Новини змагань

Учасник "золотого матчу" Фомін: Метал чекав цю гру

19:30, 13 червня 2021

Нападник харківського Металу Руслан Фомін поділився своїми очікуваннями від «золотого матчу» Другої ліги з Поділлям

Фото: facebook.com/fcmetalua


Руслан Фомін відзначив важливість гри з Поділлям для іміджу клуба. «Гратимемо проти серйозного суперника, - говорить Фомін.- Поділля провело хороший сезон, тому гра буде складною. Для іміджу клуба це дуже важливий матч. З великим бажанням та мотивацією підходимо до гри. Після цього матчу матимемо тиждень на відпочинок, а потім знову в бій. Уже в Першій лізі".

Нападник Металу розповів про гравців, які не зможуть зіграти у середу. "На жаль, через травми нам не допоможуть Демченко та Балулі. Звісно, для нашої команди це серйозні втрати. Впевнений, що тренерський штаб знайде гідну заміну травмованим. А хлопцям бажаю скорішого одужання".

Фомін відзначив цікаве тренерське протистояння молодих тренерів Кучера та Костишина. «Один одному протистоятимуть двоє молодих, амбітних тренерів. У Костишина та Кучера різні погляди на футбол і в цьому родзинка матчу. Дотримуватимемося свого стилю гри, не звертатимемо уваги на суперника. Головне, щоб поле дозволяло грати у комбінаційний футбол. Думаю, що гра буде цікавою», - резюмував нападник Металу».  

За його словами, у своїй групі їм було непросто попри дострокову перемогу в ній. "Так, ми провели гарний сезон у Другій лізі. Нам протистояли кваліфіковані суперники, тим приємніше виграти Групу Б. Але з командами з іншої групи ми не грали. Знаю, що там також суперники, які вміють грати в футбол. Тим цікавіше буде зіграти проти переможця Групи А",- резюмував форвард.

Нагадаємо, матч зазвання чемпіона Другої ліги пройде 16 червня у Черкасах. Метал зустрінеться з Поділлям. Його початок о 17:00.

 
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору