ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Труба С.В.
Асистент 1 Запоріжський А.А.
Асистент 2 Степаненко О.В.
4-ий арбітр Миронов О.В.
12 ТУР
06.10.2021 15:00
"Локомотив" м. Полтава
Гляд.
400
Темп.
12 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Бондар В.М.
Полтава
“Полтава”
2:0
(1:0)
Тростянець
“Тростянець”
“Полтава”
“Тростянець”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
41’
Картинка
Картинка
24’
Картинка
43’
46’(4)
Картинка
54’
Картинка
59’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
70’
Картинка
70’
Картинка
83’
Картинка
83’
“Полтава” СКЛАДИ КОМАНД “Тростянець”
30 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Хмеловський Данило Данило Хмеловський 71
70 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 56’ Меженський Євген Євген Меженський 22
5 Вадим Підлепич Підлепич Вадим (К) Сосєдко Владислав Владислав Сосєдко 19
17 Вадим Таранушич Таранушич Вадим Полянський Віталій Віталій Полянський 5
12 Андрій Савенков Савенков Андрій Картинка 83’ Картинка 83’ Мизюк Сергій Сергій Мизюк 4
15 Владислав Даниленко Даниленко Владислав Картинка 79’ Картинка 70’ Гайван Валерій Валерій Гайван 8
22 Антон Яременко Яременко Антон Картинка 54’ Картинка 43’ Картинка 46’ Тишинінов Владислав Владислав Тишинінов 20
26 Ян Костенко Костенко Ян Картинка 41’ Картинка 46’(4) Проданов Євген Євген Проданов 11
9 Дмитро Щербак Щербак Дмитро (К) Картинка 12’ Картинка 89’ Картинка 46’(2) Ганжа Максим Максим Ганжа 24
19 Микола Бужин Бужин Микола Картинка 84’ Картинка 70’ Пастухов Павло Павло Пастухов 21
14 Денис Руденко Руденко Денис Картинка 23’ Картинка 24’ Картинка 46’(3) Сахнюк Віктор Віктор Сахнюк 16
13 Максим Тельнов Тельнов Максим Дмитроченко Вадим Вадим Дмитроченко 1
71 Ян Вічний Вічний Ян Даценко Семен Семен Даценко 13
94 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 79’ Картинка 90+3’ Картинка 46’ Гаврась Максим Максим Гаврась 2
7 Беслан Абазов Абазов Беслан Картинка 89’ Картинка 46’(3) Сліпухін Андрій Андрій Сліпухін 9
23 Роман Зоря Зоря Роман Картинка 46’(2) Ільченко Артем Артем Ільченко 17
33 Дмитро Куімов Куімов Дмитро Картинка 70’ Пааго Тедум Генрі Тедум Генрі Пааго 99
10 Євген Стрельцов Стрельцов Євген Картинка 23’ Картинка 83’ Деревинський Станіслав Станіслав Деревинський 14
6 Олександр Пономаренко Пономаренко Олександр Картинка 46’(4) Мигаль Максим Максим Мигаль 10
42 Максим Шмиголь Шмиголь Максим Картинка 54’ Картинка 59’ Картинка 83’ Світличний Роман Роман Світличний 25
Грек Володимир Володимир Грек 3
Головний тренер: Головний тренер:
Сисенко Володимир Анатолійович Коритник Сергій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору