Новини змагань

Здирко: Кремінь-2 прагне в оптимальній формі підійти до початку весняної частини сезону

10:00, 26 лютого 2023

Тренер Кременя-2 Ярослав Здирко поділився враженнями від матчу четвертого зимового кубка ПФЛ проти Лівого Берега (0:2)

Фото: ФК Лівий Берег
 


На початку лютого новим наставником кременчуцького Кременя-2 призначено Ярослава Здирка. Контракт із новим головним тренером підписано строком на один на рік. Здирко – вихованець кременчуцького футболу. З 2012 року по теперішній час був дитячим тренером у наступних командах: Кремінь 2002, Кремінь 2006 та Кремінь 2014. У своїй ігровій кар’єрі виступав за місцеві аматорські клуби у великому футболі: Вагонобудівник, Комунар, Нафтохімік та в командах у футзалі: Олсу, Електроцентр, Деївка, JTI. Наразі грає за команду Інтер-Авто у Першій лізі міського чемпіонату з футзалу.

Кремінь заявився на Відкритий зимовий кубок ПФЛ, але перші три тури зіграв молождими вихованцями під керівництвом саме Здирка. Попри три поразки на старті, гра молодих футболістів надихає тренерський штаб і керівництво клубу. Про це пресслужбі ПФЛ заявив сам фахівець після поразки в четвертому турі Лівому Берегу (0:2).

‒ Пане Ярославе, як оціните гру вашої команди? Наскільки задоволені своїми підопічними?

‒ Вважаю, що попри поразку хлопці грали непогано. У нас дуже молода команда, в складі якої є чотири - п’ять гравців 2006 року народження. Звісно, є дуже багато моментів, над якими варто працювати, але матч я б не назвав провальним. Хочемо додати в переході із захисту в напад, але це за декілька тренувань не напрацюєш. Хлопцям не вистачає досвіду, але ми поступово прогресуємо.