Новини змагань

Віталій Дахновський - напористий і зухвалий. Найкращий гравець червня у Першій лізі

09:30, 26 червня 2021

ПФЛ та інформаційний партнер ua-football.com визначили найкращого гравця червня

Фото: nkveres.com


В рамках системи Львів - Верес Віталій Дахновський перебував протягом трьох років. Як вихованець львівського футболу хлопець також мав запасний варіант продовження кар'єри у вигляді поїздки "на заробітки" до Польщі. Так і сталося, весною 2019-го він спробував скуштувати легіонерського хліба в сусідній країні і більш як рік виступав на чужині.

Повернення до Рівного навряд чи обіцяло Дахновськму хороші перспективи. Новачок Першої ліги вже в серпні 2020 мав серйозні плани на найближчий чемпіонат і зміцнював склад відповідним чином. Віталію в стартових одинадцяти місце точно ніхто не обіцяв. За найоптимістичнішими підрахунками він повинен був стати "другим вибором" на флангах півзахисту, де були у Юрія Вірта також Геннадій Пасіч, Віталій Тимофієнко, Артем Хоцяновський, Антон Яременко та Юрій Соломка. До того ж зіграти на флангах за необхідності могли і форварди-новачки команди Роберт Гегедош з Михайлом Сергійчуком. У підсумку, з усієї цієї компанії твердим гравцем основи на позиції став саме Дахновський. Троє останніх, не витримавши конкуренції, пішли з команди взимку. Тимофієнко серйозно травмувався на зимових зборах, тож вибір на користь Віталія був чи не найбільш безальтернативним у другій частині сезону. Однак, це зовсім не означає, що молодий вінгер отримував місце на полі по блату.

У двох червневих матчах Віталій Дахновський забивав по голу в ворота "Авангарду" (5:1) і "Гірника-Спорту" (2:1). Так, міг оформити й більше, особливо якщо згадати забійний момент перед голом Сергія Петька в "чемпіонському" матчі. Проте, результат прекрасний, а в цілому за сезон у Віталія набралося три голи при семи результативних передачах на партнерів в 27 матчах Першої ліги і 1+2 в чотирьох поєдинках Кубку України. Погодьтеся, можна констатувати, що 22-річний хавбек відмінно вписався в рівненський колектив. На черзі нова вершина - участь з "Вересом" у Прем'єр-лізі!

 

Пресслужба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору