Новини змагань

"Полісся" отримає весняний бюджет і поверне власних вихованців". Безсмертний і Загурський про проблеми і успіхи життомирян

08:10, 23 грудня 2019

Директор і головний тренер ФК "Полісся" розповіли про останні події навколо клубу, підсумували осінню частину і розповіли про плани на весну

Фото: polissyafc.com


В інтерв'ю Житомир.Info директор ФК “Полісся” Володимир Загурьський прояснив ситуацію з фінансуванням клубу на наступний рік. “На бюджетній черговій сесії Міської ради були закладені кошти для фінансування ФК “Полісся”,  - наголосив Загурьський.  Наш запит задовільнили у повній мірі. У бюджеті виділили 4 мільйони 800 тисяч гривень. Під стіни обласної ради прийшли вболівальники “Полісся”, хочу їм за це подякувати. Розголос цієї проблеми у ЗМІ змусив міську владу переглянути свою позицію. На наступні три місяці буде виділено 1 мільйон 800 тисяч гривень для функціонування клубу. Губернатор нам обіцяв, що будуть знайдені кошти у розмірі 4 мільйони 500 тисяч гривень на рік. Це ті кошти, які ми просили надати, - підсумував директор “Полісся”.

В інтерв'ю тому ж ресурсу головний тренер “Полісся” Анатолій Безсмертний підсумував осінню частини сезону для команди, розповів про першочергові завдання, а також відповів на всі нагальні питання. 

Вдячність вболівальникам

- У цілому спокійно відреагував на ситуацію з можливим нефінансуванням клубу з боку місцевої влади, хоча відчувалася тривога, - заявив Анатолій Петрович. - Мав нагоду переконатися, що “Полісся” цінують у Житомирі. Впевнений, що наші вболівальники не дадуть нікому образити клуб,адже вони люблять та цінують “Полісся”. Мені телефонували напевно пів України, всі цікавилися та хвилювалися. Хочеться подякувати вболівальникам, які влаштували розголос у ЗМІ.  Дякувати Богу ситуація вирішилася і команда може спокійно готуватися до весняної частини сезону.

Небайдужість гравців

- Завдяки гравцям наша команда не байдужа житомирянам. Навіть у матчах, у яких не вдавалося досягати позитивного результату, хлопці викладалися на максимум своїх можливостей, завжди з максимальною відповідальність підходили до своєї роботи. Таке ставлення з боку гравців було належним чином оцінене вболівальниками. Думаю, що таке саме ставлення до клубу буде також і з боку керівнитцва міста та області.

Якісна комплектація

- У минулому сезоні у нас грали майстерні, досвідчені гравці, які зараз виступають у клубах Першої ліги. На першому підготовчому зборі залишилося всього п'ять польових гравців і два воротаря. Важливо, що нам вдалося провести якісну комплектацію. Вперше зіштовхнувся з тим, що на перший збір приїхало вісім новачків. Всі вони залишилися у команді, витерпіли навантаження. У нас на кожну позицію було по два рівноцінних гравця.

Згуртованість колективу

- У нас на першому зборі було 15-ть футболістів і всі вони згуртувалися. Відзначу хороший мікроклімат всередині колективу. Всі нові гравці підходили під наші вимоги і їм не потрібно було багато часу на адаптацію. Головне,що всі хлопці прагнули прогресувати та досягати результату. Вони достойно витримували складний тренувальний процес.

Рідний стадіон

- Хлопці грали за команду, за місто, за вболівальників. Коли почули що гратимемо на стадіоні “Спартак”, то у гравців відкрилося друге дихання. Хочеться подякувати всім за те, що нас приймали на різних стадіонах, але коли граєш на рідній арені, то це зовсім інші відчуття. Будь-якому футболісту хочеться грати при своїх вболівальниках, своїх близьких. У нас багато гравців з Житомира та області і їм надзвичайно приємно грати вдома. Після декількох перемог гравці відчули впевненість у власних силах і це нам допомогло досягти бажаного результату.

Підвищений ажіотаж

- Перед першою домашньою грою з “Калушем” хлопці дуже хвилювалися, адже не хотіли підвести власних вболівальників. Звісно, важливість першої за 15-ть років офіційної гри на рідному стадіоні не можливо переоцінити. Знали, що прийде повний стадіон, у місті був справжній ажіотаж. Чудово, що хлопці впоралися з хвилюванням і продемонстрували якісну гру. На всіх домашніх матчах у нас був аншлаг і у цьому заслуга гравців. Граємо для вболівальників, для дітей, для своїх рідних. Можна гру виграти, а можна і програти, але у кожному матчі футболісти викладалися на максимум своїх можливостей.

Фото: polissyafc.com


Потенційні новачки

- Підшукуємо гравця у групу атаки, відчуваємо потребу у такому футболісту. Ведемо перемовини з деякими гравцями. Можу сказати, що вже погодився перейти до “Полісся” Олександр Ковпак. Задоволений, що футбоілст з таким досвідом приєднається до нашої команди. Впевнений, що він принесе користь клубу. До нас повинні приходити футболісти, які на голову сильніші за тих, хто вже у нас грає.  Поки що не плануємо запрошувати зіркових, дорогих гравців, адже не можемо собі цього дозволити, до того ж нам це не потрібно.  Звертатимемо увагу на людяність футболістів, їх характер та вміння працювати у колективі.

Оптимальний баланс

- У нас у команді прослідковується сплав досвіду та молодості. Даудову та Бриньку по 30-ть років, вони є справжніми лідерами колективу. Середній вік гравців 24-26 років. Також необхідно відзначити молодих, перспективних хлопців 1997-1999 років народження.  Нам вдалося знайти оптимальний баланс і цей склад команди приносить свої результати.

Потенціал команди

- Поки ніхто не залишатиме команду, задоволені комплектацією. Команда може розвиватися, у неї є потенціал. Важливо, що нам вдалося знайти баланс, у “Полісся” є перспектива.  З оптимізмом дивимося у майбутнє.

Молоде покоління

- Звертаємо увагу на наших юних, перспективних вихованців школи. Молоде покоління — наше майбутнє. У першу чеhгу хочеться відзначити роботу наших дитячих тренерів. Дуже багато кваліфікованих гравців родом із Житомира і у цьому заслуга тренерів. Хочемо, щоб наші вихованці грали за основну команду. Найкращі хлопці уже випускного віку мають можливість з нами тренуватися. Плануємо рухатися у цьому напрямку в майбутньому.

Місцеві вихованці

- Повернули до команди Семчука, Власюка, Тимошенка. Це наші місцеві хлопці, яким команда та місто не байдужі. Нам не потрібні у команді заробітчани, які гратимуть тільки за гроші. Гравці мають виступати за клуб, за місто, за вболівальників. Особливе увагу звертатимемо на місцевих гравців. Хочеться створити колектив, який протягом багатьох років досягатиме результатів і приноситиме радість житомирським вболівальникам.

Анатолій Безсмертний. Фото: polissyafc.com


Першочергові завдання

- Головне завдання — створити боєздатний колектив, який буде конкуретноспроможним. Хочемо, щоб команда змусила себе поважати. Намагатимемося від матчу до матчу радувати вболівальників грою. Коли зможемо цього досягти, то і результат обов'язково прийде. Потрібно працювати, а не лише красиво говорити.

Поступовий рух

- Якщо ставити перед собою завдання підвищення у класі, то до цього у першу чергу повинна бути готова місцева влада. Потрібно планомірно підходити до виконання амбітних завдань, а не створювати з цього зайвого ажіотажу. Звісно, гравці, керівництво клубу, тренерський штаб прагнуть грати у Першій лізі. Керівництво клубу робить все від себе залежне, щоб клуб продувжував існування та розвивався. Повинна бути підготовлена інфраструктура до виступів на новому рівні. Також хочеться щоб нарешті завершилося будівництво бази. Будь-яка команда хоче виступати на більш високому рівні, але потрібно рухатися поступово. Сподіваюся, що у нас все вийде.

Серйозна конкуренція

- Як я і говорив раніше, нашими основними конкруентами будеть рівненський “Верес” та тернопільська “Нива”. Це хороші команди, з кваліфікованими виконавцями. Взагалі, у цьому сезоні Група А цікава та непередбачувана. Конкуренція дуже серйозна. Потрібно з максимальною відповідальністю підходити до будь-якого сперника, адже кожен може обіграти кожного. “Калуш”, “Діназ” та “Чайка” дуже перспективні команди. Необхідно прикласти максимум зусиль, щоб обіграти ту ж “Буковину”. Всі команди у нашій групі більш менш рівні, до кожного суперника ставимося з повагою.  Не можна розслаблятися і втрачати концентрацію, бо за це відразу покарають.

Інтрига чемпіонату

- Вважаю, що у весняній частині сезону усім командам буде непросто. Необхідно подивитися як клуби пройдуть зимове міжсезоння. У нашій групі всі команди з характером, прагнуть вирішувати амбітні завдання. Думаю, що матчі будуть цікавими, а результати непередбачуваними. На мою думку, інтрига зберігатиметься до останнього туру.

 

Пресслужба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору