Новини ЗМІ

Конкольняк: дякую Богу за все, що в мене є в житті

11:30, 31 жовтня 2019

Захисник іванофранківців Ярослав Конкольняк відповів на питання ЗМІ

Фото: fc.if.ua


Герой 15-го туру у Першій лізі, захисник "Прикарпаття" Ярослав Конкольняк, поділився враженнями від перемоги над Гірником-Спорт,

— Насамперед це важлива для команди перемога, тому для мене вдвічі приємніший такий результат, — говорить Конкольняк. —  Хоча я не вважаю, що зробив щось героїчне:)

— Погоджуєтеся з тим, що запорука такого успішного результату у матчі з Гірником-спорт криється у якісному розборі гри суперника?

— Ми провели продуктивно тиждень перед матчем, включаючи і розбір гри суперника. В результаті це нам допомогло.

— На чому акцентував головний тренер перед грою? На яких гравцях, можливо, необхідно було звернути особливу увагу індивідуально?

— Персонально мав грати Вася Француз з Кравчуком. Також знали, що два провідних гравці «гірників» пропускають гру. Завдання було пресингувати на їхній половині поля.

Фото: fc.if.ua


— Зі стартових хвилин ваша команда не форсувала події, грала дещо стримано. Це було заплановано головним тренером чи суперник змусив до такої гри?

— Здебільшого, суперник змусив. Але, повторюся, намагались накривати на їхній половині, використовувати високий пресинг.

— Можна сказати, що перший забитий м’яч став дуже важливим у матчі? Василь Цюцюра зараз у фантастичній формі?

— Важливий, адже заклав фундамент нашої перемоги. Провели хорошу атаку. І радує, що наші нападники використовують свої моменти. А Васі бажаю не збавляти обертів:).

— На 38-й хвилині ви реалізувати пенальті. Яким чином ви налаштовуєтеся на виконання одинадцятиметрових?

— Як налаштовуюся — не скажу, нехай це буде моїм невеликим секретом:) Але для мене було важливо забити, щоб психологічно стало легше команді і особисто мені. Просто я перед цим не забив Інгульцю, і в результаті ми програли.

— У цьому матчі ви виконали два асисти та забили м’яч. Поки що ваш найкращий матч у сезоні?

— Дуже сподіваюся, не останній для мене і команди.

Фото: fc.if.ua


— За рахунок чого Прикарпаттю вдалося стабілізувати свою гру протягом жовтня? У яких компонентах гри ваша команда додала?

— Були трохи в психологічній ямі. За рахунок роботи великої команди і кожного гравця окремо змогли вийти з кризи.

— Зараз ви граєте на лівому фланзі захисту, а не у півзахисті, як раніше. У чому причина такої зміни позиції? Комфортно у захисті?

— Такою є задумка тренера. Стараюсь виконувати завдання. Потроху звикається, але більше хочеться грати на атаку.

— Чому не залишилися в СК "Дніпро-1", де були влітку на перегляді?

— Це вже історія, і для мене маленький досвід.

— Можете детальніше розповісти, як вам вдалося пробитися із аматорського футболу на професіональний рівень? Знаємо, шлях був тернистий.

— Якщо детально, то це надовго:). Завжди дякую Богу за все, що в мене є в житті. А за рахунок роботи над собою, бажання, терпіння, самовіддачі можна добитись всього. А ще, як у моєму випадку, й збіг обставин.

— Хто із нападників найкраще відкривається під ваші передачі? З яким форвардом у вас найкраща взаємодія — Цюцюра, Дитко, Барчук чи Худоб’як?

— Мені тяжко сказати. Стараюся з кожним шукати взаємодію. Останнім часом це Барчук і Цюцюра. Рома Дитко більше на фланзі зараз грає. Ігор Худоб‘як, на жаль, травмований.

— Які завдання ставляться перед командою на заключні матчі 2019 року?

— Воно єдине — максимум очок у кожному матчі.

— У наступному турі ви зіграєте з Минаєм. Чого очікуєте від цього матчу? Удома команда випромінює упевненість у своїх силах?

— Це дербі. Звідси самі розумієте, якою буде гра. Вдома треба перемагати, тим більше команда Кобіна буде виснаженою після матчу на Кубок. Але ми на це не зважаємо.

Герой 15-го туру Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua

Бліц

  • Народився в м. Івано-Франківськ
  • Вихованець школи ФК ‘‘Сігуенья‘‘
  • Перший тренер — Юрій Семенович Шайкін
  • Уболіваю за Арсенал (Лондон)
  • Улюблений футболіст — Тьєрі Анрі
  • Мрію про хорошу футбольну кар‘єру

 

Пресслужба ПФЛ

SportArena - інформаційний партнер ПФЛ України
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору