Новини ліги

З Новим 2023 роком!

08:00, 31 грудня 2022

Вітаємо з 2023 роком!

Шановні друзі!

Ось і підходить до свого завершення 2022 рік - рік складних випробувань української державності та міцності духу нашого народу, коли вся Україна в героїчному супротиві витримує агресію та вторгнення ворога. Футбол у цей страшний час зберігається й виживає лише завдяки щоденному подвигу наших оборонців, уславлених воїнів ЗСУ та всіх, хто зі зброєю в руках стає на оборону Батьківщини.

Ми дякуємо кожному, хто у цей нелегкий час знаходить можливість займатися розвитком Гри мільйонів в Україні – президентам, менеджерам, тренерам, адміністративному складу, гравцям. Ми дякуємо вам, дорогі наші захисники, за можливість грати в футбол і дивитися прекрасну гру, за шанс зберегти її для прийдешніх поколінь і продовжити традиції вітчизняних змагань, їхню історичну спадкоємність. Щоденні новини з фронту надихають і вселяють оптимізм, віру в прекрасне майбутнє України та об'єднання всіх наших клубів із кожної області, які зіграють обов'язково в тих містах, що потерпають від бойових дій і відновлюються після страшних обстрілів.

Нехай наступний, 2023, рік принесе нам омріяну Перемогу! Мир, за який бореться нині наша держава для всього світу, ми використаємо для того, щоб відбудувати все, що зруйнували вандали, зробити наші будинки, вулиці, стадіони, парки ще красивішими, ніж були. Бажаючи вам найголовнішого - миру та перемоги, зичимо також здоров'я, сімейного благополуччя, успіхів у всіх добрих починаннях і всього того, що називають одним поняттям - простого людського щастя.

 

Слава Героям!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

 

З повагою,

президент ПФЛ

Олександр КАДЕНКО
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору