ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

перша ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

перша ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

перша ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

перша ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

перша ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Чорноморець"Чорноморець" 14 8 4 2 22-10 28
2 Агробізнес"Агробізнес" 13 8 1 4 24-12 25
3 Верес"Верес" 12 7 3 2 18-8 24
4 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 13 7 2 4 23-17 23
5 Миколаїв"Миколаїв" 13 6 4 3 20-10 22
6 Волинь"Волинь" 12 6 3 3 16-11 21
7 Оболонь"Оболонь" 12 6 1 5 21-13 19
8 Полісся"Полісся" 12 5 4 3 14-8 19
9 Металіст 1925"Металіст 1925" 13 5 4 4 9-11 19
10 Кремінь"Кремінь" 14 5 3 6 14-19 18
11 Нива"Нива" Т 14 3 6 5 15-23 15
12 Альянс"Альянс" 11 4 2 5 11-12 14
13 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 12 4 1 7 13-24 13
14 Прикарпаття"Прикарпаття" 12 3 3 6 8-17 12
15 Авангард"Авангард" 14 2 2 10 9-27 8
16 Кристал"Кристал" 13 1 1 11 11-26 4
Поділитись:
М Команда
1 Чорноморець"Чорноморець"
2 Агробізнес"Агробізнес"
3 Верес"Верес"
4 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
5 Миколаїв"Миколаїв"
6 Волинь"Волинь"
7 Оболонь"Оболонь"
8 Полісся"Полісся"
9 Металіст 1925"Металіст 1925"
10 Кремінь"Кремінь"
11 Нива"Нива"
12 Альянс"Альянс"
13 ВПК-Агро"ВПК-Агро"
14 Прикарпаття"Прикарпаття"
15 Авангард"Авангард"
16 Кристал"Кристал"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Металіст 1925"Металіст 1925" 4315 371 2512
2 Кристал"Кристал" 4950 333 1250
3 Волинь"Волинь" 1200 233 1200
4 Агробізнес"Агробізнес" 720 190 520
5 Нива"Нива" 0 188 0
6 Миколаїв"Миколаїв" 0 174 0
7 Чорноморець"Чорноморець" 2325 166 1368
8 Альянс"Альянс" 1500 126 1500
9 Авангард"Авангард" 1250 109 500
10 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 1300 106 1100
11 Верес"Верес" 184 97 184
12 Полісся"Полісся" 0 78 0
13 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 0 77 0
14 Кремінь"Кремінь" 900 60 300
15 Прикарпаття"Прикарпаття" 0 28 0
16 Оболонь"Оболонь" 0 17 0
Поділитись:
М Команда Результати
1 Чорноморець"Чорноморець" -:- 0:0 2:0 4:0
2 Агробізнес"Агробізнес" -:- 4:0 3:2 5:1
3 Верес"Верес" -:- 2:1 2:0 1:2
4 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" -:- 2:3 0:2 3:0
5 Миколаїв"Миколаїв" -:- 3:1 0:0 4:0
6 Волинь"Волинь" -:- -:- 0:2 2:1
7 Оболонь"Оболонь" 3:2 5:0 1:2
8 Полісся"Полісся" 1:3 2:0 0:1
9 Металіст 1925"Металіст 1925" -:- 0:1 0:2 1:0
10 Кремінь"Кремінь" -:- 1:0 1:0 1:5
11 Нива"Нива" -:- 0:4 0:0 1:0
12 Альянс"Альянс" -:- 0:0 0:1 2:1
13 ВПК-Агро"ВПК-Агро" -:- 2:1 2:3 0:4
14 Прикарпаття"Прикарпаття" -:- -:- 1:0 0:1
15 Авангард"Авангард" -:- 1:2 0:5 0:3
16 Кристал"Кристал" -:- 1:2 0:1 0:4
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 04 червня 2021 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Чорноморець"Чорноморець" 23.9 25.6 (200)
2 Агробізнес"Агробізнес" 24 25.1 (188)
3 Верес"Верес" 26.1 28.1 (168)
4 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 23.2 24.6 (184)
5 Миколаїв"Миколаїв" 21.3 25.1 (178)
6 Волинь"Волинь" 21.8 26 (173)
7 Оболонь"Оболонь" 24.5 27.6 (168)
8 Полісся"Полісся" 25.5 26.8 (173)
9 Металіст 1925"Металіст 1925" 23.4 25.9 (178)
10 Кремінь"Кремінь" 24.4 26.1 (199)
11 Нива"Нива" 22 22.8 (199)
12 Альянс"Альянс" 25.2 26.7 (162)
13 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 27.8 27.4 (179)
14 Прикарпаття"Прикарпаття" 24.5 26 (179)
15 Авангард"Авангард" 21.8 23.8 (198)
16 Кристал"Кристал" 23.7 25.5 (185)
Поділитись:
14 ТУР
П'ЯТНИЦЯ 20.11.20
20.11. Волинь Волинь -:- ПрикарпаттяПрикарпаття 0
20.11. 13:00 Агробізнес Агробізнес 4:0 НиваНива 0
20.11. 13:00 Кристал Кристал 1:2 ВПК-АгроВПК-Агро 0
20.11. 13:00 Авангард Авангард 1:2 ВересВерес 0
20.11. 13:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:3 ОболоньОболонь 0
20.11. 13:00 Полісся Полісся 1:3 МиколаївМиколаїв 0
20.11. 14:00 Металіст 1925 Металіст 1925 0:1 КреміньКремінь 0
20.11. 14:00 Альянс Альянс 0:0 ЧорноморецьЧорноморець 0
НАСТУПНІ МАТЧІ
СЕРЕДА 25.11.20
25.11. Прикарпаття Прикарпаття -:- АвангардАвангард
25.11. Чорноморець Чорноморець -:- ВолиньВолинь
25.11. 13:00 Верес Верес 13:00 Гірник-СпортГірник-Спорт
25.11. 13:00 Кремінь Кремінь 13:00 АльянсАльянс Відеотрансляція
25.11. 13:00 ВПК-Агро ВПК-Агро 13:00 Металіст 1925Металіст 1925
25.11. 13:00 Нива Нива 13:00 КристалКристал
25.11. 13:00 Миколаїв Миколаїв 13:00 АгробізнесАгробізнес
25.11. 18:00 Оболонь Оболонь 18:00 ПоліссяПолісся
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Руслан Черненко Руслан Черненко Агробізнес (Волочиськ) 8 (6)
2 Олександр Батальський Олександр Батальський Оболонь (Київ) 6 (0)
3 Станіслав Сорокін Станіслав Сорокін Кремінь (Кременчук) 6 (2)
4 Юрій Батюшин Юрій Батюшин Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 6 (3)
5 Артем Ковбаса Артем Ковбаса Чорноморець (Одеса) 5 (0)
6 Михайло Шестаков Михайло Шестаков Верес (Рівне) 5 (0)
7 Ярослав Галенко Ярослав Галенко Полісся (Житомир) 5 (0)
8 Іван Гливий Іван Гливий Кристал (Херсон) 5 (0)
9 Віктор Лиховидько Віктор Лиховидько Чорноморець (Одеса) 5 (0)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Микола Агапов Микола Агапов Альянс (Липова Долина) 25.11
2 Максим Жичиков Максим Жичиков Металіст 1925 (Харків) 25.11
3 Володимир Одарюк Володимир Одарюк Миколаїв (Миколаїв) 25.11
4 Дмитро Пуди Дмитро Пуди Авангард (Краматорськ) 25.11
5 Артур Рябов Артур Рябов Волинь (Луцьк) 25.11
6 Владислав Семотюк Владислав Семотюк Прикарпаття (Івано-Франківськ) 25.11
7 Іван Тищенко Іван Тищенко ВПК-Агро (Шевченківка) 25.11
8 Дмитро Ховбоша Дмитро Ховбоша Авангард (Краматорськ) 25.11
9 Вадим Хохлов Вадим Хохлов Нива (Тернопіль) 25.11
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору