ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "А" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "А" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Нива"Нива" Т 9 7 2 0 14-3 23
2 Полісся"Полісся" 9 6 1 2 13-4 19
3 Поділля"Поділля" 10 5 3 2 14-11 18
4 Верес"Верес" 9 5 1 3 11-9 16
5 Калуш"Калуш" 9 4 2 3 14-10 14
6 Діназ"Діназ" 9 3 3 3 10-11 12
7 Ужгород"Ужгород" 8 3 2 3 11-9 11
8 Оболонь Бровар-2"Оболонь Бровар-2" 9 2 2 5 8-17 8
9 Буковина"Буковина" 10 2 1 7 11-21 7
10 Чайка"Чайка" 9 1 3 5 6-10 6
11 Нива"Нива" В 9 1 2 6 8-15 5
Поділитись:
М Команда
1 Нива"Нива"
2 Полісся"Полісся"
3 Поділля"Поділля"
4 Верес"Верес"
5 Калуш"Калуш"
6 Діназ"Діназ"
7 Ужгород"Ужгород"
8 Оболонь Бровар-2"Оболонь Бровар-2"
9 Буковина"Буковина"
10 Чайка"Чайка"
11 Нива"Нива"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Поділля"Поділля" 18160 2461 5100
2 Нива"Нива" 12900 1710 4000
3 Полісся"Полісся" 4300 1550 2000
4 Калуш"Калуш" 6700 920 2500
5 Буковина"Буковина" 4900 907 1200
6 Чайка"Чайка" 700 800 250
7 Оболонь Бровар-2"Оболонь Бровар-2" 2150 796 900
8 Ужгород"Ужгород" 3300 773 1000
9 Верес"Верес" 2720 720 1000
10 Нива"Нива" 2200 688 1200
11 Діназ"Діназ" 2050 509 400
Поділитись:
М Команда Результати
1 Нива"Нива" -:- 0:0 1:0 1:0
2 Полісся"Полісся" 2:0 0:1 2:0
3 Поділля"Поділля" 2:5 1:0 4:1
4 Верес"Верес" -:- 0:2 2:0 0:4
5 Калуш"Калуш" -:- 5:2 0:2
6 Діназ"Діназ" -:- 2:1 0:0 4:0
7 Ужгород"Ужгород" -:- 0:0 3:1
8 Оболонь Бровар-2"Оболонь Бровар-2" -:- 1:3 1:2
9 Буковина"Буковина" 2:2 2:1 0:2 1:4
10 Чайка"Чайка" 1:2 0:0 0:1
11 Нива"Нива" 2:2 1:2 0:1 2:1
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 19 жовтня 2019 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Нива"Нива" 21 22 (115)
2 Полісся"Полісся" 23.5 25.2 (127)
3 Поділля"Поділля" 22.6 25.1 (131)
4 Верес"Верес" 25.4 26.7 (123)
5 Калуш"Калуш" 23.5 23.8 (122)
6 Діназ"Діназ" 25.5 25.9 (125)
7 Ужгород"Ужгород" 23.1 24 (101)
8 Оболонь Бровар-2"Оболонь Бровар-2" 20.6 20.8 (138)
9 Буковина"Буковина" 23.1 24 (120)
10 Чайка"Чайка" 24 25 (120)
11 Нива"Нива" 22.2 24 (101)
Поділитись:
10 ТУР
СЕРЕДА 18.09.19
18.09. 16:00 Діназ Діназ 2:1 НиваНива 200
18.09. 16:00 Буковина Буковина 2:1 ЧайкаЧайка 500
18.09. 17:00 Полісся Полісся 2:0 ВересВерес 1200
18.09. 17:00 Калуш Калуш 5:2 ПоділляПоділля 500
18.09. 18:00 Нива Нива 0:0 УжгородУжгород 1500
НАСТУПНІ МАТЧІ
СУБОТА 21.09.19
21.09. 16:00 Нива Нива 2:2 БуковинаБуковина Відеотрансляція
НЕДІЛЯ 22.09.19
22.09. 15:00 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 15:00 НиваНива
22.09. 16:00 Верес Верес 16:00 КалушКалуш
22.09. 16:00 Ужгород Ужгород 16:00 ДіназДіназ
ПОНЕДІЛОК 23.09.19
23.09. 16:00 Чайка Чайка 16:00 ПоліссяПолісся
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Сергій Кисленко Сергій Кисленко Нива (Тернопіль) 4 (0)
2 Сергій Машталір Сергій Машталір Ужгород (Ужгород) 4 (0)
3 Михайло Шестаков Михайло Шестаков Верес (Рівне) 4 (0)
4 Ярослав Галенко Ярослав Галенко Полісся (Житомир) 4 (0)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Іван Азаренко Іван Азаренко Буковина (Чернівці) 29.09
2 Олександр Воловик Олександр Воловик Поділля (Хмельницький) 28.09
3 Денис Притиковський Денис Притиковський Полісся (Житомир) 23.09
4 Ярослав Дишкант Ярослав Дишкант Оболонь Бровар-2 (Буча) 22.09
5 Данило Книш Данило Книш Калуш (Калуш) 22.09
6 Денис Петренко Денис Петренко Діназ (Вишгород) 22.09
7 Богдан Покойовий Богдан Покойовий Оболонь Бровар-2 (Буча) 22.09
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору