Новини змагань

Гнатів: "Карпати" Галич підписали кваліфікованих виконавців (відео)

10:00, 7 березня 2021

Тренер “Карпат” Галич Роман Гнатів розповів про трансфер першого легіонера, про кадрове підсилення і бонуси за вихід у Першу лігу.

Фото: пресслужба ПФЛ


- Пане Романе, ваш клуб підписав першого аргентинського легіонера Лукаса Патанеллі. Можете декілька слів розповісти про цей трансфер?

- Знаю, що Лукас був на зборах у львівському “Русі”. Він з ними готувався вже в Україні, але контракт так і не був підписаний. У нас виникла нагода підписати угоду з аргентинцем. Патанеллі — талановитий футболіст, якого у 15 років переглядали “Реал” та “Барселона”. Він поки провів лише одне тренування, будемо знайомитися по ходу. Відразу помітив, що це швидкий, технічний гравець. Сподіваюся, що він нам допоможе навесні.

- Патанеллі вже взяв участь у першому контрольному матчі. Яке він на вас справив враження?

- Дійсно, Лукас мав змогу зіграти один тайм. Він добре працює з м'ячем, легкий, швидкі ноги має. Поки не до кінця розуміє наші вимоги, адже лише приєднався до нашої команди.

- За два тижня до відновлення чемпіонату ви ще не грали у контрольних матчах одним складом. З чим це пов'язано?

- Наразі на 80-90% вже визначився зі основним складом. Ми намагалися дати ігрову практику всім, щоб хлопці мали змогу проявити себе. У нас багато нових футболістів, необхідно було награти ігрові зв'язки. У двох заключних спарингах гратиме той склад, яким плануємо розпочати весняну частину сезону у Другій лізі.

Лукас Патанеллі. Фото: пресслужба ПФЛ


- Ви запросили в лінію атаки досвідчених Худоб'яка, Хомченка. А лінія захисту отримала свіжу кров у це зимове міжсезоння?

- До нас приєднався лівий захисник Ігор Нагорний, який грав за “Буковину”. Також команду підсилили Роман Микитюк та Олександр Авраменко. Буквально день тому до нас приїхав Андрій Вичіжанін з ФК “Львів”. Комплектацією команди задоволений. Змогли підписати контракти з кваліфікованими виконавцями. Зараз важливо награти ігрові зв'язки, підвести до оптимальних кондицій.

- Кого вважаєте головними своїми головними конкурентами?

- Відзначу “Діназ”, “Поділля”, Епіцентр”, “Ужгород”. Думаю, що навесні буде запекла та цікава боротьба. У трьох команд взагалі однакова кількість залікових пунктів. Зробимо усе, щоб підвищитися у класі.

- Можете розповісти про бонусну систему для футболістів? За підвищення в класі передбачений бонус?

- Звісно, у футболістів є певний стимул. Футболісти мають своєю роботою заробляти гроші. Окрім звичних преміальних, вони отримують бонус за вихід у Першу лігу. Все у руках футболістів.

 

Висловлюємо подяку компанії "Sunex Sport" і особисто Миколі Видерку за можливість висвітлювати збори команд ПФЛ у Туреччині

Пресслужба ПФЛ

 
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору