Новини ЗМІ

Анатолій Бузнік - найкращий тренер 15 туру у Другій лізі

16:00, 25 жовтня 2021

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу аналізує підсумки матчів чергового туру Групи «А» та Групи «Б» української Другої ліги сезону 2021/22

Фото: facebook.com/fclbkiev


Одним із центральних матчів у заключному турі першого кола було протистояння в Вінниці. Сьома команда приймала лідера, причому, в випадку невдачі «Лівий берег» міг поступитися першим місцем конкурентам-львів’янам. Але, як бачимо, кияни зуміли зіграти раціонально та здобути важливу перемогу.

Тож сьогоднішній лауреат Об'єднання у Другій лізі – головний тренер київського Лівого берега Анатолій Бузнік. Його підопічні завдали поразки вінницькій Ниві (2:0 на чужому полі), зберігши лідерство в західній групі.

1. Номінальний результат команди – 4

(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Передовсім, враховуємо, що «Лівий берег» – дебютант дивізіону, тож упродовж першого кола знайомився зі своїми суперниками. «Нива», команда з хорошим підбором гравців і досвідченим тренером, була спроможна дати бій лідеру, а її 5-матчева безвиграшна серія додатково мотивувала спортивне честолюбство вінничан.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 4

(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Обидві команди підійшли до протистояння не в оптимальних складах. Господарі вимушено обійшлися без провідного захисника Борячука, півзахисника Зеленевича та граючого президента Загорулька. Гостям не міг допомогти через перебір карток Старгородський – а це найкращий асистент поточної першості, також у Вінницю не приїхала група ветеранів на чолі з воротарем Ревою. Деякі гравці лише набирають кондиції, вийшовши з лазарету.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 5

(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Три зміни в стартовому складі провів «Лівий берег» порівняно з виграним у минулому турі матчем проти галицьких «Карпат». Замість Ситникова в воротах вийшов Проценко, Старгородського в опорній зоні замінив лідер команди Запорожан, а замість вінгера Гуськова з’явився досвідчений форвард Акименко. У Вінницю «Лівий берег» прибув із неповним запасом, без кількох провідних гравців, але випробування на глибину складу та варіативність тактики команда витримала.

4. Тренерська майстерність – 5

(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

Тренерський штаб «Лівого берега» зумів привити команді свою манеру гри, причому, що особливо цікаво, вона зберігається при різних тактичних схемах. Цього сезону Бузник виставляв команду й у три центрбеки, і в голландську схему, а в Вінниці кияни зіграли 4-4-2, ефективно протидіючи суперникам по всій ширині поля та маючи чисельну перевагу на фінальній третині поля.

5. Накопичувальний критерій – 5

(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Це четверта поспіль перемога «Лівого берега», зокрема – друга поспіль на виїзді. Завдяки цим трьом очкам лідер зберіг перше місце, тому що в випадку поразки він дав би себе наздогнати львів’янам, і «Карпати» вийшли б на вершину таблиці завдяки перевазі в очних зустрічах.

Лауреат 15-го туру в номінації «Тренер тижня» в Другій лізі:
Тренер туру – Анатолій Бузнік («Лівий берег» Київ)
Середній бал – 4,6

 

Пресслужба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору