ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "Б" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 20 15 3 2 48-15 48
2 Кристал"Кристал" 20 15 2 3 47-17 47
3 Альянс"Альянс" 20 15 2 3 51-12 47
4 Гірник"Гірник" 20 10 3 7 33-22 33
5 Енергія"Енергія" 20 6 7 7 25-26 25
6 Нікополь"Нікополь" 20 6 6 8 22-24 24
7 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 20 5 8 7 18-32 23
8 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 20 5 2 13 12-32 17
9 Реал Фарма"Реал Фарма" 20 4 4 12 10-38 16
10 Авангард-2"Авангард-2" 20 3 5 12 15-38 14
11 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 20 3 4 13 17-42 13
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 28.11.2019 року за неявку на матч команді "Таврія-Сімферополь" Херсон зараховується технічна поразка (0:3), а команді "Авангард-2" Краматорськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда
1 ВПК-Агро"ВПК-Агро"
2 Кристал"Кристал"
3 Альянс"Альянс"
4 Гірник"Гірник"
5 Енергія"Енергія"
6 Нікополь"Нікополь"
7 Миколаїв-2"Миколаїв-2"
8 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь"
9 Реал Фарма"Реал Фарма"
10 Авангард-2"Авангард-2"
11 Чорноморець-2"Чорноморець-2"
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 28.11.2019 року за неявку на матч команді "Таврія-Сімферополь" Херсон зараховується технічна поразка (0:3), а команді "Авангард-2" Краматорськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Альянс"Альянс" 24817 1535 3500
2 Кристал"Кристал" 7200 763 1000
3 Гірник"Гірник" 8583 746 1583
4 Енергія"Енергія" 5800 661 1200
5 Нікополь"Нікополь" 5550 623 1000
6 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 3450 568 500
7 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 3350 466 500
8 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 1870 442 500
9 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 1800 411 300
10 Авангард-2"Авангард-2" 1600 405 300
11 Реал Фарма"Реал Фарма" 1800 310 250
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 28.11.2019 року за неявку на матч команді "Таврія-Сімферополь" Херсон зараховується технічна поразка (0:3), а команді "Авангард-2" Краматорськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда Результати
1 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 2:2 2:1 1:1
2 Кристал"Кристал" 2:0 2:1 0:2
3 Альянс"Альянс" 0:2 3:0 2:1 5:0
4 Гірник"Гірник" 3:0 2:0 1:2 0:0
5 Енергія"Енергія" 2:2 2:0 1:2
6 Нікополь"Нікополь" 1:2 0:0 0:0
7 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 1:1 0:3 0:0 2:1
8 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 1:1 0:2 1:0 1:0
9 Реал Фарма"Реал Фарма" 0:3 2:1 0:1 0:5
10 Авангард-2"Авангард-2" 0:3 1:2 2:0 1:1
11 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 3:0 1:2 0:2 0:1
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 28.11.2019 року за неявку на матч команді "Таврія-Сімферополь" Херсон зараховується технічна поразка (0:3), а команді "Авангард-2" Краматорськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 23 листопада 2019 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 26.4 26.6 (293)
2 Кристал"Кристал" 22.6 24.4 (255)
3 Альянс"Альянс" 23.9 24.6 (291)
4 Гірник"Гірник" 24.7 25.8 (267)
5 Енергія"Енергія" 21.3 21.4 (289)
6 Нікополь"Нікополь" 22.6 23.3 (261)
7 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 20 20.8 (286)
8 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 23.4 23.4 (238)
9 Реал Фарма"Реал Фарма" 22.8 22.8 (275)
10 Авангард-2"Авангард-2" 20.7 20.7 (252)
11 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 18.5 19 (262)
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 28.11.2019 року за неявку на матч команді "Таврія-Сімферополь" Херсон зараховується технічна поразка (0:3), а команді "Авангард-2" Краматорськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
22 ТУР
СЕРЕДА 13.11.19
13.11. 13:00 ВПК-Агро ВПК-Агро 2:2 ЕнергіяЕнергія 100
СУБОТА 23.11.19
23.11. 13:00 Миколаїв-2 Миколаїв-2 1:1 Таврія СімферопольТаврія Сімферополь 120
23.11. 13:15 Реал Фарма Реал Фарма 0:3 Чорноморець-2Чорноморець-2 150
23.11. 13:30 Кристал Кристал 2:0 АльянсАльянс 800
23.11. 14:00 Гірник Гірник 3:0 Авангард-2Авангард-2 300
НАСТУПНІ МАТЧІ
НЕДІЛЯ 22.03.20
22.03. Кристал Кристал -:- Чорноморець-2Чорноморець-2
22.03. Альянс Альянс -:- Авангард-2Авангард-2
22.03. Гірник Гірник -:- Реал ФармаРеал Фарма
22.03. Енергія Енергія -:- Таврія СімферопольТаврія Сімферополь
22.03. Нікополь Нікополь -:- Миколаїв-2Миколаїв-2
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Андрій Барладим Андрій Барладим Кристал (Херсон) 11 (0)
2 Владислав Шарай Владислав Шарай Альянс (Липова Долина) 10 (4)
3 Сергій Мандровський Сергій Мандровський Нікополь (Нікополь) 9 (1)
4 Ярослав Сидоренко Ярослав Сидоренко Альянс (Липова Долина) 8 (0)
5 Станіслав Шарай Станіслав Шарай Альянс (Липова Долина) 8 (0)
6 Іван Гливий Іван Гливий Кристал (Херсон) 8 (0)
7 Євген Зарічнюк Євген Зарічнюк Миколаїв-2 (Миколаїв) 7 (0)
8 Богдан Шмигельский Богдан Шмигельский ВПК-Агро (Шевченківка) 7 (0)
9 Сергій Гвоздевич Сергій Гвоздевич Гірник (Кривий Ріг) 7 (1)
10 Сергій Цой Сергій Цой Кристал (Херсон) 7 (3)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Максим Войтіховський Максим Войтіховський Чорноморець (Одеса) 22.03
2 Богдан Коваленко Богдан Коваленко Чорноморець (Одеса) 22.03
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору