Новини ліги

Олександр Темерівський: «Ми прагнули дати дітям ті знання, які здобуваємо впродовж футбольного життя»

11:33, 11 травня 2016

10 травня футболісти «Буковини» провели футбольне свято на головній спортивній арені міста

ФСК «Буковина» стала восьмим клубом, що  приєднався до «Зіркових уроків футболу» і запросив учнів чернівецьких ЗОШ №27 та гімназії №1 до себе в гості. Свято проводили гравці «Буковини» Антон Батрак, Ігор Бойчук, Олександр Темерівський, Тарас Сивка та директор ДЮСШ з футболу міськспортуправління Юрій Крафт і тренер – методист ФСК «Буковина» Денис Черняєв.

Олексій Мамчук, прес-аташе ФСК «Буковина»: «Нам було важливо опинитись в одній команді з клубами, що проводять «Зіркові уроки футболу. Серед дітей, що сьогодні завітали до нас, мабуть, є  ті футбольні зірки, що за декілька років прославлятимуть наше місто і наш клуб».

Футболісти почали урок з традиційної розминки, бігових вправ та ударів по воротах, вони показали дітям, як правильно працювати з м`ячем, провели естафети та, звичайно, грали в футбол. Після завершення майстер-класу дітям подарували книжки «Зіркові уроки успіху» від «Видавництва Старого Лева», футбольні м`ячі Mitre, напої «Живчик» та календарі ФСК «Буковина».

Футбольне свято стало місцем зустрічі людей, небайдужих до розвитку чернівецького спорту. Його відвідали президент ФСК «Буковина» Сергій Гринюк, генеральний директор ФСК «Буковина» Ігор Наболотний, титулований буковинський легкоатлет, голова обласного відділення НОК України Іван Гешко, начальник управління з фізичної культури та спорту міської ради Дмитро Макаренко, головний спеціаліст Управління освіти Чернівецької міської ради Володимир Цуркан.«Подібні заходи потрібно проводити частіше. Це піде на користь нашим дітям. Я теж є випускником футбольної школи «Буковини». Хочу того, щоби вихованці цієї школи прогресували та зробили пристойну футбольну кар’єру. Зокрема, стали би гравцями нашої «Буковини». Сьогодні ж ми провели для дітей «Зірковий урок». Ми прагнули дати дітям ті знання, які здобуваємо впродовж футбольного життя. Я дуже вдячний своєму першому тренерові Олексію Дашкевичу, а також Юрію Крафту, Дмитрові Гордею. А діти – молодці. Вони уважно слухали настанови та із натхненням працювали на футбольному полі», - зазначив досвідчений гравець «Буковини» Олександр Темерівський.Тарас Сивка: «На жаль, зараз у нас така молодь, яка сидить за комп’ютером, а не виходить на футбольне поле. Тому такі заходи вкрай необхідні. Діти прислухалися до наших порад та виконували те, що від них вимагали. Якщо вони постійно працюватимуть, то гратимуть у професійній команді», - додав півзахисник чернівецької команди Тарас Сивка.

Євгеній Мороз, начальник відділу організації та проведення змагань ПФЛ: «Спортсмени – це справжній приклад та  натхнення для дітей! Що може бути важливішим за спілкування і можливість дізнатись про гру мільйонів від футболістів? Футбол вчить , як вести себе з іншими людьми , як усвідомити свою роль , як приймати відповідальність не тільки за себе , але і за команду. Проте «Зіркові уроки»  не тільки знайомлять дітей з футболом, а сприяють розвитку іі цінностей: поваги, честі, відданості. Ми маємо залучити дітей до здорового способу життя».

Команда ПФЛ дякує  адміністрації, прес-службі, тренерам, гравцям ФСК «Буковина» за незабутній урок, проведений для дітей. #житифутболом і надихати наймолодших шанувальників – основна мета «Зіркових уроків футболу».

«Зіркові уроки футболу» - всеукраїнський партнерський проект ПФЛ та партнерів, що має допомогти дітям краще пізнати футбол та його цінності, сприяти розвитку фізичних здібностей,  активізувати роботу з вболівальниками, підвищити інтерес до клубів ПФЛ, а  футболістам – отримати заряд підтримки та натхнення від наймолодших шанувальників. Наступним клубом, що влаштує свято футболу для рівненських школярів, стане ФК «Верес».

 

Світлана Рибакова, маркетинг-менеджер ПФЛ

Фото: promin.cv.ua
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору