ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Галіцин Р.В.
Асистент 1 Лупач Д.В.
Асистент 2 Капленко О.Ю.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
9 ТУР
18.09.2021 16:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
400
Темп.
21 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Лисакевич В.В.
Нікополь
“Нікополь”
1:1
(0:0)
Полтава
“Полтава”
“Нікополь”
“Полтава”
transparent
7’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
59’(2)
Картинка
61’
Картинка
64’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
55’
Картинка
58’
Картинка
59’(3)
Картинка
75’
“Нікополь” СКЛАДИ КОМАНД “Полтава”
77 Олексій Баштаненко Баштаненко Олексій Петриченко Богдан Богдан Петриченко 30
21 Сергій Заєць Заєць Сергій (К) Картинка 75’ Копитов Дмитро Дмитро Копитов 70
4 Володимир Кіричук Кіричук Володимир Картинка 26’ ,83’ Картинка Картинка 75’ Підлепич Вадим Вадим Підлепич 5
26 Андрій Кіреєв Кіреєв Андрій Картинка 45’ Таранушич Вадим Вадим Таранушич 17
6 Денис Сорока Сорока Денис Савенков Андрій Андрій Савенков 12
11 Максим Соловйов Соловйов Максим Картинка 7’ Картинка 58’ Даниленко Владислав Владислав Даниленко 15
18 Валентин Рубчинський Рубчинський Валентин Картинка 61’(п) Картинка 64’ Картинка 59’(3) Бужин Микола Микола Бужин 19
3 Микола Рогулін Рогулін Микола Картинка 72’ Картинка 52’ Картинка 55’ Костенко Ян Ян Костенко 26
9 Богдан Гора Гора Богдан Картинка 59’ (К) Щербак Дмитро Дмитро Щербак 9
8 Владислав Шинкаренко Шинкаренко Владислав Картинка 59’(2) Горжуй Максим Максим Горжуй 11
99 Ярослав Гоменко Гоменко Ярослав Картинка 86’ Картинка 63’(н/п) Стрельцов Євген Євген Стрельцов 10
12 Богдан Хома Хома Богдан Попов Олександр Олександр Попов 1
25 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило Картинка 59’(2) Тельнов Максим Максим Тельнов 13
19 Максим Тяпкін Тяпкін Максим Картинка 72’ Куімов Дмитро Дмитро Куімов 33
10 Ігор Кошеваров Кошеваров Ігор Картинка 55’ Пономаренко Олександр Олександр Пономаренко 6
15 Олексій Хижняк Хижняк Олексій Картинка 86’ Абазов Беслан Беслан Абазов 7
16 Микита Фомін Фомін Микита Картинка 59’ Картинка 75’ Томенко Олександр Олександр Томенко 94
33 Тарас Горілий Горілий Тарас Картинка 45’ Картинка 59’(3) Яременко Антон Антон Яременко 22
5 Денис Швиденко Швиденко Денис Руденко Денис Денис Руденко 14
22 Назар Сидоренко Сидоренко Назар
Головний тренер: Головний тренер:
Сисенко Володимир Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору