ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Бахметьєв А.І.
Асистент 2 Гавеля О.М.
4-ий арбітр Осауленко Д.В.
4 ТУР
18.09.2022 14:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
13 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Александренко В.В.
Діназ
“Діназ”
1:2
(1:0)
Карпати
“Карпати”
“Діназ”
“Карпати”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
34’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
18’
Картинка
27’
52’
Картинка
60’(3)
Картинка
66’
Картинка
71’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
60’(2)
Картинка
64’
Картинка
72’
Картинка
86’(2)
Картинка
90+3’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Карпати”
1 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Льопка Роман Роман Льопка 41
6 Олександр Літвінов Літвінов Олександр Картинка 72’ Дуць Ігор Ігор Дуць 3
4 Валентин Корешков Корешков Валентин Картинка 67’ Картинка 27’ Болденков Валерій Валерій Болденков 4
5 Сергій Ічанський Ічанський Сергій (К) Махнєв Дмитро Дмитро Махнєв 19
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Картинка 18’ Картинка 60’ Когут Іван Іван Когут 18
10 Ярослав Богунов Богунов Ярослав Картинка 52’ Картинка 86’ Климець Олександр Олександр Климець 17
14 Сергій Білоус Білоус Сергій Картинка 26’ Картинка 90+3’ Рябов Артур Артур Рябов 16
70 Станіслав Мораренко Мораренко Станіслав Картинка 60’(2) Ткачук Андрій Андрій Ткачук 7
8 Олег Вакуленко Вакуленко Олег Картинка 60’(3) Чачуа Амбросій Амбросій Чачуа 8
11 Максим Куліш Куліш Максим Картинка 65’ Картинка 66’ Картинка 86’(2) (К) Кожанов Денис Денис Кожанов 9
9 Олег Кос Кос Олег Картинка 34’ Картинка 71’ Картинка 46’ Тарануха Ростислав Ростислав Тарануха 23
51 Руслан Карнаушенко Карнаушенко Руслан Фастов Дмитро Дмитро Фастов 25
19 Владислав Клименко Клименко Владислав Картинка 60’(3) Картинка 89’ Картинка 86’ Лень Олег Олег Лень 28
23 Станіслав Пестрецов Пестрецов Станіслав Картинка 86’(2) Репета Юрій Юрій Репета 11
22 Антон Салабай Салабай Антон Картинка 46’ Когут Микола Микола Когут 27
21 Данило Кіріченко Кіріченко Данило Картинка 66’ Картинка 60’(2) Картинка 64’ Приймак Владислав Владислав Приймак 30
17 Джіліндо Безгубченко Безгубченко Джіліндо Картинка 60’ Галенков Денис Денис Галенков 77
18 Владислав Гарнага Гарнага Владислав Тлумак Юрій Юрій Тлумак 10
27 Сергій Старенький Старенький Сергій
2 Богдан Духота Духота Богдан Картинка 67’
Головний тренер: Головний тренер:
Головко Олександр Борисович Тлумак Андрій Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору