Новини ліги

Мороз: рекомендуємо клубам уже з цього сезону використовувати музичний супровід

13:30, 21 березня 2019

Спортивний директор ПФЛ Євгеній Мороз розповів про проведення календарних матчів учасників Кубку, ситуацію з офіційним м'ячем та музичний супровід

Фото: ingulec.com


На початку тижня Виконком ФФУ переніс дати проведення матчів 1/4 Кубка України, в якому беруть участь одразу дві наших команди " Інгулець" та "Дніпро-1" на інші дати, які співпадають з черговим туром змагнь ПФЛ . Зміни обумовлені проведенням виборів Президента України.

Про необхідність залучення максимальної кількості правоохоронців до їхнього забезпечення повідомила в листі Національна поліція України. Спортивний директор ПФЛ Євгеній Мороз відповів на питання прес-служби Ліги щодо врегулювання цієї ситуації, коли комангди мають грати в один день у двох різних турнірах, а також розповів про запровадження музичного супроводу змагань та офіційного м'яча.

- Євгенію Вікторовичу, матчі Кубка та 21-го туру змагань у Першій лізі припадають на одну дату. Як ПФЛ розводитиме матчі?

 - Дійсно, рішенням Виконкому ФФУ визначено нові дати ¼ фіналу Кубка України. На цьому етапи клуби зіграють шостого і сьомого квітня. Серед учасників і два наших клуби, це «Інгулець» і «Дніпро-1». До речі, ФФУ змінила й дати ½ фіналу Кубка України, ця стадія змагань відбудеться 17 квітня 2019 року.

І в першому, і в другому випадку на ці дати припадають 21-й та 23-й тури змагань Першої ліги. Тож рішенням Адміністрації матчі 21-го туру змагань у Першій лізі за участю наших кубкових представників буде перенесено на 03 квітня 2019 року, а інші команди, які не є учасниками Кубка України, зіграють свої матчі шостого або сьомого квітня відповідно. Офіційно рішення щодо проведення 21-го туру змагань Першої ліги буде прийнято  наступного тижня у відповідності до чинного Регламенту змагань.


10 інтриг весни: рекорди, новачки і шлях до УПЛ


- Ви були готові до таких змін, адже на Раді ліг у лютому уже було перенесно одразу кілька турів через вибори Президента України?

- Із кожним пройденим етапом наших команд в Кубку України календар для цих команд корегуватиметься. Для нас Рішення Виконавчого комітету не стало несподіванкою, ми попередньо обговорювали ці питання з клубами на Раді ліг і  попереджали команди про зміни в плані-календарі змагань. 

- Коли команди почнуть грати єдиним м'ячем Select?

- Щодо офіційного м’яча змагань Першої та Другої ліг, то хочеться подякувати клубам за їхню підтримку та прийняте рішення. Всі команди з сезону 2019/20 будуть зобов’язані грати одним м’ячем – а це Select super Briliant FIFA QUALITY PRO. Таким чином виключається ситуація, за якої одні команди грають м’ячем Nike чи JAKO, інші JOMA і т.д. Підкреслю, що м’ячем саме цієї лінійки від Select вже грали матч за Суперкубок України «Динамо» та «Шахтар».

Фото: fcdynamo.kiev.ua


Для нас дуже важливо, що у ПФЛ з’явився офіційний м’яч топ-рівня, яким вже  грає Бундесліга. Із наступного року до цих чемпіонатів приєднується Португалія та ПФЛ України. Клуби ПФЛ повинні отримати спеціально пошиті брендовані м’ячі в кінці травня - на початку червня цього року. Наразі Адміністрація ПФЛ готує відповідні зміни в регламент змагань на наступний сезон 2019/20, де будуть чітко встановлені обов’язкові норми для клубів щодо офіційного м’яча та музичного супроводу змагань.

- Затверджений лігою музичний супровід змагань також буде запроваджений з наступного сезону?

- На сьогоднішній день Адміністрація підготувала офіційне звернення до клубів Першої та Другої ліг, в якому рекомендує вже починаючи з весняної частини змагань сезону 2018/19 перед початком матчу під час шикування команд вмикати музичний супровід, затверджений Радою ліг ПФЛ. Тож чекаємо на початок весняної частини змагань та закликаємо вболівальників прийти на стадіони та підтримати улюблені команди.

 

Прес-служба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору