Новини змагань

Об'єднання тренерів нагородило найкращих (фото)

20:00, 12 січня 2019

Президент ПФЛ Сергій Макаров узяв участь у церемонії нагородження, і вручив приз для Андрія Донця

Сергій Макаров. Фото: прес-служба Об'єднання


12 січня 2019 року. Київ. Premier Hotel Rus: вдруге Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу зібрало спортивний бомонд України на урочисту церемонію нагородження найкращих у професії. Цьогоріч воно відбувалося відразу у п’яти номінаціях – окрім відзнак тренерам професіональних футбольних ліг, було започатковано вручення нагород лауреатам у світі студентського та аматорського футболу, повідомляє прес-служба Об’єднання.

З вітальним словом до присутніх звернувся майстер спорту СРСР, заслужений тренер України М.П.Павлов – президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу. Микола Петрович зосередив увагу на відповідальності та важливості тренерської роботи, а також, за допомогою спеціально підготованого відео-звіту, розповів про основні віхи діяльності Об’єднання в 2018 році.

З особливою повагою М.П.Павлов розповів про успішну співпрацю з відомим меценатом українського футболу Миколою Миколайовичем Лавренком, який другий рік поспіль підтримує церемонію нагородження тренерського активу нашої держави та опікується справами дитячого футбольного клубу «Лівий Берег». Завдяки такому мудрому та відповідальному президенту, як М.М.Лавренко, ФК «Лівий Берег» отримав власний стадіон та іншу чудову інфраструктуру.

До вітальних слів із новорічними та різдвяними святами Микола Петрович додав і побажання успіху всім своїм колегам – тренерам – у їхній непростій праці, яка, в основному, взимку особливо відповідальна через збори, важкий етап фізичної підготовки та контрольних матчів.

Вперше Об’єднання проводило аналіз та фахову оцінку тренерської роботи в студентському футболі. В підсумку, з-поміж трьох номінантів найкращим тренером студентського футболу 2018 року журі визнало головного тренера команди ФК Київський університет імені Бориса Грінченка Сергія Володимировича Швеця. Приз лауреату вручали генеральний секретар ВОФТ, головний тренер студентської збірної України Анатолій Бузник та головний тренер ФК «Енергія» (Нова Каховка), найкращий тренер Другої ліги 2017 року Олег Федорчук.

Також було започатковано нагородження найкращого тренера аматорського футболу. З-поміж п’яти кандидатів журі Об’єднання обрало найкращим у 2018 році головного тренера команди «ЛНЗ-Лебедин» (Черкаська область) Василя Володимировича Гречаного. Перший заступник президента Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко та чемпіон Першої ліги 2017 року Сергій Литовченко вручили почесну нагороду лауреату.

Василь Гречаний


Зі свого боку, Олександр Валентинович вручив від ААФУ М.П.Павлову подяку Асоціації аматорського футболу за багаторічну плідну працю та подякував за те, що Об’єднання започаткувало таке фахове відзначення тренерів Чемпіонату ААФУ.

Другий рік поспіль вручається приз найкращому тренеру Другої ліги. У 2018 році за рейтингом лауреатом став головний тренер ФК «Агробізнес» (Волочиськ, Хмельницька область) Андрій Донець – він привів команду до абсолютного чемпіонства у сезоні 2017/18.  Зважаючи на те, що сам лауреат у ці дні перебуває у складі ветеранської збірної України в Грузії, де захищає спортивну честь нашої держави, приз від його імені прибув отримати новий член тренерського штабу, донедавна – захисник команди Сергій Атласюк. Нагороду вручили президент Професіональної футбольної ліги Сергій Макаров та найкращий тренер Прем’єр-ліги України 2017 року Роман Санжар.

Новоспечений тренер "Агробізнеса" Сергій Атласюк отримав приз замість Андрія Донця, який зараз захищає честь України на турнірі ветеранів у Грузії. Фото: uafc.org.ua


Також стає традиційною нагорода найкращому тренеру Першої ліги. У 2018 році таким визнано головного тренера ФК «Колос» (Ковалівка, Київська область) Руслана Костишина. Нагороду вправному в минулому футболісту вручили справжні легенди вітчизняного спорту – заслужені майстри спорту СРСР, заслужені тренери України Леонід Буряк та Володимир Мунтян.

Нарешті, найкращий тренер Прем’єр-ліги України 2018 року – головний тренер ФК «Олександрія» (Кіровоградська область) Володимир Шаран – отримав свій приз із рук Миколи Павлова та заслуженого майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України Йожефа Сабо. Під гучні оплески він отримував нагороду разом із дочкою Ангелою, яка є найбільшою татовою вболівальницею.

Футбол ніколи не зупиняється. Новий день – нові турніри, нові турніри – нові переможці, яскраві імена та нові відкриття. Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу бажає всім колегам успішного сезону, розуміючого керівництва та відданих підопічних, які хочуть прогресувати.

Руслан КостишинКерівник компанії JAKO Валентин Бруньов і президент ПФЛ Сергій Макаров


За матеріалами uafc.org.ua
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору