ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Назаров Є.Є.
Асистент 1 Капленко О.Ю.
Асистент 2 Удовенко С.Г.
4-ий арбітр Матковська М.В.
25 ТУР
04.06.2021 17:30
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
3300
Темп.
21 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Буковецький Р.Й.
Поділля
“Поділля”
2:0
(1:0)
Рубікон
“Рубікон”
“Поділля”
“Рубікон”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
15’
Картинка
39’(2)
55’
Картинка
65’(2)
Картинка
70’(2)
Картинка
82’(4)
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
47’
Картинка
56’
Картинка
60’(4)
Картинка
85’(2)
Картинка
87’
“Поділля” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
1 Олег Чуваєв Чуваєв Олег Майборода Олексій Олексій Майборода 16
7 Ян Морговський Морговський Ян Картинка 39’ Картинка 39’(2) Боровик Олексій Олексій Боровик 39
14 Олександр Воловик Воловик Олександр (К) (К) Зарічнюк Євген Євген Зарічнюк 14
32 Олександр Пернацький Пернацький Олександр Картинка 85’ Картинка 85’(2) Кабанюк Владислав Владислав Кабанюк 11
22 Євген Корохов Корохов Євген Карвацький Андрій Андрій Карвацький 97
8 Андрій Ліповуз Ліповуз Андрій Картинка 82’ Картинка 82’(2) Копитов Дмитро Дмитро Копитов 74
2 Дмитро Пріхна Пріхна Дмитро Картинка 87’ Луценко Олег Олег Луценко 5
70 Станіслав Мораренко Мораренко Станіслав Картинка 82’(3) Картинка 82’(4) Картинка 15’ Картинка 56’ Новиков Вадим Вадим Новиков 23
49 Віталій Каверін Каверін Віталій Картинка 5’ Картинка 60’ Картинка 60’(2) Тищенко Максим Максим Тищенко 10
88 Володимир Савошко Савошко Володимир Картинка 65’ Картинка 65’(2) Ходуля Ілля Ілля Ходуля 4
18 Ігор Карпенко Карпенко Ігор Картинка 55’ Картинка 70’ Картинка 70’(2) Картинка 46’ Картинка 46’(2) Ясніцький Ярослав Ярослав Ясніцький 3
35 Богдан Шухман Шухман Богдан Прокопенко Вадим Вадим Прокопенко 31
20 Артем Панасенков Панасенков Артем Картинка 82’(3) Картинка 82’(4) Картинка 85’ Картинка 85’(2) Близно Олег Олег Близно 19
27 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 82’ Картинка 82’(2) Картинка 46’ Картинка 46’(2) Гбамбл Бі Нене Жуніор Бі Нене Жуніор Гбамбл 7
11 Ярослав Шпікула Шпікула Ярослав Картинка 60’(3) Картинка 60’(4) Марченко Олександр Олександр Марченко 8
10 Владислав Прильопа Прильопа Владислав Картинка 39’ Картинка 39’(2) Картинка 47’ Картинка 60’(3) Картинка 60’(4) Нянках Стівен Стівен Нянках 25
25 Олександр Жданов Жданов Олександр Картинка 60’ Картинка 60’(2) Швець Богдан Богдан Швець 33
4 Едуард Матвєєнко Матвєєнко Едуард
9 Фаді Салбак Салбак Фаді Картинка 70’ Картинка 70’(2)
44 Роман Худік Худік Роман
5 Артем Романюк Романюк Артем
6 Кирило Костенко Костенко Кирило Картинка 65’ Картинка 65’(2)
95 Микола Павлюк Павлюк Микола
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович Літовченко Сергій Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору