ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "Б" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Металург"Металург" 9 6 3 0 17-3 21
2 Миколаїв"Миколаїв" 9 5 3 1 21-12 18
3 Скорук"Скорук" 8 5 2 1 14-6 17
4 Перемога"Перемога" 8 5 1 2 16-4 16
5 Балкани"Балкани" 8 4 4 0 15-6 16
6 Нікополь"Нікополь" 8 3 3 2 12-15 12
7 Тростянець"Тростянець" 8 3 2 3 11-10 11
8 Полтава"Полтава" 8 3 2 3 11-14 11
9 Вовчанськ"Вовчанськ" 8 3 2 3 12-11 11
10 Яруд"Яруд" 8 2 4 2 13-12 10
11 Енергія"Енергія" 8 3 1 4 11-16 10
12 Таврія"Таврія" 8 2 3 3 11-11 9
13 Вікторія"Вікторія" 8 2 2 4 8-12 8
14 Кристал"Кристал" 9 1 2 6 10-15 5
15 Суми"Суми" 9 1 2 6 7-21 5
16 Реал Фарма"Реал Фарма" 8 0 0 8 8-29 0
Поділитись:
М Команда
1 Металург"Металург"
2 Миколаїв"Миколаїв"
3 Скорук"Скорук"
4 Перемога"Перемога"
5 Балкани"Балкани"
6 Нікополь"Нікополь"
7 Тростянець"Тростянець"
8 Полтава"Полтава"
9 Вовчанськ"Вовчанськ"
10 Яруд"Яруд"
11 Енергія"Енергія"
12 Таврія"Таврія"
13 Вікторія"Вікторія"
14 Кристал"Кристал"
15 Суми"Суми"
16 Реал Фарма"Реал Фарма"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Металург"Металург" 9737 1617 4154
2 Суми"Суми" 1900 978 600
3 Вовчанськ"Вовчанськ" 5030 930 1500
4 Таврія"Таврія" 1150 725 400
5 Полтава"Полтава" 4600 725 1000
6 Кристал"Кристал" 3700 619 800
7 Енергія"Енергія" 2100 575 800
8 Перемога"Перемога" 2000 554 800
9 Вікторія"Вікторія" 1200 544 400
10 Скорук"Скорук" 1700 538 600
11 Нікополь"Нікополь" 2100 517 600
12 Тростянець"Тростянець" 1846 480 812
13 Балкани"Балкани" 1600 462 600
14 Реал Фарма"Реал Фарма" 1000 461 500
15 Яруд"Яруд" 1650 383 500
16 Миколаїв"Миколаїв" 1550 313 350
Поділитись:
М Команда Результати
1 Металург"Металург" 5:0 1:0 2:1 3:0
2 Миколаїв"Миколаїв" 2:1 2:2 1:2 2:1
3 Скорук"Скорук" -:- 4:0 1:0 3:2
4 Перемога"Перемога" -:- 4:0 3:0 1:2
5 Балкани"Балкани" -:- 2:1 1:1 1:1
6 Нікополь"Нікополь" -:- 0:4 1:1 1:0
7 Тростянець"Тростянець" -:- 2:0 1:0 2:3
8 Полтава"Полтава" -:- 2:2 2:1 2:3
9 Вовчанськ"Вовчанськ" -:- 2:2 0:3 2:1
10 Яруд"Яруд" -:- 2:2 1:1 2:0
11 Енергія"Енергія" -:- 2:1 1:1 3:2
12 Таврія"Таврія" 0:2 1:2 1:1
13 Вікторія"Вікторія" -:- 0:1 1:1 0:1
14 Кристал"Кристал" 1:2 1:2 0:1 0:2
15 Суми"Суми" 0:5 1:2 1:1 1:2
16 Реал Фарма"Реал Фарма" 0:4 0:1 0:3
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 18 вересня 2021 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Металург"Металург" 24.1 26.1 (94)
2 Миколаїв"Миколаїв" 21.4 24 (103)
3 Скорук"Скорук" 26 26.7 (96)
4 Перемога"Перемога" 24 25.8 (101)
5 Балкани"Балкани" 24.7 25.3 (93)
6 Нікополь"Нікополь" 19.9 19.8 (99)
7 Тростянець"Тростянець" 25.4 25.7 (103)
8 Полтава"Полтава" 24.1 24.4 (99)
9 Вовчанськ"Вовчанськ" 23.2 23 (105)
10 Яруд"Яруд" 21.5 21.9 (100)
11 Енергія"Енергія" 21.3 22.1 (96)
12 Таврія"Таврія" 25.5 26.3 (98)
13 Вікторія"Вікторія" 29.8 30.3 (99)
14 Кристал"Кристал" 21.2 21.6 (99)
15 Суми"Суми" 23.2 23.9 (95)
16 Реал Фарма"Реал Фарма" 22.6 22.9 (96)
Поділитись:
8 ТУР
СУБОТА 11.09.21
11.09. 16:00 Полтава Полтава 2:2 ВовчанськВовчанськ 800
11.09. 16:00 Яруд Яруд 2:2 МиколаївМиколаїв 100
11.09. 16:00 Таврія Таврія 0:2 ТростянецьТростянець 200
11.09. 16:00 Вікторія Вікторія 0:1 МеталургМеталург 200
11.09. 16:00 Суми Суми 1:2 БалканиБалкани 300
11.09. 16:30 Скорук Скорук 4:0 Реал ФармаРеал Фарма 600
11.09. 17:00 Кристал Кристал 1:2 ЕнергіяЕнергія 700
НЕДІЛЯ 12.09.21
12.09. 16:00 Перемога Перемога 4:0 НікопольНікополь 800
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 17.09.21
17.09. 16:00 Миколаїв Миколаїв 2:1 КристалКристал Відеотрансляція
17.09. 18:00 Металург Металург 5:0 СумиСуми Відеотрансляція
СУБОТА 18.09.21
18.09. 16:00 Енергія Енергія 16:00 СкорукСкорук
18.09. 16:00 Вовчанськ Вовчанськ 16:00 ЯрудЯруд
18.09. 16:00 Нікополь Нікополь 16:00 ПолтаваПолтава Відеотрансляція
18.09. 16:00 Балкани Балкани 16:00 ПеремогаПеремога Відеотрансляція
18.09. 16:00 Тростянець Тростянець 16:00 ВікторіяВікторія
18.09. 16:00 Реал Фарма Реал Фарма 16:00 ТавріяТаврія Відеотрансляція
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Антон Кіча Антон Кіча Перемога (Дніпро) 7 (1)
2 Сергій Кравченко Сергій Кравченко Миколаїв (Миколаїв) 6 (1)
3 Олексій Сидоров Олексій Сидоров Металург (Запоріжжя) 6 (1)
4 Володимир Прийомов Володимир Прийомов Балкани (с. Зоря) 5 (0)
5 Вадим Шаврін Вадим Шаврін Вікторія (Миколаївка) 5 (2)
6 Станіслав-Нурі Малиш Станіслав-Нурі Малиш Скорук (Нікопольський район) 4 (0)
7 Андрій Сліпухін Андрій Сліпухін Тростянець (Тростянець) 4 (2)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Євгеній Мороз Євгеній Мороз Суми (Суми) 25.09
2 Василь Білий Василь Білий Вікторія (Миколаївка) 18.09
3 Сергій Борзенко Сергій Борзенко Вовчанськ (Вовчанськ) 18.09
4 Михайло Кривич Михайло Кривич Таврія (Херсон) 18.09
5 Данило Літовченко Данило Літовченко Яруд (Маріуполь) 18.09
6 Андрій Нелін Андрій Нелін Вікторія (Миколаївка) 18.09
7 Олексій Разуваєв Олексій Разуваєв Скорук (Нікопольський район) 18.09
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору