Новини змагань

Екс-гравець «Вереса» Фастов перейшов до португальського клубу

11:20, 28 вересня 2018

Український воротар Дмитро Фастов продовжить свою кар’єру у чемпіонаті Португалії

Український воротар Дмитро Фастов продовжить свою кар’єру у чемпіонаті Португалії у команді третього дивізіону «Спортинг Клуб Ідеал» (Sporting Clube Ideal). Про це стало відомо сьогодні, коли було залагоджено всі нюанси з міжнародним трансфером футболіста.

Цей перехід став можливим завдяки компанії Football Moment (Люксембург). Керуючий партнер компанії і агент - Альберто Мачадо, а його партнерами в Україні є Андрій Бойко і Максим Цихановський. Саме вони здійснили перехід Максима Коваля до Еміратів.

«Ми бачимо у Дмитрові великий потенціал, - сказав Бойко. – Вдалося познайомитися з тренерським штабом воротарів у клубі «Ідеал», справжні профі, які виховали для Португалії знаних кіперів. Спеціалісти відзначили, що 21-річний Дмитро Фастов може вирости у футболіста високого рівня. Та й самому футболісту подобається новий колектив і клуб. Мета Дмитра стати ще кращим і підкорювати клуби високого рівня».

21-річий Дмитро Фастов є вихованцем київського «Динамо», провів більш як 20 матів у складі різних юнацьких збірних, грав у «Динамо-2», «Інгульці», останнім часом виступав у складі рівненського «Вереса».

 

Прес-служба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору