ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Маляр В.Ю.
Асистент 1 Катющев М.В.
Асистент 2 Наскалов С.В.
4-ий арбітр Задиран С.С.
19 ТУР
31.03.2021 18:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
14 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Циганков О.Д.
Оболонь
“Оболонь”
3:0
(2:0)
Кремінь
“Кремінь”
“Оболонь”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
22’
61’
Картинка
67’
Картинка
70’
Картинка
71’
Картинка
77’(2)
Картинка
Картинка
48’
Картинка
63’(2)
Картинка
75’
Картинка
88’
“Оболонь” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь (К) Олійник Андрій Андрій Олійник 1
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 22’ Мягков Павло Павло Мягков 22
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Картинка 88’ Курелєх Валерій Валерій Курелєх 17
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 28’ Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес 5
2 Нікіта Глошардін Глошардін Нікіта Картинка 77’ Бєлоусов Денис Денис Бєлоусов 27
55 Олексій Лобов Лобов Олексій Хоцяновський Артем Артем Хоцяновський 77
90 Іван Матяж Матяж Іван (К) Семенов Дмитро Дмитро Семенов 9
7 Артур Мурза Мурза Артур Картинка 45+1’ Картинка 77’(2) Демченко Олександр Олександр Демченко 8
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Картинка 67’ Картинка 48’ Картинка 75’ Бичков Богдан Богдан Бичков 2
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 61’ Картинка 63’ Івахно Максим Максим Івахно 21
94 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 71’ Картинка 63’(2) Гоменко Ярослав Ярослав Гоменко 57
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Данкович Роман Роман Данкович 44
12 Дмитро Фастов Фастов Дмитро Картинка 63’(2) Пуди Дмитро Дмитро Пуди 98
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 67’ Картинка 63’ Мурашов Євген Євген Мурашов 7
19 Руслан Скидан Скидан Руслан Картинка 71’ Мілєсін Павло Павло Мілєсін 25
17 Олександр Голіков Голіков Олександр Картинка 77’ Молько Владислав Владислав Молько 19
29 Сімон Галоян Галоян Сімон Картинка 77’(2) Білоус Сергій Сергій Білоус 10
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 61’ Картинка 70’ Картинка 75’ Галата Денис Денис Галата 20
89 Антон Рафальський Рафальський Антон
22 Юрій Бровченко Бровченко Юрій
Головний тренер: Головний тренер:
Яковенко Павло Олександрович Годін Олексій Вячиславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору