ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "Б" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Кристал"Кристал" 14 11 2 1 37-11 35
2 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 14 11 1 2 36-10 34
3 Альянс"Альянс" 13 9 2 2 32-8 29
4 Гірник"Гірник" 14 7 2 5 25-18 23
5 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 14 4 6 4 15-20 18
6 Енергія"Енергія" 14 4 5 5 16-19 17
7 Нікополь"Нікополь" 14 3 4 7 12-21 13
8 Реал Фарма"Реал Фарма" 14 3 4 7 7-23 13
9 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 13 3 1 9 8-25 10
10 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 13 2 3 8 10-27 9
11 Авангард-2"Авангард-2" 13 1 4 8 11-27 7
Поділитись:
М Команда
1 Кристал"Кристал"
2 ВПК-Агро"ВПК-Агро"
3 Альянс"Альянс"
4 Гірник"Гірник"
5 Миколаїв-2"Миколаїв-2"
6 Енергія"Енергія"
7 Нікополь"Нікополь"
8 Реал Фарма"Реал Фарма"
9 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь"
10 Чорноморець-2"Чорноморець-2"
11 Авангард-2"Авангард-2"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Альянс"Альянс" 19310 1643 3500
2 Гірник"Гірник" 6083 845 1583
3 Кристал"Кристал" 4400 746 1000
4 Нікополь"Нікополь" 4250 734 1000
5 Енергія"Енергія" 5000 732 1200
6 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 2550 706 500
7 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 2200 564 500
8 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 1100 488 300
9 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 1700 381 500
10 Реал Фарма"Реал Фарма" 1300 304 200
11 Авангард-2"Авангард-2" 1200 296 300
Поділитись:
М Команда Результати
1 Кристал"Кристал" 1:1 2:1 5:2 2:1
2 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 1:0 5:1 2:0 3:1
3 Альянс"Альянс" 0:1 2:0 4:0
4 Гірник"Гірник" 2:1 1:5 0:1 0:0
5 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 1:2 0:1 0:0 0:0
6 Енергія"Енергія" 1:1 1:1 0:4 0:0
7 Нікополь"Нікополь" 2:0 0:2 0:2 0:0
8 Реал Фарма"Реал Фарма" 1:1 1:0 1:0 1:3
9 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 0:2 1:1 1:2
10 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 1:2 0:0 0:0
11 Авангард-2"Авангард-2" 1:1 2:5 0:0
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 18 жовтня 2019 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Кристал"Кристал" 22.6 24.5 (176)
2 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 26.4 26.4 (196)
3 Альянс"Альянс" 23.9 24.5 (180)
4 Гірник"Гірник" 24.7 25.9 (196)
5 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 20 21 (207)
6 Енергія"Енергія" 21.4 21.4 (199)
7 Нікополь"Нікополь" 22.6 23.1 (178)
8 Реал Фарма"Реал Фарма" 22.8 22.6 (190)
9 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 23.4 23.3 (174)
10 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 18.6 18.9 (180)
11 Авангард-2"Авангард-2" 20.7 20.6 (179)
Поділитись:
15 ТУР
НЕДІЛЯ 13.10.19
13.10. 13:00 Кристал Кристал 1:1 Реал ФармаРеал Фарма 1000
13.10. 15:00 Миколаїв-2 Миколаїв-2 1:2 ГірникГірник 100
13.10. 15:00 Енергія Енергія 1:1 Авангард-2Авангард-2 500
13.10. 15:00 Нікополь Нікополь 2:0 Таврія СімферопольТаврія Сімферополь 600
13.10. 15:55 Альянс Альянс 0:1 ВПК-АгроВПК-Агро 3500
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 18.10.19
18.10. Авангард-2 Авангард-2 -:- НікопольНікополь
18.10. 13:00 Чорноморець-2 Чорноморець-2 13:00 ЕнергіяЕнергія
СУБОТА 19.10.19
19.10. Гірник Гірник -:- КристалКристал
19.10. ВПК-Агро ВПК-Агро -:- Миколаїв-2Миколаїв-2
19.10. 15:00 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 15:00 АльянсАльянс
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Андрій Барладим Андрій Барладим Кристал (Херсон) 9 (0)
2 Євген Зарічнюк Євген Зарічнюк Миколаїв-2 (Миколаїв) 7 (0)
3 Ярослав Сидоренко Ярослав Сидоренко Альянс (Липова Долина) 6 (0)
4 Іван Гливий Іван Гливий Кристал (Херсон) 6 (0)
5 Сергій Мандровський Сергій Мандровський Нікополь (Нікополь) 6 (0)
6 Богдан Шмигельский Богдан Шмигельский ВПК-Агро (Шевченківка) 6 (0)
7 Сергій Гвоздевич Сергій Гвоздевич Гірник (Кривий Ріг) 6 (1)
8 Сергій Цой Сергій Цой Кристал (Херсон) 6 (3)
9 Фарид Сулейман Фарид Сулейман Альянс (Липова Долина) 5 (0)
10 Станіслав Шарай Станіслав Шарай Альянс (Липова Долина) 5 (0)
11 Владислав Шарай Владислав Шарай Альянс (Липова Долина) 5 (3)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Сергій Алексанов Сергій Алексанов ВПК-Агро (Шевченківка) 19.10
2 Михайло Васильєв Михайло Васильєв ВПК-Агро (Шевченківка) 19.10
3 Максим Войтіховський Максим Войтіховський Чорноморець (Одеса) 19.10
4 Владислав Добровольський Владислав Добровольський Таврія Сімферополь (Херсон) 19.10
5 Микита Жуков Микита Жуков Таврія Сімферополь (Херсон) 19.10
6 Дмитро Задера Дмитро Задера Миколаїв-2 (Миколаїв) 19.10
7 Богдан Коваленко Богдан Коваленко Чорноморець (Одеса) 19.10
8 Богдан Шмигельский Богдан Шмигельский ВПК-Агро (Шевченківка) 19.10
9 Василь Адаменко Василь Адаменко Нікополь (Нікополь) 18.10
10 Олексій Заїка Олексій Заїка Енергія (Нова Каховка) 18.10
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору