ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

перша ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

перша ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

перша ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

перша ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

перша ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Металіст 1925"Металіст 1925" 21 12 5 4 33-20 41
2 Інгулець"Інгулець" 21 12 5 4 34-16 41
3 Волинь"Волинь" 21 12 5 4 40-29 41
4 Агробізнес"Агробізнес" 20 13 1 6 36-20 40
5 Рух"Рух" 20 12 4 4 31-14 40
6 Минай"Минай" 21 11 5 5 34-23 38
7 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 21 11 5 5 29-23 38
8 Авангард"Авангард" 21 11 4 6 27-21 37
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 21 9 3 9 29-30 30
10 Чорноморець"Чорноморець" 21 8 4 9 27-30 28
11 Миколаїв"Миколаїв" 21 5 7 9 30-33 22
12 Прикарпаття"Прикарпаття" 21 6 2 13 29-36 20
13 Кремінь"Кремінь" 21 5 4 12 28-40 19
14 Балкани"Балкани" 21 4 5 12 15-34 17
15 Металург"Металург" 21 3 2 16 17-39 11
16 Черкащина"Черкащина" 21 1 3 17 17-48 6
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда
1 Металіст 1925"Металіст 1925"
2 Інгулець"Інгулець"
3 Волинь"Волинь"
4 Агробізнес"Агробізнес"
5 Рух"Рух"
6 Минай"Минай"
7 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар"
8 Авангард"Авангард"
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
10 Чорноморець"Чорноморець"
11 Миколаїв"Миколаїв"
12 Прикарпаття"Прикарпаття"
13 Кремінь"Кремінь"
14 Балкани"Балкани"
15 Металург"Металург"
16 Черкащина"Черкащина"
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Металіст 1925"Металіст 1925" 51274 2400 9619
2 Прикарпаття"Прикарпаття" 32550 1508 4300
3 Рух"Рух" 25400 1453 4200
4 Чорноморець"Чорноморець" 22251 1426 4700
5 Агробізнес"Агробізнес" 27610 1397 3500
6 Волинь"Волинь" 17410 1236 3200
7 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 11950 1216 2000
8 Інгулець"Інгулець" 6610 1184 940
9 Минай"Минай" 11550 1112 1500
10 Металург"Металург" 17017 1101 3500
11 Балкани"Балкани" 14320 1061 3100
12 Авангард"Авангард" 10636 842 2400
13 Миколаїв"Миколаїв" 4908 815 1000
14 Кремінь"Кремінь" 5050 645 1500
15 Черкащина"Черкащина" 5900 628 1500
16 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 5650 603 900
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда Результати
1 Металіст 1925"Металіст 1925" -:- 4:1 2:0 0:5
2 Інгулець"Інгулець" -:- 1:1 2:1 2:1
3 Волинь"Волинь" -:- 1:0 2:5 1:1
4 Агробізнес"Агробізнес" -:- 3:1 5:0
5 Рух"Рух" -:- 1:1 1:0
6 Минай"Минай" -:- 1:1 0:1 4:1
7 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 0:1 1:1 1:4
8 Авангард"Авангард" -:- 1:0 1:1 3:1
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" -:- 4:0 1:2 0:2
10 Чорноморець"Чорноморець" -:- 1:0 5:2 1:3
11 Миколаїв"Миколаїв" -:- 1:1 5:1 1:1
12 Прикарпаття"Прикарпаття" 0:1 1:5 0:1
13 Кремінь"Кремінь" -:- 0:1 1:0 2:0
14 Балкани"Балкани" -:- 0:4 1:0 1:2
15 Металург"Металург" -:- 1:3 0:2 2:1
16 Черкащина"Черкащина" -:- 1:4 0:1 1:2
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 11 серпня 2020 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Металіст 1925"Металіст 1925" 24.2 26.1 (286)
2 Інгулець"Інгулець" 26.5 28.8 (300)
3 Волинь"Волинь" 24.1 27.5 (299)
4 Агробізнес"Агробізнес" 23.3 25.4 (286)
5 Рух"Рух" 24.1 25.7 (287)
6 Минай"Минай" 25.6 26.8 (313)
7 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 22.9 27.6 (298)
8 Авангард"Авангард" 25.7 26.6 (309)
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 24.9 26.9 (302)
10 Чорноморець"Чорноморець" 22.5 26.9 (296)
11 Миколаїв"Миколаїв" 26 25.6 (305)
12 Прикарпаття"Прикарпаття" 23.6 26.7 (296)
13 Кремінь"Кремінь" 23.3 26.2 (283)
14 Балкани"Балкани" 25 27.4 (292)
15 Металург"Металург" 23 24.8 (297)
16 Черкащина"Черкащина" 25 25.2 (299)
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
21 ТУР
ПОНЕДІЛОК 29.06.20
29.06. 16:00 Миколаїв Миколаїв 1:1 РухРух 0
29.06. 17:00 Авангард Авангард 1:0 КреміньКремінь 0
29.06. 18:00 Металург Металург 1:3 АгробізнесАгробізнес 0
29.06. 18:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 4:0 БалканиБалкани 0
29.06. 18:10 Черкащина Черкащина 1:4 Металіст 1925Металіст 1925 0
29.06. 18:20 Минай Минай 1:1 ІнгулецьІнгулець 0
ВІВТОРОК 30.06.20
30.06. 18:00 Прикарпаття Прикарпаття 0:1 ЧорноморецьЧорноморець 0
30.06. 19:00 Волинь Волинь 1:0 Оболонь БроварОболонь Бровар 0
НАСТУПНІ МАТЧІ
ВІВТОРОК 07.07.20
07.07. 00:00 Рух Рух -:- АгробізнесАгробізнес
СУБОТА 04.07.20
04.07. 16:00 Балкани Балкани 16:00 МинайМинай
04.07. 18:00 Агробізнес Агробізнес 18:00 ЧеркащинаЧеркащина
04.07. 18:00 Кремінь Кремінь 18:00 ВолиньВолинь
04.07. 18:00 Рух Рух 18:00 МеталургМеталург
04.07. 18:30 Інгулець Інгулець 18:30 АвангардАвангард
04.07. 19:25 Металіст 1925 Металіст 1925 19:25 Гірник-СпортГірник-Спорт
НЕДІЛЯ 05.07.20
05.07. 19:00 Чорноморець Чорноморець 19:00 МиколаївМиколаїв
ПОНЕДІЛОК 06.07.20
06.07. 19:00 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 19:00 ПрикарпаттяПрикарпаття
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Ніка Сітчінава Ніка Сітчінава Інгулець (Петрове) 14 (2)
2 Денис Кожанов Денис Кожанов Волинь (Луцьк) 13 (4)
3 Анатолій Нурієв Анатолій Нурієв Минай (Закарпаття) 13 (7)
4 Вадим Яворський Вадим Яворський Миколаїв (Миколаїв) 10 (1)
5 Роберт Гегедош Роберт Гегедош Минай (Закарпаття) 9 (0)
6 Данііл Кондраков Данііл Кондраков Рух (Львів) 9 (2)
7 Ігор Сікорський Ігор Сікорський Агробізнес (Волочиськ) 8 (1)
8 Ярослав Ямполь Ярослав Ямполь Металіст 1925 (Харків) 8 (2)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Роман Дитко Роман Дитко Прикарпаття (Івано-Франківськ) 06.07
2 Роман Кузьмин Роман Кузьмин Прикарпаття (Івано-Франківськ) 06.07
3 Максим Покотилюк Максим Покотилюк Оболонь Бровар (Київ) 06.07
4 Денис Бєлоусов Денис Бєлоусов Металург (Запоріжжя) 04.07
5 Богдан Векляк Богдан Векляк Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 04.07
6 Дос Габріель Дос Габріель Рух (Львів) 04.07
7 Ігор Дуць Ігор Дуць Рух (Львів) 04.07
8 Володимир Заставний Володимир Заставний Рух (Львів) 04.07
9 Владислав Кабанюк Владислав Кабанюк Черкащина (Черкаси) 04.07
10 Роман Никитюк Роман Никитюк Минай (Закарпаття) 04.07
11 Андрій Семенко Андрій Семенко Інгулець (Петрове) 04.07
12 Амбросій Чачуа Амбросій Чачуа Волинь (Луцьк) 04.07
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору