Новини змагань

Реєстрація кандидатів на посаду президента ПФЛ: у Києві пройшло засідання Ради ліг

15:50, 14 вересня 2020

Рішення чергового засідання Ради ліг ПФЛ

Засідання Ради ліг було скликане тимчасово виконуючим обов’язки президента ПФЛ згідно з пунктом 4.13 статті 20 та пунктів 6 і 8 статті 22 Статуту ПФЛ. Радті засідання взяли 16 уповноважених представників з правом голосу. Таким чином у відповідності до пункту 11 статті 22 Статуту ПФЛ Рада Ліг правомочна приймати рішення

Тож, 21 серпня 2020 року Конференцією ПФЛ у  зв`язку із достроковим припиненням повноважень президента Сергія Макарова призначено позачергову Конференцію ПФЛ із застосуванням при її проведенні процедур та норм, що стосуються Звітно-виборної Конференції ПФЛ, дата проведення якої 29 вересня 2020 року.

У порядку пункту 3 статті 15 Статуту ПФЛ клуби мають право пропонувати кандидатуру на посаду Президента не пізніше ніж за 31 день до дати проведення Конференції, тобто до 29.08.2020 року.

У період з 26, 27 та 28 серпня 2020 року, тобто у строки визначені Статутом ПФЛ, до Адміністрації ПФЛ від футбольних клубів: «Агробізнес» Волочиськ, «ВПК-Агро» Вишневе, «Кремінь» Кременчук, «Кристал» Херсон, «Прикарпаття» Івано-Франківськ, «Чорноморець» Одеса, «Діназ» Лютеж, «Епіцентр» Дунаївці, «Кривбас» Кривий Ріг, «Карпати» Галич, «Нікополь» Нікополь, «Чайка» П.Борщагівка, «Чернігів» Чернігів та «Яруд» Маріуполь надійшли рішення органів управління, в яких клуби запропонували кандидатуру Олександра Каденка на посаду Президента ПФЛ. Разом з рішенням клубів надано заяву Каденка О.В. про згоду на участь у виборах.

11 вересня 2020 року кандидатом на посаду президента Каденком О.В. подано до Адміністрації ПФЛ наступні документи: заява, копія паспорту, автобіографія, копія трудової книжки, програма та примірник всеукраїнського видання спортивної спрямованості газета «Спорт арена» за 11.09.2020 року № 36 (1817), в якому її опубліковано.

Кандидат в президенти Каденко О.В. виконав положення статті 15 Статуту ПФЛ.

11 вересня 2020 року до Адміністрації ПФЛ надійшла заява Бейдермана Є.С. про згоду на участь у виборах президента ПФЛ, датована 01.09.2020р. Разом із заявою були направлені: протокол загальних зборів ФК Поділля» від 01.09.2020 року, в якому клуб запропонував Бейдермана Є.С. на посаду президента ПФЛ; резюме кандидата в президенти; копія паспорта та ідентифікаційного коду; копія трудової книжки; програма кандидата в президенти.

Кандидатом в президентом Бейдерманом Є.С. не виконані строки статті 15 Статуту ПФЛ, а саме:

Протокол ФК «Поділля» про висунення кандидата Бейдермана Є.С., датований 01.09.2020р. і направлений до ПФЛ 11.09.2020р. Заява кандидата Бейдермана Є.С. про згоду у виборах також датована 01.09.2020р. Проте, за положеннями Статуту кінцева дата направлення протоколу разом із заявою 29.08.2020р. Програма кандидата Бейдермана Є.С. повинна бути опублікована у всеукраїнському примірнику, кінцевий термін 11.09.2020 р. Програма не опублікована і такого примірника до ПФЛ не надано.

12 серпня 2020 року до Адміністрації ПФЛ надійшов лист ФК «Верес» Рівне про те, що клуб висуває кандидатом в президенти Надєїна І.О.

Відповідно до пункту 9 статті 15 Статуту Об’єднання футбольних клубів «Професіональна футбольна ліга України», Рада ліг та зважаючи, що Надєїн І.О. зняв свою кандидатуру –

постановила:

  1. Зареєструвати Каденка Олександра Валентиновича, 1974 року народження, кандидатом в президенти Об’єднання футбольних клубів «Професіональна футбольна ліга України» від футбольних клубів: «Агробізнес» Волочиськ, «ВПК-Агро» Вишневе, «Кремінь» Кременчук, «Кристал» Херсон, «Прикарпаття» Івано-Франківськ, «Чорноморець» Одеса, «Діназ» Лютиж, «Епіцентр» Дунаївці, «Кривбас» Кривий Ріг, «Карпати» Галич, «Нікополь» Нікополь, «Чайка» П.Борщагівка, «Чернігів» Чернігів та «Яруд» Маріуполь/
  2. Адміністрації ПФЛ у порядку п.10 статті 15 Статуту повідомити клубам інформацію про зареєстрованого кандидата не пізніше, ніж за 12 днів до дати проведення Конференцію ПФЛ із застосуванням при її проведенні процедур та норм, що стосуються Звітно-виборної Конференції ПФЛ,  тобто не пізніше 16.09.2020р/
  3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на т.в.о.президента ПФЛ Каденка О.В.

Голосували: «за» - одноголосно

  1. Відмовити Бейдерману Євгенію Станіславовичу у реєстрації кандидатом в президенти Об’єднання футбольних клубів «Професіональна футбольна ліга України» у зв’язку з невиконанням положень Статуту ПФЛ.

Голосували: «за» - 11; «проти» - 2; «утрималось» - 3

 

Пресслужба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору