Новини змагань

Кушніренко: "Миколаїв" наступного сезону ставитиме амбітні цілі (відео)

16:00, 1 липня 2019

Захисник МФК Миколаїв вважає, що його колектив здатен виконувати амбітні завдання, а студентська збірна має боротися за “золото”

Фото: прес-служба ПФЛ


Наша бесіда з Богданом Кушніренком відбулася напередодні старту студентської збірної України, яка бере участь у Всесвітній Універсіаді в Неаполі. Поговорили з відомим у ПФЛ захисником про завдання на італійське відрядження, сподівання на клубний сезон і статистику.

— Богдане, для вас це перший виклик до складу Студентської збірної України?Знаєте, хто буде вашими суперниками на Універсіаді в Італії?

— Дійсно, головний тренер вперше викликав мене до розташування збірної. Хотілося б, щоб все склалося якнайкраще і наша команда виконала поставлене завдання. Головна мета — перемога на Універсіаді.

Нашими суперниками будуть збірні Італії та Мексики. З італійцями очікуємо на непросту гру, адже вони господарі турніру. Мексиканці на минулій Універсіаді досить непогано проявили себе, тому легкої прогулянки у нас не буде. До кожного матчу необхідно підходити з максимальним налаштуванням та концентрацією. Взагалі, всі суперники на турнірі високого рівня, але нам головне зіграти у свій футбол. Намагатимемося досягти максимального результату.

— До останнього товариського матчу ви не готуєтеся, адже отримали мікротравму. Що сталося та як себе почуваєте?

— Відчув певний дискомфорт у нозі і лікар сказав, що не потрібно ризикувати і краще пропустити гру. Зараз зробимо УЗД і готуватимемося до поїздки в Італію.

— Весняна частина сезону відверто не вдалася Миколаєву, окрім хіба що гри з Металістом 1925. З чим пов‘язані такі виступи команди?

— Звісно, хотілося б досягати кращих результатів, але на жаль, не вдалося цього зробити. У команду прийшов новий тренер, зі своїм баченням футболу. Відбулося багато змін у тренувальному процесі, тому потрібен був час для того щоб підлаштуватися до вимог тренера. Вважаю, що більшість з того, що вимагав Сергій Шищенко нам вдалося реалізувати.

Крім гри з харків‘янами необхідно також відзначити протистояння з краматорським Авангардом. На мою думку, вже у наступному сезоні зможемо виконати поставлені завдання.

— Для вас Сергій Шищенко - тренер нової формації?

— Сергій Юрійович — кваліфікований спеціаліст, із сучасним баченням футболу. Зараз команда намагається слідувати сучасним тенденціям, граємо у комбінаційний футбол за рахунок контролю м‘яча. Тренер від нас вимагає грати у такому стилі як Манчестер Сіті.

— Знаємо вас як флангового гравця, але тренер перевів вас у центр захисту. Побачив певні задатки для цього?

— Все своє футбольне життя грав флангового захисника, але Сергій Шищенко сказав, що у мене є всі необхідні характеристики, для того щоб грати у центрі захисту. Півроку граю на цій позиції, але ще звісно не вистачає досвіду. Центр захисту — дуже відповідальна позиція. Сподіваюся, що з кожною грою прогресуватиму і все буде добре.

— Згідно зі статистичною платформою Wyscout у вас 75% вдалих дій на полі. Чим можна пояснити такі непогані показники?

— Звісно, мені дуже приємно, що зміг досягнути таких показників, але якщо відверто, навіть не знав про цю статистику. Тренер вимагає, щоб я починав атаки, більше грав вперед, знаходив нападників середніми та довгими передачами. Намагаюся завжди слідувати настановам тренера. Чудово, що у мене все виходить на даний момент.

— Можете назвати свої сильні та слабкі сторони?

— Поки що не на 100% задоволений тим, як розпочинаю атаки команди, але намагаюся прогресувати у цьому плані. На тренуванням багато часу приділяю цьому аспекту гри. Якщо говорити про свої сильні сторони, безперечно необхідно виділити гру на другому поверсі, а також відбирання м‘яча. Це якраз ті якості, які необхідні центральному захиснику.

— Які завдання команди на наступний сезон? МФК Миколаєв змагатиметься за підвищення у класі? Інфраструктура клубу відповідає цим амбіціям?

— Вважаю, що нашій команді до снаги поборотися за вихід до Прем‘єр-Ліги. Президент робить все від себе залежне, розвиває інфраструктуру. У нас з‘явилося нове тренувальне поле. Зараз на Центральному стадіоні буде постелено новий газон, встановлюється підігрів поля. Все залежить від нас. Головне працювати, вдосконалювати свою гру і радувати вболівальників та керівництво результатами. Сподіваюся, що все у нас буде добре у наступному сезоні.

 

Прес-служба ПФЛ за матріалами SportArena

 
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору