Новини змагань

ЕКСКЛЮЗИВ! Шищенко: інфраструктура "Миколаєва" постійно вдосконалюється (відео)

17:00, 22 червня 2019

Наставник МФК «Миколаїв» Сергій Шищенко про півроку роботи, наявність умов і задачі на наступний сезон

- Як оціните півроку своєї роботи в “Миколаєві”? Наскільки філософія клубу співпадає з вашою тренерською філософією?
- Перші півроку знайомилися з гравцями, шукали підхід один до одного. Потрібно було донести своє бачення футболу до підопічних. На жаль, сам старт сезону нам не вдався, адже потрібен був час для того, щоб гравці зрозуміли вимоги нового тренерського штабу. Всередині чемпіонату почали набирати обертів, адже гравці зігрувалися, краще розуміли один одного. Другу частину сезону провели досить непогано, було достатньо хороших матчів та яскравих перемог. Чудово, що вдалося реалізувати більшість з того, що планували.
- Як працюється в Миколаєві – інфраструктура, харчоблок, можливість для відновлення відповідає амбіціям клубу і вашим особистим?
- Клуб поступово рухається вперед у своєму розвитку. Зараз триває реконструкція Центрального стадіону, на якому буде покладено новий газон, якого чекали багато років. Тренувальне поле у нас дуже хороше, на ньому гравцям комфортно займатися. У Миколаєві є газон зі штучним покриттям. З харчуванням та відновленням немає проблем, інфраструктура клуба постійно вдосконалюється.

Президент клубу докладає чимало зусиль для того, щоб у Миколаєві розвивався футбол і інфраструктура відповідала сучасним вимогам.
- Чому мало таких яскравих матчів, впевнених результатів як розгромна перемога над “Металістом 1925”?
- Дійсно, протягом сезону нам не вистачало стабільності. Були як хороші, так і невиразні матчі. Гра з харківським колективом стала для нас однією з найкращих у сезоні. У інших матчах епізодами виглядали також непогано, створювали моменти, забивали. Вважаю, що у наступному сезоні почнемо грати більш стабільно,  просто нам не вистачило часу щоб повністю зігратися.
- Які завдання клубу на наступний сезон ставите перш за все перед собою?
- Зараз у Першій лізі змагання надзвичайно конкурентні, грають багато амбітних команд. Якщо порівнювати з 2016 роком, коли працював у “Буковині”, то зараз Перша ліга набагато сильніша. Стосовно нас, ми також прагнемо досягати високих результатів, постійно прогресувати. Намагатимемося виконати ті завдання, які перед нами поставить керівництво клубу.
- Як оціните співпрацю з “Миколаєвом-2”? Чи є там спортивні перспективи чи це просто соціального типу команда?
- Не можна роз'єднувати ці два аспекти. У Миколаєві керівництво зробило певний  кластер, для того щоб розвивати дитячо-юнацький футбол. Звісно, нам необхідно залучати до матчів першої команди найбільш талановитих гравців з дубля. Прагнемо, щоб наші вихованці мали змогу проявити себе на високому рівні, тим самим вони зможуть зростати у професіональному плані. І друга команда для цього дуже важлива.

 

Прес-служба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору