Новини ЗМІ

Хобленко: у Кривбасі отримав те, чого не мав попередні пів року

16:00, 12 вересня 2021

Найкращий гравець серпня у Першій лізі Олексій Хобленко проаналізував свої виступи на старті сезону та пригадав досвід гри в закордоних чемпіонатах

Фото: fckryvbas.com


- Олексію, наскільки несподіваним для вас було визнання найкращим гравцем серпня?

- Якщо відверто, то перемога у цій номінації мене не здивувала, адже команда добре розпочала сезон. Мені вдалося взяти участь у перемогах Кривбасу. Вважаю, що зіграв досить непогано. Головне, що команда досягнула результату.

- Погоджуєтеся з тим, що в Кривбасі ви відродилися як нападник? Наскільки комфортно почуваєтеся у колективі?

- Головне, що отримую стабільну ігрову практику і своїми забитими м’ячами приношу користь команді. Щасливий, що маю нагоду проявляти свої найкращі якості. У Кривбасі отримав те, чого не мав попередні півроку. Дякую тренерську штабу та партнерам по команді.

- Як оціните свої виступи в Польщі, Білорусі та Норвегії. Наскільки закордонний досвід вам допоміг?

- Були позитивні та негативні моменти. Головне, що отримав неоціненний досвід, який допоможе мені прогресувати у майбутньому.

- Ви є лідером Першої ліги за системою гол+пас (4+5). Як так швидко вдалося награти ігрові зв’язки?

- За місяць досить складно зігратися, до того ж зібралися незадовго до чемпіонату. Вдячний команді, адже вдалося об’єднатися за такий короткий проміжок часу. Вважаю, що ми на правильному шляху. Атмосфера у колективі на найвищому рівні.

- Матч з Кременем, де відзначилися дублем поки що найкращий для вас? Чи відзначите вольову перемогу над Поділлям?

- Переконаний, що найкраща гра ще попереду. У попередніх матчах були свої позитивні моменти, тому якусь конкретну гру не став би виділяти. Мені ще є над чим працювати, щоб вийти на новий рівень у розвитку.

- Наскільки задоволені виступами команди на початку сезону? Чи можливо, очікували кращого?

- Вважаю, що старт сезону можемо занести собі в актив. Проте, зараз важливо не збавляти обертів, а лише додавати. Важливо, що після вдалого старту сезону у нас з’явився менталітет переможців, тому поразки сильно позначаються на стані команди. Зробимо усе можливо, щоб у наступних матчах лише перемагати.

 

Пресслужба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору