ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Поліщук М.П.
Асистент 1 Кобялко Р.М.
Асистент 2 Капленко О.Ю.
4-ий арбітр Ченгар О.С.
19 ТУР
21.11.2021 13:00
"НТБ Маріуполь" м. Маріуполь
Гляд.
20
Темп.
6 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Попельницький Д.А.
Яруд
“Яруд”
0:1
(0:0)
Полтава
“Полтава”
“Яруд”
“Полтава”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
45’
46’
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
74’
Картинка
80’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
61’
Картинка
87’
Картинка
90+1’
“Яруд” СКЛАДИ КОМАНД “Полтава”
12 Олег Гончаренко Гончаренко Олег Вічний Ян Ян Вічний 71
18 Данило Бібік Бібік Данило Картинка 30’ ,69’ Картинка Копитов Дмитро Дмитро Копитов 70
3 Дмитро Авдєєв Авдєєв Дмитро ,87’ Картинка Томенко Олександр Олександр Томенко 94
23 Владислав Таранда Таранда Владислав Таранушич Вадим Вадим Таранушич 17
17 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило Картинка 80’ Бужин Микола Микола Бужин 19
11 Ігор Тищенко Тищенко Ігор Картинка 45’ Картинка 46’(2) Абазов Беслан Беслан Абазов 7
4 Ярослав Доброхотов Доброхотов Ярослав Картинка 65’ Даниленко Владислав Владислав Даниленко 15
9 Іван Мочевінський Мочевінський Іван (К) Картинка 61’ Костенко Ян Ян Костенко 26
10 Гліб Літюк Літюк Гліб Картинка 74’ Картинка 90+1’ (К) Щербак Дмитро Дмитро Щербак 9
7 Єгор Корицький Корицький Єгор Картинка 90’ Картинка 46’(3) Яременко Антон Антон Яременко 22
16 Микита Михайленко Михайленко Микита Картинка 46’ Стрельцов Євген Євген Стрельцов 10
1 Павло Кравцов Кравцов Павло Петриченко Богдан Богдан Петриченко 30
98 Олег Карнаух Карнаух Олег Куімов Дмитро Дмитро Куімов 33
22 Кирило Лисенко Лисенко Кирило Картинка 46’(3) Картинка 87’(н/п) Горжуй Максим Максим Горжуй 11
2 Андрій Запорощенко Запорощенко Андрій Картинка 80’ Картинка 90’ Картинка 61’ Пономаренко Олександр Олександр Пономаренко 6
33 Максим Товстий Товстий Максим Картинка 74’ Картинка 46’(2) Шмиголь Максим Максим Шмиголь 42
5 Єгор Булгаков Булгаков Єгор Картинка 65’ Картинка 87’ Руденко Денис Денис Руденко 14
14 Данило Дмитрієв Дмитрієв Данило Картинка 90’ Постернак Сергій Сергій Постернак 21
8 Артем Щербак Щербак Артем
24 Дмитро Мамро Мамро Дмитро Картинка 46’
Головний тренер: Головний тренер:
Краснопьоров Олег Володимирович Сисенко Володимир Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору