Новини ліги

УАФ ініціює турнір пам’яті юного футболіста ФК «Авангард»

15:00, 26 липня 2019

Починаючи з вересня 2019 року в Краматорську проходитиме турнір пам’яті 16-річного футболіста ФК «Авангард» Степана Чубенка, який трагічно загинув у полоні проросійських терористів 25 липня 2014 року. Проект є ініціативою президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка і віце-президента УАФ, почесного президента «Авангарда» Максима Єфімова

За словами першого віце-президента УАФ Вадима Костюченка, у змаганнях, які будуть щорічними, візьмуть участь футбольні команди шкіл Краматорська. «П’ять років минуло з дня загибелі відданого сина України й справжнього патріота Степана Чубенка, якого стратили проросійські бойовики так званої «ДНР» за проукраїнську позицію. Хлопця затримали в Донецьку. Причиною стала синьо-жовта стрічка на рюкзаку, й цього виявилося достатньо для вбивства 16-річного юнака. За ініціативи президента УАФ Андрія Павелка, яку підтримав голова Федерації футболу Донецької області Максим Єфімов, проводитиметься щорічний турнір пам’яті Степана Чубенка», — розповів Вадим Костюченко.

Фото: ffu.ua


Довідка

Степан Чубенко навчався в краматорській загальноосвітній школі № 12, захоплювався футболом. Був воротарем юнацької команди «Авангарду» з Краматорська та мріяв стати професіональним футболістом. Уболівав за донецький «Шахтар». Із друзями організував команду КВК і опікувався дитячим будинком у рідному місті. Цікавився історією. На початку війни на Донбасі разом із друзями брав участь у мітингах на підтримку цілісності України, носив воду й продукти українським військовим, які прибули на захист міста. Ризикуючи життям, Степан зняв з міської площі прапор так званої «ДНР». Посмертно нагороджений орденом «Народний Герой України».

 

Світла пам’ять Герою...

 

Прес-служба ПФЛ
ТЕГИ: АВАНГАРД
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору