Новини змагань

Традиційний формат, 12 новачків, подальший розвиток маркетингу та трансляцій

16:30, 24 червня 2021

Низку важливих рішень прийняли делегати на ХХІХ Конференції ПФЛ.

Фото: пресслужба ПФЛ


УКРАЇНА, КИЇВ: 24 червня 2021 року

 

Сьогодні в одному з конференц-залів Premier Hotel Rus відбулося засідання чергової ХХІХ Конференції ПФЛ. Його відвідали президент УАФ,член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перші віце-президенти УАФ Анатолій Демяненко, Алан Плієв, Олег Протасов, делегати від клубів Першої та Другої ліг, представники клубів-новачків змагань. Головував на засіданні президент ПФЛ Олександр Каденко. Він виступив із вітальним словом, підкресливши важливість спільної роботи на благо вітчизняного футболу всіх разом – УАФ, ПФЛ, кожного клубу.

«Багато яскравих подій залишаються в пам’яті та в історії наших змагань після звітного чемпіонату, але почати свій виступ я хотів би із висловлення моєї поваги вам, шановні наші клуби, учасники Першої та Другої ліг, адже саме ви всі разом зберегли наш футбол, коли минулого року проголосували за відновлення та продовження змагань. Це ви своєю роботою посприяли тому, що у нас пройшли яскраві й цікаві змагання, незважаючи на труднощі та нові виклики, які стають перед футболом у наші часи коронавірусу. Це ви зберегли і масовість, і географічне представництво, і повне виконання турнірної ігрової програми», – зазначив Олександр Валентинович.

Присутні заслухали звіт про роботу Професіональної футбольної ліги України та за період звіт аудиторської компанії про фінансово-господарську діяльність за 2020 рік і фактичні витрати з 29.09.2020 по 23.06.2021 роки. Олександр Каденко виступив із доповіддю про підсумки проведення Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2020/2021. Повне виконання ігрової програми сезону, визначення переможців і призерів змагань, масовість і географічна широта змагань, турнірна інтрига – це все характеризувало сезон 2020/21 у наших змаганнях.

У приємній частині заходу відбулося нагородження найкращих пресслужб клубів та лауреатів минулого сезону. Зокрема, свої нагороди отримали представники клубів:

Найкращий тренер Першої ліги: Юрій Вірт ("Верес")

Найкращий футболіст та бомбардир Першої ліги: Руслан Черненко ("Агробінес")

Найкращий тренер Другої Ліги: Олександр Кучер ("Метал")

Найкращий футболіст та бомбардир Другої ліги: Адріан Пуканич ("Ужгород")

Фото: пресслужба ПФЛ


Окремим питанням було винесено отримання клубами членства в ПФЛ, а також вихід та виключення клубів зі складу ПФЛ. Як відомо, Верес (Рівне), Чорноморець (Одеса) та Металіст 1925 (Харків) підвищилися в класі та продовжать виступи в змаганнях ПФЛ. ПФК Карпати (Львів) зайняли останнє місце в Групі «А» Другої ліги (на відміну від МФК Миколаїв-2, клубна команда яких продовжує виступи, тож вони продовжать виступати в Групі «Б»).

В свою чергу, 12 клубів стали новачками змагань ПФЛ. Зокрема, це – ТОВ Карпати (Львів), МФА Мукачево, ЛНЗ Лебедин, Лівий Берег (Київ), Любомир (Ставище), АФСК Київ, АС СК Тростянець, ФК Суми, Скорук (Нікопольський район), СК Полтава, Вікторія (Миколаївка), ФК Вовчанськ. Серед учасників Першої ліги – її недавній чемпіон ФК Минай, який залишив змагання УПЛ за спортивним принципом.

Фото: пресслужба ПФЛ


Делегати Конференції ПФЛ проголосували за затвердження складу учасників та формату проведення Чемпіонатів України з футболу серед команд клубів Першої та Другої ліг сезону 2021/2022. Вислухавши побажання та рекомендації клубів, провівши широке обговорення та консультації, адміністрація ПФЛ винесла на голосування консолідований проект за схемою «16+16+16»: тобто, по 16 команд у Першій лізі, Групі «А» та Групі «Б» Другої ліги із плей-оф. Затверджено Регламент Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2021/2022, кошторис надходжень та витрат ПФЛ на сезон 2021/2022 та план-календар Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2021/2022. Погоджено додаток до Договору про організацію і проведення змагань серед команд клубів ПФЛ щодо компенсації витрат для проведення розрахунків з арбітрами, спостерігачами арбітражу з функцією делегата матчу на змагальний сезон 2021/2022.

У гарному настрої в ювілейний рік 25-річчя ПФЛ клуби-учасники підходять до сезону 2021/22.

 

Пресслужба ПФЛ
ТЕГИ: ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору