Новини ЗМІ

Вінгер "Чорноморця" Брагару: у Туреччині грали в турнірі під назвою "Полуничка"

10:00, 6 квітня 2021

Вінгер одеситів — єдиний гравець змагань ПФЛ, який відпрацював збір молодіжної збірної України

Фото: chernomorets.odessa.ua


Молодий півзахисник Чорноморця блискуче почав весняну частину сезону — саме голи Брагару допомогли його команді здобути стартові перемоги, настільки необхідні як для самої команди, так і для нового головного тренера Антонова особисто.

Не дивно, що наслідком цього став виклик від Руслана Ротаня. Півзахисник Чорноморця Максим Брагару поділився враженнями від дебюту за молодіжну збірну і розповів про тренувальний процес у збірній.

– Ви єдиний представник ПФЛ у «молодіжці». Як дізналися про виклик?

– Дізнався від партнерів по команді у роздягальні перед тренуванням. Мене почали вітали, а я не розумів, що відбувається. Для мене новина стала дуже приємною і водночас несподіваною. Переповнювали лише позитивні емоції.

– Як прийняли в молодіжній збірній?

– Проблем з адаптацією не було, у збірній прийняли чудово. Перші два дні знайомився з колективом. У збірній всі дружні, допомагають один одному. Відразу знайшли спільну мову з одеситом Костянтином Вівчаренком.

– Як працювалося під керівництвом Ротаня? Які мудрі поради він дав?

– Ротань — хороша людина і кваліфікований тренер. Приємно, що маю змогу працювати з людиною, яка багато чого досягла у футболі.  Щодо порад? Потрібно працювати на кожному тренуванні, дослухатися до тренера і постійно прогресувати, щоб вийти на новий рівень у своєму розвитку. Тренувальний процес був цікавим і продуктивним. Тактика, за якою грає молодіжка і принципи гри були для мене новими, але я намагався виконувати всі настанови по максимуму.

– Ви грали на звичній позиції для себе? Взагалі, де зручніше – зліва чи справа?

– Грав на найбільш зручній і улюбленій для себе позиції — на правому фланзі. Проте, за необхідності можу зіграти зліва.

– Як вам суперники?

– Грали проти сильних збірних. Отримав неоціненний досвід міжнародних матчів. На жаль, результат збірної негативний, але зробимо усе, щоб покращити їх у наступних матчах.

– На якому рівні організація турніру в Туреччині, що цікавого було?

– Організатори зробили все на найвищому рівні. Мали змогу грати на полях чудової якості. Грали та тренувалися у задоволення.

У нас був щільний графік тренувань, у місто не було змоги поїхати. В останній день зборів більше відпочивали, відновлювалися. Зіграли між собою міні-турнір, у якому брали участь чотири команди, у тому числі і тренери. Турнір назвали “Полуничка”, адже переможець отримав ящик полуниці. Після турніру командою добре провели час на пляжі, грали в волейбол.

– Які плани в збірної надалі? Чи хотів би ще пограти там?

– У збірної одна мета — вийти на ЧЄ з першого місця. Щодо мене, то звісно хотілося якомога більше матчів зіграти за молодіжну збірну. Буду намагатися прогресувати, розвиватися, щоб тренери на мене знову звернули увагу. Якщо зможу проявити свої найкращі якості, то обов’язково отримаю шанс.

– Головний тренер Чорноморця дзвонив під час турецького турніру?

– Так, Олексій Антонов телефонував мені у Туреччину.  Підтримував, цікавився моїми справами. Приємно відчувати таку підтримку з боку головного тренера команди.

 

 

Пресслужба ПФЛ

 
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору