Новини ЗМІ

АК ФФУ скасував рішення КДК про зарахування технічної поразки команді «Кримтеплиця»

08:41, 6 листопада 2009

5 листопада 2009 року до ПФЛ надійшло рішення Апеляційного комітету ФФУ від 29.10.2009 р. щодо розгляду скарги ФК «Кримтеплиця» Молодіжне на рішення КДК ФФУ про присудження кримській команді технічної поразки у матчі 7-го туру першості першої ліги проти луцької «Волині».

Нагадаємо, що наприкінці матчу «Волинь» – «Кримтеплиця» в команді гостей було проведено заміну футболіста 1990 р.н. на футболіста 1989 р.н. ФК «Волинь» подав протест з цього приводу, керуючись положеннями п. 21 ст. 20 Регламенту про обов'язкове знаходження на полі впродовж усього ігрового часу принаймні одного футболіста-громадянина України 1990 р.н. і молодше.

При цьому ФК «Кримтеплиця» посилався на п. 23 ст. 20 Регламенту, згідно з яким у випадку, якщо футболіста 1990 р.н. і молодше першої ліги викликано до юнацької збірної команди України, норми ліміту не є обов’язковими впродовж усього терміну відрядження футболіста як для команди, що відрядила футболіста до збірної, так і для команди-суперниці.

Згідно з п. 24 ст. 20 Регламенту, ФК «Кримтеплиця» повідомив по факсу про виклик одного зі своїх футболістів до юнацької збірної України як ПФЛ, так і ФК «Волинь». Натомість луцький клуб заперечує факт отримання відповідного повідомлення.

3 вересня 2009 року це питання розглядалося Дисциплінарним комітетом ПФЛ. За результатами розгляду ФК «Волинь» відмовлено у задоволенні вимог щодо зарахування технічної поразки команді «Кримтеплиця». Дії тренерського штабу кримського клубу визнано такими, що були здійснені у відповідності до вимог Регламенту змагань.

Однак ФК «Волинь» оскаржив дане рішення до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, який 17 вересня скасував рішення ДК ПФЛ та анулював результат матчу «Волинь» – «Кримтеплиця». Згідно з п. 3 ст. 87 Дисциплінарних правил ФФУ, факт подання апеляційної скарги не призупиняє рішення Органу, за винятком апеляції з фінансових питань, тому ПФЛ було внесено зміни до турнірної таблиці змагань.

Розглянувши скаргу ФК «Кримтеплиця» та аргументи обох сторін, Апеляційний комітет ФФУ вирішив скасувати рішення КДК ФФУ від 17.09.2009 р.

Таким чином, результат матчу 7-го туру першості першої ліги «Волинь» Луцьк – «Кримтеплиця» Молодіжне (нічия 0:0) анулюванню не підлягає. ПФЛ внесено відповідні зміни до турнірної таблиці змагань.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору