ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Чертоляс М.В.
Асистент 2 Марулін С.Ю.
4-ий арбітр Петренко Є.В.
18 ТУР
26.03.2021 17:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
0
Темп.
7 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Митровський М.М.
Чорноморець
“Чорноморець”
1:1
(0:1)
Оболонь
“Оболонь”
“Чорноморець”
“Оболонь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
7’
Картинка
23’
58’(2)
Картинка
61’
Картинка
76’
Картинка
80’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
54’
Картинка
76’(2)
Картинка
77’
Картинка
82’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
1 Данило Варакута Варакута Данило Картинка 82’ Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
53 Станіслав Микицей Микицей Станіслав (К) Картинка 90+2’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
5 Міха Горопевшек Горопевшек Міха Безуглий Микита Микита Безуглий 33
9 Ілля Путря Путря Ілля Мате Юрій Юрій Мате 96
91 Максим Мельничук Мельничук Максим Глошардін Нікіта Нікіта Глошардін 2
14 Сергій Кравченко Кравченко Сергій Лобов Олексій Олексій Лобов 55
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 76’ (К) Матяж Іван Іван Матяж 90
7 Дмитро Коркішко Коркішко Дмитро Картинка 38’ Картинка 58’ Картинка 23’ Картинка 77’ Суханов Сергій Сергій Суханов 23
17 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 58’(2) Картинка 7’ Картинка 76’(2) Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
20 Бека Вачіберадзе Вачіберадзе Бека Картинка 80’ Картинка 46’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 61’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 94
12 Олексій Паламарчук Паламарчук Олексій Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
25 Євгеній Мартиненко Мартиненко Євгеній Фастов Дмитро Дмитро Фастов 12
60 Дмитро Поспєлов Поспєлов Дмитро Картинка 46’ Картинка 54’ Мединський Ігор Ігор Мединський 13
29 Петро Долгов Долгов Петро Скидан Руслан Руслан Скидан 19
10 Артур Авагімян Авагімян Артур Картинка 58’ Голіков Олександр Олександр Голіков 17
97 Андрій Якимів Якимів Андрій Білий Василь Василь Білий 21
59 Артем Козак Козак Артем Картинка 58’(2) Лук'янчук Павло Павло Лук'янчук 18
19 Даниїл Сухоручко Сухоручко Даниїл Картинка 61’ Галоян Сімон Сімон Галоян 29
18 Владислав Бугай Бугай Владислав Картинка 76’ Картинка 76’(2) Мурза Артур Артур Мурза 7
Слободян Олег Олег Слободян 10
Головний тренер: Головний тренер:
Антонов Олексій Геннадійович Яковенко Павло Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору