Новини змагань

XXVIІ чергова Конференція ПФЛ. Учасники змагань: групи і команди

14:30, 28 червня 2019

Прес-служба ПФЛ оголошує склад учасників чемпіонату 2019/20 в обох наших лігах за рішенням чергового Конгресу

На засіданні чергової Конференції ПФЛ делегати-представники клубів проголосували за регламент, склад учасників та формат змагань наступного сезону. Маючи на увазі нашу загальну мету – збільшення масовості та географічного представництва турнірів, а також повернення до колишньої великої кількості учасників змагань у всіх лігах, було прийнято рішення залишити в регламенті пункти, які передбачають можливість збільшення кількості учасників у УПЛ (варіант №2 формату для першої ліги).

При цьому обрано такий спосіб проведення змагань, який виправдав себе на практиці в останні роки, коли ПФЛ проводила змагання в першій та другій лігах.

Склад учасників ПФЛ сезону 2019/20

Перша ліга

1. “Чорноморець” Одеса (11 місце в УПЛ минулого сезону)

2. “Арсенал-Київ” Київ (12 місце в УПЛ минулого сезону)

3. “Волинь” Луцьк (3 місце в першій лізі минулого сезону)

4. “Металіст-1925” Харків (4 місце в першій лізі минулого сезону)

5. “Авангард” Краматорськ (5 місце в першій лізі минулого сезону)

6. “Оболонь Бровар” Київ (6 місце в першій лізі минулого сезону)

7. “Інгулець” Петрове (7 місце в першій лізі минулого сезону)

8. “Балкани” Зоря (8 місце в першій лізі минулого сезону)

9. “Миколаїв” Миколаїв (9 місце в першій лізі минулого сезону)

10. “Прикарпаття” Івано-Франківськ (10 місце в першій лізі минулого сезону)

11. “Рух” Винники (11 місце в першій лізі минулого сезону)

12. “Гірник-спорт” Горішні Плавні (12 місце в першій лізі минулого сезону)

13. “Агробізнес” Волочиськ (13 місце в першій лізі минулого сезону)

14. “Кремінь” Кременчук (чемпіон другої ліги, 1 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону)

15. “Минай-Закарпаття” Ужгород (віце-чемпіон другої ліги, 1 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону)

16. “Черкащина-Академія” Білозір’я (бронзовий призер другої ліги, 2 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону)

Формат змагань передбачає, що команда, яка фінішує на першому місці, отримає можливість перейти в Прем’єр-Лігу напряму; команди, які посядуть 2-3 місця, як і минулого сезону, зіграють перехідні матчі з 10 і 11 командами УПЛ за право зіграти в Прем’єр-Лізі 2020/21; команди, що фінішують на 15-16 місцях, перейдуть до другої ліги; ті, що закінчать чемпіонат на 13-14 місцях, змушені будуть відстоювати своє право грати на цьому рівні з суперниками, що фінішують на 2 місцях у групах другої ліги.

Друга ліга

У другій лізі на старт вийдуть 23 команди, сім з яких – новачки сезону, чотири клуби готуються до дебюту на професіональному рівні. Склад обох груп:

Група “А”

1. “Полісся” Житомир (3 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону)

2. “Нива” Вінниця (4 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону)

3. “Верес” Рівне (5 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону)

4. “Нива” Тернопіль (6 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону)

5. “Калуш” Калуш (7 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону)

6. “Чайка” Петропавлівська Борщагівка (8 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону)

7. “Поділля” Хмельницький (9 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону)

8. “Буковина” Чернівці (10 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону)

9. “Діназ” Вишгород (дебютант ліги, який минулого сезону грав у чемпіонаті ААФУ)

10. “Ужгород” Ужгород (дебютант ліги, який минулого сезону грав у чемпіонаті ААФУ)

11. “Оболонь Бровар-2” Буча (резервна команда клубу першої ліги)


Група “Б”

1. “Металург” Запоріжжя (бронзовий призер другої ліги, 2 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону)

2. “Гірник” Кривий Ріг (3 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону)

3. “Кристал” Херсон (4 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону)

4. “Енергія” Нова Каховка (6 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону)

5. “Таврія-Сімферополь” (7 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону)

6. “Реал Фарма” Одеса (8 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону)

7. “Миколаїв-2” Миколаїв (9 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону)

8. “Нікополь” Нікополь (10 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону)

9. “ВПК-Агро” Шевченківка, Дніпро (дебютант ліги, який минулого сезону грав у чемпіонаті ААФУ)

10. “Альянс” Липова Долина, Сумська обл. (дебютант ліги, який минулого сезону грав у чемпіонаті ААФУ)

11. “Авангард-2” Краматорськ (резервна команда клубу першої ліги)

12. “Чорноморец-2” Одеса (резервна команда клубу першої ліги)


Згідно з форматом змагань, команди, які посядуть перші місця в обох групах, напряму підвищаться в класі, а другі – поборються за першу лігу в перехідних матчах з 13-14 командами того дивізіону, ті ж, хто фінішує на останніх місцях у групах, за спортивним принципом мають перейти в аматорські змагання (за винятком тих випадків, які передбачені регламентом змагань – наприклад, якщо по ходу сезону зніметься хтось із учасників другої ліги, як було цього сезону – коли «Буковина» та «Нікополь» зберегли професіональний статус, членство в ПФЛ та місце в другій лізі через зняття команд).

Нагадаємо, жеребкування календаря заплановано на 4 липня. Прес-служба ПФЛ оперативно повідомить про його результати.

 

Пресслужба ПФЛ




Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору