ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубина Р.В.
Асистент 1 Соколовський Б.О.
Асистент 2 Аврамчук В.О.
4-ий арбітр Бакулін В.А.
16 ТУР
09.04.2021 16:00
"Енергія" м. Нова Каховка
Гляд.
200
Темп.
11 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Бондар В.М.
Енергія
“Енергія”
1:3
(0:2)
Яруд
“Яруд”
“Енергія”
“Яруд”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
21’
Картинка
37’
46’
Картинка
53’
Картинка
71’
Картинка
72’
Картинка
73’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
69’
Картинка
76’
Картинка
82’
Картинка
87’
“Енергія” СКЛАДИ КОМАНД “Яруд”
30 Сергій Дворник Дворник Сергій Картинка 88’ Карнаух Олег Олег Карнаух 98
15 Дмитро Маміч Маміч Дмитро Маймула Олександр Олександр Маймула 3
2 Олександр Нестерук Нестерук Олександр Саєнко Данило Данило Саєнко 19
4 Сергій Цой Цой Сергій (К) Картинка 86’ Товстий Максим Максим Товстий 33
5 Дмитро Мохначук Мохначук Дмитро Таранда Владислав Владислав Таранда 23
20 Андрій Гавриленко Гавриленко Андрій Булгаков Єгор Єгор Булгаков 5
8 Сергій Біневський Біневський Сергій Картинка 71’ Картинка 73’ Картинка 82’ (К) Мочевінський Іван Іван Мочевінський 9
6 Вадим Россохатий Россохатий Вадим Картинка 72’ Картинка 76’ Тишинінов Владислав Владислав Тишинінов 4
13 Михайло Кривич Кривич Михайло Картинка 46’ Картинка 69’ Корицький Єгор Єгор Корицький 7
10 Дмитро Бондаренко Бондаренко Дмитро Картинка 53’ Картинка 21’ Картинка 37’ Картинка 87’ Літовченко Данило Данило Літовченко 11
11 Вячеслав Студенко Студенко Вячеслав Картинка 55’ Літюк Гліб Гліб Літюк 10
12 Дмитро Зелінський Зелінський Дмитро Гончаренко Олег Олег Гончаренко 12
19 Володимир Біжко Біжко Володимир Картинка 73’ Картинка 86’ Бібік Данило Данило Бібік 18
9 Владислав Вакулінський Вакулінський Владислав Картинка 46’ Лисенко Кирило Кирило Лисенко 22
17 Артем Данковський Данковський Артем Поліщук Давид Давид Поліщук 20
21 Євгеній Акімов Акімов Євгеній Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 17
3 Євгеній Андрощук Андрощук Євгеній Картинка 72’ Картинка 76’ Щербак Артем Артем Щербак 8
22 Денис Швед Швед Денис Доберчук Данило Данило Доберчук 14
14 Вадим Тенжицький Тенжицький Вадим Картинка 87’ Бойко Владислав Владислав Бойко 16
16 Микола Хименюк Хименюк Микола Картинка 53’ Картинка 90’ Картинка 69’ Асєєв Микита Микита Асєєв 24
Картинка 82’ Левянков Владислав Владислав Левянков 21
Головний тренер: Головний тренер:
Хавров Едуард Анатолійович Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору