Новини ЗМІ

Цой: нині проводжу один із найкращих сезонів у "Кристалі"

15:00, 10 лютого 2020

Сергій Цой — лідер херсонського “Кристала” на полі та в роздягальні протягом багатьох років

Фото: mfckrystal.com


Капітан “зелено-синіх” Сергій Цой поділився враженнями від власної кар'єри.

– Сергію, вболівальники та багато хто зі спеціалістів оцінюють цей сезон, як дуже вдалий для тебе. Дехто пішов далі в оцінках, називаючи його чи не найкращим у твоїй кар’єрі. А як ти сам оцінюєш свій виступ?

– З боку, як то говорять, видніше. Хоча, я також вважаю зіграну частину сезону вдалою для себе. За цей відрізок мені вдалося забити стільки м’ячів, скільки зазвичай забиваю за весь сезон. З упевненістю можу сказати, що цей сезон точно кращий для мене ніж попередній. І якщо не найкращий за всю кар’єру, то один із найкращих. Звісно, всі ці позитивні оцінки можна давати тільки у контексті вдалих виступів всієї нашої команди.

– “Кристал” завершив 2019 рік на другому місці. Як вважаєш, це заслужена позиція для нашої команди?

– Якщо ми там знаходимося, то заслужено. Для цього було докладені дуже великі зусилля. Тепер потрібно добре підготуватися під час зимової перерви, щоб стати ще сильнішими та підняти планку ще вище.

Фото: mfckrystal.com


– Який матч запам’ятався тобі найбільше?

– Напевно обидва домашніх матчі з “ВПК-Агро” та “Альянсом”. Дві надважливі і дуже важкі перемоги. В таких матчах емоції просто зашкалюють, проявляється характер та командний дух.

– Давно хотів запитати тебе про неймовірний переможний гол “Гірнику” у Кривому Розі? Як ти туди добіг на 85 хвилині?

– Той матч був дуже складним. Більшу частину матчу ми, можна сказати, терпіли. І протягом цих 85 хвилин я постійно згадував питання, яке Сергій Шевцов часто просить задавати самим собі: “Хто, якщо не я?”. Щодо самого голу, то побачив як розганяється наша контратака. Треба було бігти! Дуже хотілося перемогти у тому матчі. А коли забив, то на емоціях було відчуття, що ще можу грати й грати.

Цей гол: з 0:53– У 2020 році вже встигли навідатися до Одеси та, будемо відвертими, не дуже вдало зіграли проти “Чорноморця”. Як тобі та гра?

– Це була наша перша гра після свят, окрім того вона проходила на натуральному полі, що додавало своїх складнощів, адже в зимовий період ми тренуємося на штучних полях. Також на перегляді було багато футболістів, з якими ще не має зіграності, ну, і, звісно ж, суперник був хорошого рівня. Нехай це не звучить як виправдання, все ж вважаю, що пропустили забагато…

Краще програти на зборах, ніж під час сезону. Зараз можна зробити правильні висновки та виправити недопрацювання.

– Чи відчуваєш в собі сили зіграти ще кілька сезонів на професіональному рівні?

– На даний момент відчуваю себе добре. Маю сили грати та приносити користь команді. На скільки сезонів цих сил вистачить - покаже час, головне, щоб здоров’я не підвело (сміється).

 

Пресслжуба ПФЛ за матеріалами mfckrystal.com
ТЕГИ: КРИСТАЛ, ЦОЙ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору