ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ

Матч завершено Миколаїв-2Миколаїв-2 1:2 ДніпроДніпро Відеотрансляція Склади команд
Картинка Толгаренко (89 хв, п)
Картинка Назаренко (25 хв)
Картинка Семенов (40 хв)
25      Дмитроченко Вадим 1      Пономаренко Іван
2      Ляшевський Владислав 14      Кіричук Володимир
21      Чаус Костянтин 15      Тарадуда Денис
28      Толгаренко Олександр 3      Семенов Дмитро
31      Ізмалков Олександр 2      Бондар Дмитро
32      Зайков Денис 5      Палюх Сергій
35      Скидан Валерій 30      Дорошенко Арсентій
36      Бардадим Дмитро 7      Вергун Дмитро
69      Барський Владислав 19      Назаренко Олександр
89      Швець Владислав 6      Андрушко Олександр
97      Вітенко Євгеній 18      Костишин Денис
51      Чумак Роман 12      Луговський Максим
6      Бурахович Олександр 21      Войтіховський Максим
9      Мінін Олександр 16      Нечистенко Микита
30      Пасічник Василь 10      Поддубний Данило
33      Жаботенко Андрій
34      Березянський Павло
37      Кучеренко Владислав
Матч завершено Таврія СімферопольТаврія Сімферополь 9:0 МеталургМеталург Склади команд
Картинка Соколан (8 хв)
Картинка Жавко (12 хв)
Картинка ж (16 хв)
Картинка Соколан (20 хв)
Картинка Куксенко (27 хв)
Картинка Куксенко (30 хв)
Картинка Гриппа (33 хв)
Картинка Логвиненко (74 хв)
Картинка Журавленко (84 хв)
41      Гурін Роман 25      Тєлєнков Ілля
11      Куксенко Богдан 33      Шовкун Владислав
5      Кушнір Владислав 2      Керножицький Сергій
10      Масалов Анатолій 8      Божий Олексій
33      ж Віталій 7      Батраченко Олександр
19      Біжко Володимир 67      Попов Андрій
8      Гриппа Вадим 6      Курусь Назар
3      Тищенко Дмитро 11      Сентябов Микита
27      Логвиненко Максим 27      Радомський Віталій
20      Жавко Владислав 10      Черніков Олексій
17      Соколан Євгеній 9      Трофимчук Назар
12      Логовський Владислав 15      Некрасов Єгор
6      Журавленко Владислав 19      Башинський Максим
3      Чумак Святослав
7      Жиганов Дмитро 4      Остапенко Олег
77      Тимошевський Владислав 77      Мартиненко Микита
17      Бережний Денис
Матч завершено СуднобудівникСуднобудівник 1:5 Металіст 1925Металіст 1925 Відеотрансляція Склади команд
Картинка Бобелюк (75 хв, п)
Картинка Єрмоленко (7 хв)
Картинка Єрмоленко (17 хв)
Картинка Єрмоленко (20 хв)
Картинка Дехтяренко (24 хв)
Картинка Синиця (56 хв)
23      Мамедов Михайло 12      Бєліменко Арсен
15      Частоколяний Богдан 2      Пріхна Дмитро
3      Мізернюк Роман 4      Коваленко Іван
4      Безуханич Віталій 7      Єрмоленко Максим
11      Дмітрієв Андрій 9      Давидов Сергій
7      Носов Ілля 14      Дехтяренко Ярослав
33      Кірієнко Ярослав 24      Цвіренко Максим
17      Малярчук Олексій 30      Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо
71      Дімітрієв Юрій 32      Ралюченко Андрій
10      Бобелюк Олександр 44      Жданов Олександр
18      Задера Дмитро 45      Ємельянов Владислав
12      Жуков Віктор 81      Дьяков Денис
77      Гагулін Євгеній 5      Чередніченко Ігор
45      Кретов Роман 8      Краєв Владислав
22      Ратушний Кирило 10      Синиця Олег
11      Стороженко Михайло
20      Романов Сергій
77      Коваленко Єгор
Матч завершено Реал ФармаРеал Фарма 3:4 МирМир Склади команд
Картинка Новицький (25 хв)
Картинка Дубіна (53 хв, п)
Картинка Дубіна (80 хв)
Картинка Доценко (6 хв, п)
Картинка Чмеленко (17 хв)
Картинка Доценко (62 хв)
Картинка Шестіпалов (84 хв)
12      Богдан Іван 1      Гордецький Костянтин
2      Нахаба Юрій 3      Томенко Олександр
99      Дубіна Олександр 5      Шмиголь Максим
26      Новицький Павло 6      Шестіпалов Ілля
14      Хамільтон-Роллінгс Філіп Ларрі 7      Цибульський Сергій
44      Дмитрієв Герман 9      Бринько Олександр
18      Ігуменов Максим 11      Кривич Михайло
13      Єрмаков Дмитро 16      Доценко Іван
15      Євстратенко В'ячеслав 17      Чмеленко Павло
7      Лиховидов Микола 19      П'ятов Олександр
16      Захарченко Ярослав 20      Притиковський Денис
23      Георгіца Анатолій 2      Безпалов Іван
19      Опря Роман 4      Іздебський Євгеній
10      Поліщук Владислав 8      Красов Олексій
25      Філіппов Філіпп 15      Савченко Владислав
9      Костюк Сергій
17      Підлетейчук Олег
24      Таркановський Костянтин
Матч завершено НікопольНікополь 1:2 ЕнергіяЕнергія Відеотрансляція Склади команд
Картинка Білий (58 хв)
Картинка Махнєв (82 хв, п)
Картинка Махнєв (90 хв)
12      Петриченко Богдан 1      Зелінський Дмитро
4      Дегтярьов Никита 13      Прокипчук Ярослав
17      Твердоух Сергій 3      Процишин Кирило
6      Таряник Максим 19      Махнєв Дмитро
20      Астахов Ернест 17      Кірєєв Богдан
18      Адаменко Василь 5      Росляков Владислав
5      Мілєсін Павло 8      Дедяєв Андрій
7      Шмигельский Богдан 15      Волков Дмитро
16      Доля Валерій 9      Вакулінський Владислав
11      Донець Сергій 10      Молочко Сергій
2      Мандровський Сергій 18      Бочак Роман
1      Шутько Андрій 12      Агаларов Амір
13      Білий Олег 7      Зінатуллін Максим
8      Коломоєць Михайло 4      Грабець Валерій
10      Воронін Роман 11      Бондаренко Дмитро
14      Бурковський Дінасій 16      Плутенко Валентин
3      Горінов Олександр 14      Черняєв Павло
19      Боровик Роман
Матч завершено Інгулець-2Інгулець-2 0:6 Дніпро-1Дніпро-1 Відеотрансляція Склади команд
Картинка Кожушко (6 хв)
Картинка Войцеховський (9 хв)
Картинка Кожушко (31 хв)
Картинка Кожушко (54 хв)
Картинка Когут (58 хв)
Картинка Карноза (74 хв)
51      Карнаушенко Руслан 33      Юрчук Валерій
22      Оксенюк Микола 19      Поплавка Ярослав
99      Глоба Андрій 3      Сафронов Олександр
2      Зіпцер Антон 71      Лопирьонок Максим
90      Данильченко Микита 10      Бровченко Юрій
24      Нікулін Руслан 21      Передистий Станіслав
19      Довгий Олександр 18      Сніжко Олександр
98      Шморгун Віталій 25      Когут Ігор
15      Кобуладзе Гіоргі 7      Войцеховський Владислав
71      Порохня Андрій 87      Кожушко Олег
77      Горбунов Дмитро 24      Мемешев Редван
12      Шухман Богдан 16      Варцаба Ігор
97      Діленко Олег 11      Гоменко Ярослав
13      Баришніков Владислав 17      Хучбаров Каміль
17      Омельченко Владислав 99      Бєляєв Олександр
26      Химанич Олександр 22      Карноза Артур
91      Унгурян Богдан 77      Сула Дмитро
18      Червінський Денис 9      Кірєєв Віталій
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору