Новини змагань

Тлумак: Карпати посилилися досвідченими гравцями

12:00, 4 серпня 2022

Головний тренер Карпат Андрій Тлумак розповів про завершення першого тренувального збору львівських Карпат, контрольні матчі та новачків

Фото: fckarpaty.org.ua


- Андрію Богдановичу, як можете оцінити перший тренувальний збір Карпат?

 - Як і минулого року ми нічого не змінювали і перший збір провели у Львові. Умови були хороші, усі хлопці працювали з великим бажанням, тому можна впевнено сказати, що усе заплановане виконали повністю. Але нам ще треба багато працювати, щоб прогресувати та удосконалюватися. Саме над цим будемо працювати на наступному зборі.

- За цей час Карпати провели три контрольні гри. Чи задоволені цими матчами?

- Контрольні ігри були хорошими і ми побачили, що хотіли. Щодо суперників, то це були добротні команди і ми раді, що змогли з ними домовитися про ігри. Команда Васт з Миколаєва цього сезону планує стартувати у Другій лізі, Верес є представником УПЛ, а Миколаїв - один з лідерів Львівської області і має у своєму складі чимало досвідчених гравців. Приємно було учора обіграти Ниву.

Фото: fckarpaty.org.ua


- Вам вдалося зберегти лідерів команди Дениса Кожанова, Валерія Болденкова, Андрія Ткачука, Владислава Приймака, Амбросія Чачуа, Дениса Галенкова.

- Це гравці, які розуміють нашу гру, минулого сезону були на провідних ролях і я радий, що вони надалі залишаються в команді. Без перебільшення можу сказати, що вони мої помічники на полі. Зараз вони направлять новобранців у те русло, яке ми хочемо.

- На тренувальному зборі було задіяно вихованців «УФК – Карпат» 2005 року народження. Які враження справила молодь?

- Ми давно слідкуємо за молодими вихованцями наших футбольних шкіл «УФК-Карпати» та ДЮСШ «Карпати». Вихованці Володимира Вільчинського, який увійшов до нашого тренерського складу, проявили себе добре. Декількох футболістів ми залучали до ігор. Плануємо, що молодь буде грати в чемпіонаті Львівщини, адже їм потрібна ігрова практика.

- З клубом уже уклали контракти декілька футболістів – Дмитро Фастов, Дмитро Махнєв, Ігор Дуць, Юрій Репета, Олег Лень, Іван та Микола Когути. Це конкретне підсилення?

- Безперечно, що гравці, які стали карпатівцями повинні підсилити нашу команду. Вони мають досвід виступів у командах майстрів. Ми слідкували за ними, а декого хотіли ще минулого сезону бачити у себе.

- Чи будуть ще нові прізвища в команді?

- Ми постійно працюємо над селекцією, тому і можливі нові імена в Карпатах.

- Які плани на другий тренувальний збір?

- Він почався першого серпня і проходить у Стрию. Запланували декілька контрольних матчів. Учора зіграли з Нивою, а шостого серпня нашим суперником буде Минай.

 

За матеріалами fckarpaty.org.ua
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору