ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубиківський С.С.
Асистент 1 Рубан Д.О.
Асистент 2 Соколовський Б.О.
4-ий арбітр Сердюк Д.О.
6 ТУР
28.08.2021 17:00
"Локомотив" м. Полтава
Гляд.
800
Темп.
27 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Попельницький Д.А.
Полтава
“Полтава”
2:3
(1:1)
Енергія
“Енергія”
“Полтава”
“Енергія”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
10’
Картинка
18’
Картинка
35’
Картинка
40’
46’
Картинка
59’(2)
Картинка
65’
Картинка
67’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
54’
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
73’
Картинка
82’
Картинка
83’
Картинка
90+6’
“Полтава” СКЛАДИ КОМАНД “Енергія”
1 Олександр Попов Попов Олександр Картинка 90+6’ Борисенко В'ячеслав В'ячеслав Борисенко 1
17 Вадим Таранушич Таранушич Вадим Картинка 49’ Бородай Владислав Владислав Бородай 33
5 Вадим Підлепич Підлепич Вадим (К) Біжко Володимир Володимир Біжко 19
94 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 59’ Маміч Дмитро Дмитро Маміч 5
12 Андрій Савенков Савенков Андрій Картинка 28’ Картинка 40’ Картинка 73’ Бесараб Павло Павло Бесараб 15
15 Владислав Даниленко Даниленко Владислав Картинка 65’ Картинка 69’ Гавриленко Андрій Андрій Гавриленко 17
70 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 59’(2) Картинка 10’ Картинка 90’ Терехов Ярослав Ярослав Терехов 8
19 Микола Бужин Бужин Микола Картинка 82’(п) Россохатий Вадим Вадим Россохатий 6
26 Ян Костенко Костенко Ян Картинка 46’ Картинка 35’ Картинка 54’ Бондар Владислав Владислав Бондар 18
9 Дмитро Щербак Щербак Дмитро (К) Картинка 83’ Савченко Данило Данило Савченко 9
10 Євген Стрельцов Стрельцов Євген Картинка 69’ Картинка 18’ Картинка 65’ Хименюк Микола Микола Хименюк 16
13 Максим Тельнов Тельнов Максим Дворник Сергій Сергій Дворник 30
33 Дмитро Куімов Куімов Дмитро Картинка 69’ Картинка 83’ Андрощук Євгеній Євгеній Андрощук 13
22 Антон Яременко Яременко Антон Картинка 46’ Картинка 67’ Гезело Юрій Юрій Гезело 14
6 Олександр Пономаренко Пономаренко Олександр Картинка 59’(2) Хапісов Андрій Андрій Хапісов 20
7 Беслан Абазов Абазов Беслан Картинка 65’ Федоров Сергій Сергій Федоров 10
8 Євгеній Карась Карась Євгеній Скала Владислав Владислав Скала 21
14 Денис Руденко Руденко Денис Картинка 59’ Картинка 73’ Кірієнко Іван Іван Кірієнко 4
23 Роман Зоря Зоря Роман Картинка 90’ Нестерук Олександр Олександр Нестерук 2
35 Марко Арабов Арабов Марко Цой Сергій Сергій Цой 7
Головний тренер: Головний тренер:
Тимченко Ігор Анатолійович Хавров Едуард Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору