Новини змагань

Литовченко: філософія Чайки мені близька

18:00, 30 вересня 2022

Герорй 5 туру у Другій лізі Олеіксій Литовченко розповів про перможний матч з Рубіконом

Фото: СК Чайка


- Звісно, приємно, коли тебе відзначають представники ЗМІ і футбольні функціонери, - зізнався нападник Чайки. – Тим більше, коли тебе обирають серед усіх гравців ліги. Приємно бути найкращим гравцем туру.

- З яким настроєм підходили до матчу з Рубіконом, котрий упевнено виграв свій останній матч? Була впевненість в своїх силах?

- Не скажу, що в нас була якась особлива підготовка. До Рубікону готувалися як і зазвичай! Тренер вказав на слабкі сторони суперника, і ми ними вдало скористалися. Ось і весь секрет.

- У Чайці зараз дійсно підібрався боєздатний колектив?

- Я гадаю, що так. Колектив дійсно хороший. Я лише місяць в команді, але вже відчуваю, що філософія цього клубу мені близька. Тим більше dсі хлопці голодні до перемог, мають всі можливості показати, на що здатні. У нас кваліфікований тренерський штаб, всі дружні і гарна атмосфера всередині колективу.

- Ви двічі поспіль відзначалися дублем і всі чотири голи провели типово – після дальнього закидання від партнерів обробляли м’яча і точно били. Це тренерська заготовка чи ваш стиль гри нападника?

- На рахунок голів нічого сказати не можу, адже вийшло як вийшло. Я б не сказав, що вони типові, голи різні, навіть якщо вони всі виникли після довгої передачі. Просто така специфіка футболу в Другій лізі.

- На якій позиції ви почуваєтеся найбільш комфортно?

- Взагалі, я нападник. Але можу зіграти там, де буду важливий на думку тренерського штабу.

- Який з двох забитих мячів у ворота Рубікона вам особисто більше сподобався з точи зору виконання?

- Виділю перший гол, адже все вийшло так як ми і хотіли з Вадимом Хохловим. Достатньо було побачити один одного і синхронно спрацювати.

- Цієї суботи вас чекає матч з Хустом. Що скажете про дебютанта?

- Вони приймають нас удома, спробують показати на своєму стадіоні свої найкращі якості. Але ми також підготувалися і сподіваємося показати гарний футбол.

Бліц

Народився у місті герої Києві

Є вихованцем київського Динамо, закінчив Академію ДЮСШ 15

Перший тренер Лень Юрій Олександрович

Слідкую за кар’єрою Романа Яремчук

Улюблений клуб у Європі Реал

На сьогодні у мене єдина мрія - перемогти нашого ворога з недоросії

 

Пресслужба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору