вячеслав (К) Картинка 19’ (К) Масалов Анатолій Анатолій Масалов 9
6 Джаба Фхакадзе Фхакадзе Джаба Картинка 45’ Картинка 38’ Жавко Владислав Владислав Жавко 7
11 Вадим Лобода Лобода Вадим Картинка 58’ Картинка 63’ Кривич Михайло Михайло Кривич 16
13 Вадим Чорний Чорний Вадим Картинка 20’(п) Захарченко Станіслав Станіслав Захарченко 2
10 Максим Авер'янов Авер'янов Максим Картинка 79’ Картинка 74’ Бочак Роман Роман Бочак 18
51 Ярослав Савісько Савісько Ярослав Картинка 28’ Картинка 46’(2) Бойко Олексій Олексій Бойко 99
31 Андреа Баккі Баккі Андреа Завгородній Денис Денис Завгородній 1
12 Костянтин Дашко Дашко Костянтин Картинка 36’ Картинка 49’ Картинка 63’ Гриппа Вадим Вадим Гриппа 19
21 Артем Норенко Норенко Артем Картинка 46’ Картинка 88’ Макарченко Артем Артем Макарченко 10
8 Артем Кулик Кулик Артем Картинка 88’ Картинка 46’(2) Вакулінський Владислав Владислав Вакулінський 24
23 Артем Масоха Масоха Артем Білокінь Євгеній Євгеній Білокінь 29
30 Назарій Краснюк Краснюк Назарій Картинка 28’ Картинка 69’ Фетісов Віталій Віталій Фетісов 22
Золотухін Віктор Віктор Золотухін 8
Картинка 19’ Картинка 37’(п) Фаюк Андрій Андрій Фаюк 11
Логвиненко Максим Максим Логвиненко 27
Яковенко Дмитро Дмитро Яковенко 5
Картинка 74’ Соколан Євгеній Євгеній Соколан 6
Головний тренер: Головний тренер:
Столовицький Ігор Михайлович Шевченко Сергій Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору