ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "А" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "А" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Діназ"Діназ" 11 8 1 2 33-12 25
2 Поділля"Поділля" 11 7 4 0 20-6 25
3 Епіцентр"Епіцентр" 10 7 3 0 20-6 24
4 Ужгород"Ужгород" 10 7 1 2 19-10 22
5 Карпати Галич"Карпати Галич" 11 6 2 3 20-13 20
6 Чайка"Чайка" 11 5 4 2 19-10 19
7 Буковина"Буковина" 10 3 3 4 12-15 12
8 Волинь-2"Волинь-2" 11 3 1 7 11-18 10
9 Оболонь-2"Оболонь-2" 11 2 4 5 7-16 10
10 Чернігів"Чернігів" 11 2 3 6 8-17 9
11 Рубікон"Рубікон" 11 2 3 6 10-21 9
12 Нива"Нива" В 11 2 0 9 13-27 6
13 Карпати Львів"Карпати Львів" 11 1 1 9 7-28 4
14 Калуш"Калуш" 0 0 0 0 0-0 0
Поділитись:
М Команда
1 Діназ"Діназ"
2 Поділля"Поділля"
3 Епіцентр"Епіцентр"
4 Ужгород"Ужгород"
5 Карпати Галич"Карпати Галич"
6 Чайка"Чайка"
7 Буковина"Буковина"
8 Волинь-2"Волинь-2"
9 Оболонь-2"Оболонь-2"
10 Чернігів"Чернігів"
11 Рубікон"Рубікон"
12 Нива"Нива"
13 Карпати Львів"Карпати Львів"
14 Калуш"Калуш"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Поділля"Поділля" 900 173 300
2 Карпати Львів"Карпати Львів" 1100 129 1100
3 Рубікон"Рубікон" 200 108 100
4 Буковина"Буковина" 900 93 900
5 Карпати Галич"Карпати Галич" 600 91 200
6 Епіцентр"Епіцентр" 800 81 300
7 Чайка"Чайка" 400 77 150
8 Ужгород"Ужгород" 0 60 0
9 Волинь-2"Волинь-2" 100 50 100
10 Оболонь-2"Оболонь-2" 370 48 270
11 Діназ"Діназ" 65 30 65
12 Чернігів"Чернігів" 122 10 72
13 Нива"Нива" 0 9 0
14 Калуш"Калуш" 0 0 0
Поділитись:
М Команда Результати
1 Діназ"Діназ" 5:0 3:0 3:0 1:2
2 Поділля"Поділля" 4:1 2:0 3:0 -:-
3 Епіцентр"Епіцентр" 2:0 -:- 2:2 2:1
4 Ужгород"Ужгород" 5:0 -:- 4:1 0:3
5 Карпати Галич"Карпати Галич" -:- 0:2 4:2 3:0
6 Чайка"Чайка" 2:0 2:0 -:- 4:1
7 Буковина"Буковина" 0:1 3:0 2:2 -:-
8 Волинь-2"Волинь-2" 1:0 0:3 1:1 1:4
9 Оболонь-2"Оболонь-2" 0:5 0:2 1:1 1:0
10 Чернігів"Чернігів" 0:2 -:- 0:3 0:2
11 Рубікон"Рубікон" 1:4 1:2 1:4 -:-
12 Нива"Нива" 0:2 2:1 2:4 2:0
13 Карпати Львів"Карпати Львів" 0:5 0:3 0:3 0:1
14 Калуш"Калуш" -:- -:- -:- -:-
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 29 травня 2021 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Діназ"Діназ" 25.9 26.5 (117)
2 Поділля"Поділля" 24.6 25.7 (123)
3 Епіцентр"Епіцентр" 24.5 25.9 (116)
4 Ужгород"Ужгород" 23.2 24.8 (108)
5 Карпати Галич"Карпати Галич" 22.7 23.2 (143)
6 Чайка"Чайка" 23.6 25 (122)
7 Буковина"Буковина" 22.7 24.4 (89)
8 Волинь-2"Волинь-2" 18.5 18.8 (134)
9 Оболонь-2"Оболонь-2" 22.6 23 (96)
10 Чернігів"Чернігів" 24 25.2 (106)
11 Рубікон"Рубікон" 23.1 24.9 (115)
12 Нива"Нива" 22.7 24.4 (124)
13 Карпати Львів"Карпати Львів" 18.3 19.3 (114)
14 Калуш"Калуш"
Поділитись:
12 ТУР
СУБОТА 21.11.20
21.11. Карпати Галич Карпати Галич -:- КалушКалуш 0
21.11. 13:00 Чайка Чайка 2:0 ЧернігівЧернігів 0
21.11. 14:00 Карпати Львів Карпати Львів 0:5 УжгородУжгород 0
НЕДІЛЯ 22.11.20
22.11. 12:00 Рубікон Рубікон 1:4 ПоділляПоділля 0
22.11. 13:00 Оболонь-2 Оболонь-2 0:5 ДіназДіназ 0
22.11. 13:30 Волинь-2 Волинь-2 1:0 БуковинаБуковина 0
22.11. 14:00 Епіцентр Епіцентр 2:0 НиваНива 0
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 19.03.21
19.03. Діназ Діназ -:- ЧайкаЧайка
19.03. Буковина Буковина -:- Оболонь-2Оболонь-2
19.03. Ужгород Ужгород -:- Волинь-2Волинь-2
19.03. Нива Нива -:- Карпати ЛьвівКарпати Львів
19.03. Поділля Поділля -:- ЕпіцентрЕпіцентр
19.03. Калуш Калуш -:- РубіконРубікон
19.03. Чернігів Чернігів -:- Карпати ГаличКарпати Галич
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Євгеній Чепурненко Євгеній Чепурненко Діназ (Вишгород) 9 (2)
2 Адріан Пуканич Адріан Пуканич Ужгород (Ужгород) 6 (0)
3 Василь Палагнюк Василь Палагнюк Буковина (Чернівці) 6 (0)
4 Максим Тищенко Максим Тищенко Рубікон (Київ) 6 (2)
5 Назарій Богомаз Назарій Богомаз Волинь-2 (Луцьк) 6 (3)
6 Фаді Салбак Фаді Салбак Поділля (Хмельницький) 5 (0)
7 Антон Брижчук Антон Брижчук Діназ (Вишгород) 5 (0)
8 Богдан Козак Богдан Козак Карпати Галич (Галич) 5 (0)
9 Руслан Івашко Руслан Івашко Епіцентр (Дунаївці) 5 (2)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Олександр Борячук Олександр Борячук Нива (Вінниця) 19.03
2 Олексій Сич Олексій Сич Карпати Галич (Галич) 19.03
3 Максим Тищенко Максим Тищенко Рубікон (Київ) 19.03
4 Дмитро Янчук Дмитро Янчук Волинь-2 (Луцьк) 19.03
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору