ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Копієвський В.В.
Асистент 1 Нижник В.О.
Асистент 2 Маланчук М.Б.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
23 ТУР
25.04.2021 16:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
0
Темп.
8 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Можаровський Ю.А.
Агробізнес
“Агробізнес”
1:0
(1:0)
Оболонь
“Оболонь”
“Агробізнес”
“Оболонь”
transparent
transparent
transparent
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
36’
Картинка
45’
Картинка
Картинка
1’
58’
Картинка
63’
Картинка
68’
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
76’
Картинка
84’(2)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
67’
Картинка
68’
Картинка
84’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег Фастов Дмитро Дмитро Фастов 12
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 45’ Картинка 68’ Суханов Сергій Сергій Суханов 23
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 68’ Безуглий Микита Микита Безуглий 33
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 18’ Картинка 76’ Мате Юрій Юрій Мате 96
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Голіков Олександр Олександр Голіков 17
4 Владислав Шаповал Шаповал Владислав Картинка 36’ Картинка 68’ Лобов Олексій Олексій Лобов 55
70 Артем Дудік Дудік Артем Картинка 63’ (К) Матяж Іван Іван Матяж 90
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 58’ Картинка 84’(2) Мурза Артур Артур Мурза 7
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 40’ Картинка 74’ Картинка 1’ Картинка 46’ Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 67’ Скидан Руслан Руслан Скидан 19
47 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 84’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 94
1 Антон Задерейко Задерейко Антон Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
31 Андрій Артим Артим Андрій Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 68’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
24 Артем Ярмоленко Ярмоленко Артем Картинка 46’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 74’ Лук'янчук Павло Павло Лук'янчук 18
12 Євген Ємаєв Ємаєв Євген Картинка 84’ Руденко Данііл Данііл Руденко 47
22 Сергій Косовський Косовський Сергій Батальський Олександр Олександр Батальський 9
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 84’(2) Картинка 67’ Мединський Ігор Ігор Мединський 13
9 Іван Гливий Гливий Іван
11 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 76’
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 63’
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Яковенко Павло Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору