ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Плєшко П.О.
Асистент 1 Рубан Д.О.
Асистент 2 Резнік А.Ю.
4-ий арбітр Гаркуша О.В.
3 ТУР
19.09.2022 14:00
"ОФК ім. І. Піддубного" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Бондар В.М.
Рубікон
“Рубікон”
3:1
(2:0)
Хуст
“Хуст”
“Рубікон”
“Хуст”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
27’
Картинка
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
34’
50’
Картинка
63’
Картинка
74’
Картинка
75’(2)
Картинка
82’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
63’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
84’(2)
“Рубікон” СКЛАДИ КОМАНД “Хуст”
1 Євген Пацкан Пацкан Євген (К) Леванідов Владислав Владислав Леванідов 1
8 Ілля Коваленко Коваленко Ілля (К) Іванов Владислав Владислав Іванов 94
33 Богдан Швець Швець Богдан Картинка 50’ Романенко Андрій Андрій Романенко 27
5 Даніїл Давиденко Давиденко Даніїл Картинка 46’ Лєсунов Владислав Владислав Лєсунов 55
18 Рудольф Сухомлинов Сухомлинов Рудольф Картинка 34’ Приходько Назар Назар Приходько 21
13 Владислав Дорошенко Дорошенко Владислав Картинка 63’ Павлич Богдан Богдан Павлич 17
11 Нікіта Ісадченко Ісадченко Нікіта Картинка 90’ Вагін Ігор Ігор Вагін 8
20 Артем Уманець Уманець Артем Картинка 75’ Луців Петро Петро Луців 11
10 Віктор Сахнюк Сахнюк Віктор Картинка 84’ Луців Василь Василь Луців 10
7 Антон Калайтан Калайтан Антон Картинка 27’ Картинка 45’ Картинка 82’ Картинка 90’(2) Картинка 63’ Картинка 72’ Картинка 84’(2) Станкович Іван Іван Станкович 99
39 Максим Тищенко Тищенко Максим Картинка 74’(п) Картинка 75’(2) Мердєєв Вадим Вадим Мердєєв 9
16 Євген Стриж Стриж Євген Мороз Віталій Віталій Мороз 6
21 Антон Рафальський Рафальський Антон Картинка 84’ Бєліменко Арсен Арсен Бєліменко 31
99 Леон Гладковський Гладковський Леон Картинка 75’(2) Фляшко Михайло Михайло Фляшко 7
94 Павло Сарбєй Сарбєй Павло Картинка 90’ Картинка 46’ Повхан Іван Іван Повхан 77
19 Ілля Чернов Чернов Ілля Картинка 90’(2) Нечосов Євген Євген Нечосов 71
25 Владислав Павленко Павленко Владислав Картинка 75’ Картинка 84’(2) Стрілець Артем Артем Стрілець 88
71 Данііл Садовой Садовой Данііл Картинка 34’ Картинка 69’ Боднарук Іван Іван Боднарук 29
Пилип Микола Микола Пилип 15
Головний тренер: Головний тренер:
Курята Віктор Валерійович Циткін Володимир Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору