ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ

Матч завершено Діназ Діназ 1:4 ФСК МаріупольФСК Маріуполь Відеотрансляція Склади команд
Картинка Кос (85 хв, п)
Картинка Літовченко (39 хв)
Картинка Пентелейчук (47 хв)
Картинка Доброхотов (55 хв)
Картинка Пентелейчук (59 хв)
Солдатенко Вадим      1 12      Якубенко Микита
Літвінов Олександр      6 8      Павліш Дмитрій
Волошин Андрій      24 11      Биковський Ігор
Ічанський Сергій      5 15      Пентелейчук Дмитро
Корешков Валентин      4 21      Літовченко Данило
Мораренко Станіслав      70 27      Чушенко Владислав
Кіріченко Данило      21 34      Булгаков Єгор
Старенький Сергій      27 38      Шушко Павло
Богунов Ярослав      10 41      Чернецький Олександр
Клименко Владислав      19 42      Доброхотов Ярослав
Кос Олег      9 45      Мельниченко Іван
Вакуленко Олег      8 1      Кравцов Павло
Гарнага Владислав      18 2      Харжевський Петро
Духота Богдан      2 5      Скиба Євгеній
Куліш Максим      11 14      Строчинський Даниїл
Салабай Антон      22 23      Караващенко Ілля
Карнаушенко Руслан      51 28      Літюк Гліб
Шкурат Єгор      25 39      Дмитрієв Данило
Шевченко Вячеслав      7 43      Махиня Микита
70      Гора Богдан
Матч завершено Буковина Буковина 0:3 НиваНива Т Відеотрансляція Склади команд
Картинка Козак (4 хв)
Картинка Різник (45 хв, н/п)
Картинка Козак (85 хв)
Картинка Проців (90+3 хв)
Задерейко Антон      55 1      Механів Максим
Прокопчук Кирило      88 27      Слива Роман
Новотрясов Артур      16 33      Демчук Максим
Гакман Василь      11 4      Зінь Андрій
Рябий Денис      8 3      Соколов Олег
Цурупін Артем      25 30      Дорошенко Арсентій
Чепурненко Євгеній      14 24      Козак Богдан
Столяр Володимир      23 11      Гатала Ігор
Паламарчук Іван      73 9      Бей Андрій
Пець Іван      33 17      Волохатий Роман
Палагнюк Василь      77 10      Різник Андрій
Степаненко Богдан      1 71      Жупанський Віталій
Чеботарьов Віталій      71 25      Вольський Данііл
Даценко Семен      44 8      Дедух Руслан
Комісар Микита      15 88      Проців Максим
Королянчук Андрій      19 7      Сухоручко Даниїл
Кошман Ігор      5 14      Тарасов Олександр
Павлюк Микола      95 5      Хруставка Олег
Рябий Артем      6
Скрипник Ілля      22
Матч завершено Карпати Карпати 1:2 ПоліссяПолісся Відеотрансляція Склади команд
Картинка Лень (30 хв)
Картинка Тарануха (47 хв)
Картинка Янаков (14 хв)
Картинка Морозко (56 хв)
Льопка Роман      41 1      Кудрик Олег
Дуць Ігор      3 4      Гітченко Андрій
Болденков Валерій      4 5      Нестеров Андрій
Приймак Владислав      30 22      Грицук Василь
Когут Іван      18 11      Шаповал Владислав
Лень Олег      28 9      Морозко Євгеній
Рябов Артур      16 8      Огіря Владислав
Чачуа Амбросій      8 77      Кушніренко Богдан
Кожанов Денис      9 10      Янаков Деніс
Шах Артур      33 23      Шастал Дмитро
Тарануха Ростислав      23 28      Будківський Пилип
Фастов Дмитро      25 13      Яшков Антон
Махнєв Дмитро      19 33      Поспєлов Артем
Климець Олександр      17 20      Микитюк Євгеній
Когут Микола      27 21      Петрук Нікіта
Сидун Вадим      35 78      Чередниченко Ілля
Катрич Віталій      39 19      Кисленко Сергій
14      Волинець Данило
99      Андрущенко Максим
74      Морговський Ян
Матч завершено Епіцентр Епіцентр 2:0 ПрикарпаттяПрикарпаття Відеотрансляція Склади команд
Картинка Буряк (42 хв)
Картинка Гірний (88 хв, п)
Жмурко Роман      16 24      Піцан Іван
Ничипоренко Олег      33 11      Писко Михайло
Мороз Владислав      44 89      Матушевський Олег
Григоращук Степан      3 5      Аксьонов Олександр
Шевченко Євгеній      5 31      Борисевич Роман
Чепелюк Олександр      6 7      Кузьмин Роман
Глущук Юрій      8 6      Рудюк Володимир
Кристін Станіслав      21 8      Бучакчийський Владислав
Беженар Андрій      10 22      Соловйов Максим
Буряк Руслан      9 15      Тітаєвський Микита
Гірний Максим      99 17      Стаднік Максим
Чернобай Сергій      1 12      Герич Роман
Стень Сергій      7 14      Цюцюра Василь
Пучковський Тарас      31 21      Сондей Іван
Морозов Ростислав      11 90      Барчук Роман
Кристін Владислав      20 77      Дитко Роман
Миронюк Микола      18 23      Демків Станіслав
Жмуйда Олександр      2 9      Оринчак Богдан
Матус Артем      71
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору