Новини ЗМІ

Могильний: з приходом Микитина "Металург" став більше грати на атаку

17:00, 6 жовтня 2020

Герой п'ятого туру у Другій лізі Богдан Могильний поділився враженнями від перемоги над "Ярудом"

Фото: mfcmetalurg.com


Ну коли гра пішла — то пішла! З поверненням Підлепенця, Коваленка, Моісеєнка, Воробея запорізький "Металург", нарешті, порадував уболівальників. А “соло” виконав Могильний — різносторонній і універсальний гравець атаки забив сам і двічі асистував Підлепенцю, який розкішно повернувся з "Депортіво" в рідний клуб!

SportArena спільно з ПФЛ визнали Богдана Могильний Героєм п’ятого туру у Другій лізі і він поділився враженнями від перемоги над "Ярудом" (3:0), а також відзначив зміни у грі команди з приходом Володимира Микитина.

– Якщо відверто, то не очікував на перемогу у цій номінації, – говорить 20-річний футболіст. – Було багато гравців у турі, які проявили себе. Наприклад, мій партнер по команді Євген Підлепенець відзначився дублем…

Приємно, що авторитетні спеціалісти відзначили мою гру. Перемога у цій номінації стане для мене стимулом, щоб прогресувати і досягати нових вершин. Намагатимуся у наступних матчах грати не гірше. Хочу своєю грою допомогти команді підвищитися у класі.

– Як вважаєте, чому саме вас визнали найкращим у турі?

– Складно відповісти на це питання. Мене тренер після гри відзначив, подякував за гру. Можливо, спеціалісти оцінили мою самовіддачу, бажання. За  собою помічаю, що більше почав грати на команду, допомагаю партнерам під час захисту. Намагаюся перш за все допомогти команді досягти результату.

– Наскільки цей матч для команди був принциповим, враховуючи болючу поразку від Таврії у минулому турі?

– Для нас ця гра була дуже важливою, не мали права втрачати залікові пункти. Прагнули реабілітуватися після поразки у минулому турі. У Маріуполь приїхало багато наших фанатів і це нас ще більше мотивувало. Хотіли порадувати вболівальників результатом та якісною грою. Чудово, що нам це вдалося.

– На чому перед грою акцентував увагу тренерський штаб? Які основні особливості гри суперника можете відзначити?

– На теоретичних заняттях розібрали сильні та слабкі сторони маріупольців. Тренерський штаб наголошував на тому, що у суперника швидкі та технічні гравці в нападі. Ми повинні були застосовувати високий пресинг, щоб м’яч не доходив до гравців групи атаки Яруду. Необхідно було зіграти організовано та не припускатися помилок у простих ситуаціях.

Знали, що у маріупольців є гравці, які можуть добре пробити з будь-яких позицій. Важливо, що нам вдалося виконати тренерські настанови.

Фото: mfcmetalurg.com


– Перед грою команду підсилив Євгеній Підлепенець, який забив два важливих м’ячі. Такого гравця не вистачало команді у перших турах?

– Євген важливий гравець в структурі атакувальної гри нашої команди. Він за рахунок своєї індивідуальної майстерності може вирішити долю матчу. Важливо, що такий футболіст є у нашій команді.

– У моменті з вашим забитим м‘ячем ви отримали передачу від Коваленка і відправили м‘яча у сітку. Після цього голу видихнули з полегшенням?

– Звісно, цей забитий м’яч додав нам впевненості у власних силах. За мінімальної переваги у рахунку відчувалася напруга. Будь-яка помилка могла призвести до пропущеного м’яча. Важливо, що ще у першому таймі вдалося вирішити долю матчу.

Щодо моменту з забитим м’ячем, то після стандарту Коваленко головою переправив м’яча на мене, а я пробив у ближній кут.

– На 44-й хвилині вдруге після вашої передачі відзначився Підлепенець.  Як вдалося за короткий термін награти ігрові зв’язки?

– На тренуваннях часто відпрацьовуємо позиційні атаки, різні комбінації. Поступово починаємо розуміти один одного. Тренерський штаб постійно акцентує увагу на грі в атаці.

– З якими думками виходили на другий тайм? Що від вас вимагав тренерський штаб?

– Тренерський штаб наголошував на тому, що нам необхідно продовжувати агресивно грати в атаці. У нас були моменти, але не змогли їх реалізувати. Виходили на другий тайм з бажанням порадувати наших вболівальників. Важливо, що ми не зупинялися на досягнутому, а продовжували гнути свою лінію.

– Відчуваєте, що команда додає від матчу до матчу? Як вам рівень Другої ліги?

– На тренуваннях працюємо над вдосконаленням своєї гри. Вважаю, що від матчу до матчу прогресуємо. Розуміємо, що у нас не буде прохідних матчів. Всі клуби Другої ліги вміють грати у футбол, розуміють як діяти в тому чи іншому епізоді. Для перемоги необхідно докладати максимум зусиль.

– У яких ігрових компонентах команда найбільше додала?

– Якщо не брати до уваги гру з Таврією, ми не пропускали у чотирьох матчах. Це свідчить про хорошу організацію гри у захисті. Якщо порівнювати з минулим сезоном, то ми додали в захисній грі. Почали більше пресингувати, не даємо супернику швидко виходити з захисту у напад. Тренерський штаб акцентує увагу на високому пресингу і це нам допомагає досягати результату.

– Як вам працюється під керівництвом нового головного тренера? Які зміни вніс Володимир Микитин у тренувальному процесі?

– У нас тепер більше тактичних занять. Володимир Микитин дуже вимогливий тренер, не дає розслаблятися. Для гравців він авторитетний спеціаліст. З його приходом почали більше грати на атаку, намагаємося пресингувати на чужій половині поля. Вважаю, що кадровий потенціал дозволяє нам грати у такий футбол. Ми повинні вирішувати завдання підвищення у класі.

– Кого вважаєте своїми головними конкурентами?

– Я б виділив Метал, Таврію та Кривбас. Вважаю, що з цими колективами будемо боротися за підвищення у класі. Проте, не здивуюся, якщо якась інша команда втрутиться у цю боротьбу. Мені зараз подобається гра Енергії. Це команда з великим потенціалом. У Другій лізі немає слабких команд, тим вона і прекрасна.

Бліц

  • Народився у Херсоні
  • Вихованець футбольної школи харківського Металіста
  • Перші тренери — Федір Іванович Кузьменко і Сергій Олександрович Янковий
  • Улюблений гравець — Еден Азар
  • Улюблений клуб – Челсі
  • Футбольна мрія? Прагну грати і досягати результату на найвищому рівні
 
Пресслужба ПФЛГрупа Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору