Новини змагань

Змагання ПФЛ. Жеребкування Чемпіонату України + календарі змагань

12:15, 3 липня 2017

Сьогодні відбулося жеребкування Чемпіонату України у першій та другій лігах

14:30. Найближчим часом очікуйте інтерв'ю начальника Відділу з питань проведення змагань Євгена Мороза стосовно формату другої ліги, який передбачає проведення змагань у три кола.

14:25. Отже жеребкування відбулося.

Календар сезону 2017/18 у першій лізі

Календар сезону 2017/18 у другій лізі. Група А

Календар сезону 2017/18 у другій лізі. Група В

14:15. Нагадаємо, що базовий день першого туру 15 липня.

14:00. Починаємо. Секунда в секунду. Слово отримав Сергій Макаров.

13:55. Починаємо трансляцію.

13:30. Отже, жеребкування проводитиметься за рейтингом команд, складених на підставі результатів їх виступів у сезоні 2016/17. Скажімо, в першій лізі першими за рейтингом в нас такі команди:

 

ФК «Волинь» Луцьк;
ФК «Колос» Ковалівка;
ФК «Арсенал» Київ;
ФК «Суми» Суми;
ФК «Балкани» с.Зоря.

 

Також під час жеребкування буду врахованні зверенння клубів із проханнями розвести по датах і т.ін.

13:20. Артем Старгородський уже на місці. За словами футболіста, для нього участь у подібному заході перша.

13:15. У цілому ми готові.

13:05. Планується трансляція у форматі Full HD. Сподіваємося, що інтернет нашого провайдера витримає всю дистанцію жеребкування.

12:30. Напередодні відбулося жеребкування першого рануду Кубка України, після чого президент ПФЛ Сергій Макаров розповів про останні події у Лізі. Стосовно новин зі стану команд, то за його словами кардинальних негативних новин немає. "Багато відповідей отримаємо з відкриттям трансферного вікна першого липня. Чекаємо також і старт чемпіонату 15 липня. Ми сподіваємося, що ніяких проблем в «Сталі» не буде і ми реалізуємо варіант, за який проголосували делегати Конференції ПФЛ. Чекаємо «Балкани» в Першій лізі, де будуть змагатися 18 команд. Друга ліга почне за формату дві групи по 12 команд". 

12:14. О 14:00 у Будинку футболу розпочнеться жеребкування і команди Ліги отримають календар. ПФЛ планує пряму трансляцію заходу на свой сторінці у мережі YouTube. Текстову трансляцію також заплановано. Гостем заходу стане півзахисник ФК "Арсенал" Київ Артем Старгородський. Не забувайте оновлювати новину! Не пропустіть!
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору