ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

перша ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

перша ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

перша ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

перша ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

перша ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Чорноморець"Чорноморець" 9 5 3 1 14-9 18
2 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 8 5 2 1 17-9 17
3 Волинь"Волинь" 8 4 3 1 11-7 15
4 Металіст 1925"Металіст 1925" 8 4 3 1 8-7 15
5 Верес"Верес" 7 4 2 1 10-3 14
6 Миколаїв"Миколаїв" 8 4 2 2 12-6 14
7 Полісся"Полісся" 7 2 4 1 5-3 10
8 Агробізнес"Агробізнес" 8 3 1 4 8-9 10
9 Нива"Нива" Т 9 2 4 3 12-16 10
10 Альянс"Альянс" 6 3 1 2 9-7 10
11 Кремінь"Кремінь" 9 3 1 5 8-11 10
12 Прикарпаття"Прикарпаття" 8 2 2 4 6-12 8
13 Оболонь"Оболонь" 7 2 1 4 9-9 7
14 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 7 2 1 4 7-13 7
15 Авангард"Авангард" 9 1 2 6 7-14 5
16 Кристал"Кристал" 8 1 0 7 7-15 3
Поділитись:
М Команда
1 Чорноморець"Чорноморець"
2 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
3 Волинь"Волинь"
4 Металіст 1925"Металіст 1925"
5 Верес"Верес"
6 Миколаїв"Миколаїв"
7 Полісся"Полісся"
8 Агробізнес"Агробізнес"
9 Нива"Нива"
10 Альянс"Альянс"
11 Кремінь"Кремінь"
12 Прикарпаття"Прикарпаття"
13 Оболонь"Оболонь"
14 ВПК-Агро"ВПК-Агро"
15 Авангард"Авангард"
16 Кристал"Кристал"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Металіст 1925"Металіст 1925" 4315 557 2512
2 Кристал"Кристал" 4950 556 1250
3 Волинь"Волинь" 1200 350 1200
4 Агробізнес"Агробізнес" 720 323 520
5 Нива"Нива" 0 300 0
6 Миколаїв"Миколаїв" 0 268 0
7 Чорноморець"Чорноморець" 2325 257 1368
8 Альянс"Альянс" 1500 202 1500
9 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 1300 200 1100
10 Авангард"Авангард" 1250 175 500
11 Верес"Верес" 184 172 184
12 Полісся"Полісся" 0 139 0
13 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 0 116 0
14 Кремінь"Кремінь" 900 100 300
15 Прикарпаття"Прикарпаття" 0 44 0
16 Оболонь"Оболонь" 0 25 0
Поділитись:
М Команда Результати
1 Чорноморець"Чорноморець" 1:2 2:0 2:1 1:1
2 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 3:0 3:1 0:0 1:6
3 Волинь"Волинь" 1:0 2:0 0:0 1:0
4 Металіст 1925"Металіст 1925" 0:3 2:1 0:0 -:-
5 Верес"Верес" 2:0 0:0 3:1 -:-
6 Миколаїв"Миколаїв" 1:0 0:0 1:1 6:1
7 Полісся"Полісся" 0:1 2:0 -:- 1:1
8 Агробізнес"Агробізнес" 0:2 0:1 0:0 1:0
9 Нива"Нива" 2:1 1:2 1:3 2:1
10 Альянс"Альянс" 3:0 0:2 -:- -:-
11 Кремінь"Кремінь" 2:0 0:2 1:2 0:1
12 Прикарпаття"Прикарпаття" 0:1 2:1 0:1 1:0
13 Оболонь"Оболонь" 0:1 1:0 1:1 1:2
14 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 0:2 0:2 1:0 -:-
15 Авангард"Авангард" 0:3 1:2 2:1 0:1
16 Кристал"Кристал" 1:0 1:3 1:2 0:1
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 04 червня 2021 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Чорноморець"Чорноморець" 23.9 25.7 (129)
2 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 23.2 24.9 (110)
3 Волинь"Волинь" 21.8 25.9 (118)
4 Металіст 1925"Металіст 1925" 23.4 26.5 (110)
5 Верес"Верес" 26.1 28.1 (101)
6 Миколаїв"Миколаїв" 21.3 25.1 (110)
7 Полісся"Полісся" 25.5 26.6 (105)
8 Агробізнес"Агробізнес" 24 25.2 (114)
9 Нива"Нива" 22 22.9 (126)
10 Альянс"Альянс" 25.2 26.3 (84)
11 Кремінь"Кремінь" 24.4 26.4 (127)
12 Прикарпаття"Прикарпаття" 24.6 26.1 (120)
13 Оболонь"Оболонь" 24.5 27.8 (103)
14 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 27.8 27.4 (102)
15 Авангард"Авангард" 21.9 24.5 (123)
16 Кристал"Кристал" 23.7 25.6 (113)
Поділитись:
9 ТУР
ПОНЕДІЛОК 26.10.20
26.10. 14:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3:0 Металіст 1925Металіст 1925 0
26.10. 14:00 Верес Верес 2:0 АгробізнесАгробізнес 0
26.10. 14:00 Прикарпаття Прикарпаття 0:1 МиколаївМиколаїв 0
26.10. 15:00 Кремінь Кремінь 2:0 ВПК-АгроВПК-Агро 0
26.10. 16:00 Волинь Волинь 1:0 ПоліссяПолісся 0
26.10. 18:00 Оболонь Оболонь 0:1 КристалКристал 0
26.10. 19:00 Чорноморець Чорноморець 1:2 НиваНива 0
ВІВТОРОК 27.10.20
27.10. 14:00 Авангард Авангард 0:3 АльянсАльянс 0
НАСТУПНІ МАТЧІ
СУБОТА 31.10.20
31.10. Агробізнес Агробізнес -:- ПрикарпаттяПрикарпаття
31.10. Кристал Кристал -:- ВересВерес
31.10. Нива Нива -:- КреміньКремінь
31.10. Полісся Полісся -:- ВПК-АгроВПК-Агро
31.10. 15:00 Альянс Альянс 15:00 Гірник-СпортГірник-Спорт
31.10. 16:00 Волинь Волинь 16:00 АвангардАвангард
31.10. 17:00 Металіст 1925 Металіст 1925 17:00 ОболоньОболонь
31.10. 17:00 Чорноморець Чорноморець 17:00 МиколаївМиколаїв
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Владислав Горбаченко Владислав Горбаченко ВПК-Агро (Шевченківка) 4 (0)
2 Іван Гливий Іван Гливий Кристал (Херсон) 4 (0)
3 Віктор Лиховидько Віктор Лиховидько Чорноморець (Одеса) 4 (0)
4 Роман Волохатий Роман Волохатий Нива (Тернопіль) 4 (1)
5 Юрій Батюшин Юрій Батюшин Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 4 (3)
6 Ігор Сікорський Ігор Сікорський Волинь (Луцьк) 4 (3)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Максим Демчук Максим Демчук Нива (Тернопіль) 31.10
2 Іван Матяж Іван Матяж Оболонь (Київ) 31.10
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору