Новини ЗМІ

Тернопільський ліцей обирає футбол: "Нива" зустрілася зі студентами

08:00, 4 жовтня 2019

Тернопільська "Нива" зустрілася із учнями медичного ліцею

Третього жовтня гравці футбольного клубу "Нива" Тернопіль провели зустріч із учнями Тернопільського навчально-виховного комплексу "Загальньоосвітня школа І-ІІІ ступенів - медичний ліцей №15".

З школярами зустрілися Максим Механів, Роман Волохатий, Андрій Різник, Ігор Кохман і Тарас Мороз.

У першій частині заходу гравці та учні школи мали змогу поспілкуватися у актовому залі. Діти ставили гравцям різноманітні запитання, взяли сотні автографів та зробили безліч селфі з кумирами. Від футбольного клубу "Нива" директору школи Тетяні Степанівній Солтис вручили м'яч із автографами усіх гравців команди.

До зустрічі із гравцями учні підготувалися ретельно, адже подарували команді чимало малюнків на футбольну тематику. У подарунок за старання команда запросила усіх учнів безкоштовно відвідати наступний домашній матч у чемпіонаті Другої ліги.

У другій частині зустрічі, що відбулася у спортивному залі, професіональні спортсмени разом зі школярами взяли участь у цікавих естафетах та зіграли у футбол у форматі п'ять на п'ять.

Футбольний клуб "Нива" Тернопіль висловлює подяку керівництву навчального комплексу та вчителям фізкультури за теплий прийом, позитивні емоції та організацію зустрічі! З радістю прийдемо знову!

 

Пресслужба ПФЛ за матеріалами fcnyva.com
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору