ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Причина С.Р.
Асистент 1 Рибченко І.О.
Асистент 2 Матяш О.О.
4-ий арбітр Дубровець П.В.
30 ТУР
12.06.2021 17:30
"Центральний міський стадіон" м. Житомир
Гляд.
1180
Темп.
23 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Циганков О.Д.
Полісся
“Полісся”
1:2
(0:2)
Оболонь
“Оболонь”
“Полісся”
“Оболонь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
33’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
18’
Картинка
32’
51’
Картинка
56’
Картинка
59’
Картинка
79’
Картинка
80’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
63’
Картинка
79’
Картинка
85’
Картинка
85’
“Полісся” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
13 Антон Яшков Яшков Антон Картинка 85’ Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
77 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Картинка 90’ Осман Олександр Олександр Осман 5
3 Сергій Швець Швець Сергій (К) Мате Юрій Юрій Мате 96
36 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Лук'янчук Павло Павло Лук'янчук 18
63 Ілля Повалій Повалій Ілля Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
23 Андрій Ковальов Ковальов Андрій Картинка 59’ (К) Матяж Іван Іван Матяж 90
91 Максим Гавриленко Гавриленко Максим Картинка 56’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 88
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 33’ Картинка 79’ Картинка 87’ Суханов Сергій Сергій Суханов 23
99 Максим Андрущенко Андрущенко Максим Картинка 80’ Картинка 63’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
22 Василь Грицук Грицук Василь Картинка 51’(п) Картинка 79’(н/п) Картинка 18’(п) Картинка 55’ Слободян Олег Олег Слободян 10
11 Станіслав Коваль Коваль Станіслав Картинка 32’ Мединський Ігор Ігор Мединський 13
33 Володимир Маханьков Маханьков Володимир Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
12 Бадрі Акубардія Акубардія Бадрі Тюрін Іван Іван Тюрін 97
5 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 85’ Безуглий Микита Микита Безуглий 33
16 Олександр Глагола Глагола Олександр Картинка 59’ Картинка 90’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
44 Вадим Жук Жук Вадим Картинка 63’ Батальський Олександр Олександр Батальський 9
9 Денис Галенков Галенков Денис Картинка 33’ Скидан Руслан Руслан Скидан 19
8 Олександр Чернецький Чернецький Олександр Василенко Станіслав Станіслав Василенко 70
10 Марат Даудов Даудов Марат Білий Василь Василь Білий 21
17 Ярослав Галенко Галенко Ярослав Картинка 80’ Картинка 55’ Картинка 85’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 94
1 Марк Медведєв Медведєв Марк Руденко Данііл Данііл Руденко 47
Картинка 87’ Мурза Артур Артур Мурза 7
Глошардін Нікіта Нікіта Глошардін 2
Головний тренер: Головний тренер:
Шищенко Сергій Юрійович Іващенко Валерій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору