Новини ЗМІ

Гуськов: не кожен клуб Прем’єр-Ліги має таку інфраструктуру як у Лівого Берега

09:30, 18 жовтня 2021

Півзахисник Лівого Берега Олександр Гуськов відповів на питання клубної пресслужби

Фото: Євген Кравс


Хавбек Лівого Берега Олександр Гуськов пригадав свої виступи у Кривбасі та Оболоні, розповів про адаптацію у новому колективі, а також висловив захоплення інфраструктурою лідера Групи А Другої ліги.

- Минулий сезон ви провели у Кривбасі. Наскільки продуктивним для вас був цей період у кар’єрі?

- На жаль, зіграв всього лише 12 матчів за криворізький клуб. У другому колі минулого чемпіонату травмувався і не виходив на поле. Розумів, що не матиму ігрової практики у Кривбасі, тому вирішив залишити команду. Тренерський штаб на мене не розраховував, а я не хотів просто відбувати номер, прагнув грати.

- Ви перейшли до Лівого Берега з травмою і тривалий час її лікували. Складна була ситуація?

- Насправд, травмувався вже на зборах з Лівим Берегом. Протягом двох місяців не тренувався, відновлювався. Наче вже приступив до тренувань, а потім знову травмувався. Почав дбайливіше ставитися до свого здоров’я і зараз почуваюся добре. Було непросто, але я пройшов цей шлях.

- У Лівому Березі грає низка досвідчених та іменитих виконавців...

- Здорова конкуренція завжди йде на користь. У тренувальному процесі маю змогу перейняти все найкраще у досвідчених виконавців Лівого Берега. Приємно, що граю поруч із іменитими футболістами.

- Загалом, як пройшла адаптація у новому колективі? Можливо, когось із гравців знали ще раніше?

- Проблем з адаптацією не було, адже в Лівому Березі дуже хороший колектив. Тривалий час грав в Олександрії з Андрієм Запорожаном. З Пінчуком та Ситниковим грав за Оболонь, а з Вороніним та Берком - за Кривбас. Це мені допомогло щвидше адаптуватися у новій команді.

- Вас здивувало те, що клуб Другої ліги має таку інфраструктуру?

- Не всі клуби Прем’єр-Ліги мають такі умови для розвитку футболіста. Приємно, що керівництво клубу приділяє стільки уваги інфраструктурі. Микола Лавренко створює всі найкращі умови для футболістів. Для розвитку дітей у Лівому Березі є все необхідне, тут можна легко вирости в гарного гравця

- На вашу думку, на якій позиції на полі ви можете найкраще розкрити свій потенціал?

- Найбільш комфортно почуваюся на флангах півзахисту. Звісно, можу зіграти і попереду, але більше полюбляю свою рідну позицію. Вважаю, що на флангах є найбільш корисний для команди.

Зараз граю на своїй рідній позиції, хоча в попередньому матчі з Буковиною вийшов у нападі. Щасливий, що зміг забити і принести користь команді.

- За п’ять матчів нинішнього сезону ви зіграли всього 168 хвилин за киян. Відчуваєте, що поступово набираєте форму і вже скоро можете закріпитися у стартовому складі?

- Вважаю, що мені вдається прогресувати із кожним тренуванням. Щоразу працюю на максимумі, щоб довести тренерському штабі свої спроможність грати у старті. Моє завдання працювати над собою, а рішення прийматиме тренер.

- Які завдання ставите перед собою на цю осінню частину сезону?

- Краще не ставити якихось особливих завдань, адже вони потім інколи не збуваються. У кожній грі намагаюся викластися і принести якомога більше користі команді. Прагну забивати і віддавати передачі, які допомагатимуть Лівому Берегу перемагати. Хочеться завжди грати в основному складі, але це вирішує тренер.

- Гравці, які виходять на заміну підсилюють гру. Це означає, що навіть запасні у команді є основними?

- У Лівому Березі кожен достойний грати в основному складі. Кожен гравець мусить викластися по максимуму і допомогти команді. Згідно зі статистикою, тренерський штаб Анатолія Бузніка має хист зробити правильну і вчасну заміну. Дуже часто гравець із лави запасних стає джокером матчу. Це свідчить про серйозну кваліфікацію наших гравців і їхній професіоналізм.

- За Оболонь ви зіграли 84 матчі і забили три м’ячі. Напевно, виступи за цю команду згадуєте з особливою теплотою? Відчували, що прогресуєте у професіональному плані?

- Оболонь для мене як сім’я. У цій команді грав протягом трьох років. Не хотів залишати київську команду, але так склалося життя. Якщо є вільний час, то завжди намагаюся відвідувати матчі Оболоні, підтримую хлопців. Думаю, що період в Оболоні був найбільш продуктивним для мене, адже стабільно отримував ігрову практику.

- Можете пригадати момент у кар’єрі, який був найскладнішим для вас? Коли стався той рубікон, після якого ви стали сильнішим?

- Відразу спадає на думку період в Олександрії. У цьому клубі перебував тривалий час і потрібно було вже шукати нову команду. Для мене це було непросто, але я впорався з усіма труднощами і з того часу моя кар'єра йде вгору.

- Якщо брати вболівальників Кривбасу, Оболоні і Лівого Берега, то якого клубу є найбільш крутими?

- Не хочеться когось виділяти. У кожного клубу є свої палкі вболівальники, вони завжди разом з командою. Відзначу вболівальника Оболоні Дениса Столярчука. Він навіть приїжджав на зимові збори у Туреччину, дістаючись до країхни різними бюджетними шляхами і підтримував команду під час спарингів. Це просто неймовірно. Висловлюю вдячність Денису.

Відзначу вболівальників Лівого Берега, які завжди підтримують команду, заповнюють стадіон, приїздять на виїзні матчі. Дякую вболівальникам за підтримку. Хочеться, щоб у клубу було якомога більше вболівальників. Всі перемоги присвячуємо саме їм.

 

Пресслужба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору