ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

перша ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

перша ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

перша ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

перша ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

перша ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Агробізнес"Агробізнес" 14 9 1 4 24-12 28
2 Металіст 1925"Металіст 1925" 14 8 4 2 21-10 28
3 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 14 8 4 2 22-13 28
4 Рух"Рух" 13 8 3 2 21-8 27
5 Минай"Минай" 14 8 3 3 24-17 27
6 Інгулець"Інгулець" 14 8 3 3 20-8 27
7 Волинь"Волинь" 14 7 4 3 28-19 25
8 Авангард"Авангард" 14 7 3 4 18-16 24
9 Прикарпаття"Прикарпаття" 14 5 2 7 22-22 17
10 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 13 4 3 6 13-21 15
11 Миколаїв"Миколаїв" 14 3 5 6 20-24 14
12 Чорноморець"Чорноморець" 13 4 2 7 15-19 14
13 Балкани"Балкани" 13 3 4 6 12-18 13
14 Кремінь"Кремінь" 14 1 4 9 16-33 7
15 Черкащина"Черкащина" 14 1 3 10 13-32 6
16 Металург"Металург" 14 1 2 11 10-27 5
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда
1 Агробізнес"Агробізнес"
2 Металіст 1925"Металіст 1925"
3 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар"
4 Рух"Рух"
5 Минай"Минай"
6 Інгулець"Інгулець"
7 Волинь"Волинь"
8 Авангард"Авангард"
9 Прикарпаття"Прикарпаття"
10 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
11 Миколаїв"Миколаїв"
12 Чорноморець"Чорноморець"
13 Балкани"Балкани"
14 Кремінь"Кремінь"
15 Черкащина"Черкащина"
16 Металург"Металург"
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Металіст 1925"Металіст 1925" 46021 3884 9619
2 Рух"Рух" 22000 2299 4200
3 Чорноморець"Чорноморець" 16201 2281 4700
4 Прикарпаття"Прикарпаття" 22750 2221 4300
5 Агробізнес"Агробізнес" 21160 2173 3210
6 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 9700 1957 2000
7 Інгулець"Інгулець" 4710 1956 940
8 Волинь"Волинь" 9910 1845 3200
9 Минай"Минай" 9200 1487 1500
10 Авангард"Авангард" 8950 1474 2400
11 Металург"Металург" 11417 1473 3500
12 Балкани"Балкани" 13320 1358 3100
13 Миколаїв"Миколаїв" 3108 1249 1000
14 Кремінь"Кремінь" 2050 965 600
15 Черкащина"Черкащина" 5550 898 1500
16 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 4050 766 900
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда Результати
1 Агробізнес"Агробізнес" 2:0 2:0 1:2 1:2
2 Металіст 1925"Металіст 1925" 2:1 0:0 0:0 3:2
3 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 1:2 3:0 0:2 1:0
4 Рух"Рух" 1:0 1:1 1:0 -:-
5 Минай"Минай" 2:0 1:1 0:1 3:1
6 Інгулець"Інгулець" 0:1 3:0 2:0 3:0
7 Волинь"Волинь" 4:2 3:0 3:1 2:1
8 Авангард"Авангард" 0:2 1:1 2:1 1:0
9 Прикарпаття"Прикарпаття" 0:0 2:1 2:1 2:3
10 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 2:4 1:1 1:0 -:-
11 Миколаїв"Миколаїв" 1:1 0:2 0:0 1:2
12 Чорноморець"Чорноморець" 0:2 0:0 1:1 0:3
13 Балкани"Балкани" 1:1 0:3 1:1 2:1
14 Кремінь"Кремінь" 1:1 0:3 0:1 0:1
15 Черкащина"Черкащина" 0:0 0:3 1:2 1:3
16 Металург"Металург" 1:1 1:2 1:3 0:1
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 12 квітня 2020 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Агробізнес"Агробізнес" 23.7 25.1 (205)
2 Металіст 1925"Металіст 1925" 23.8 25.9 (192)
3 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 22.9 27.3 (196)
4 Рух"Рух" 25.4 25.6 (187)
5 Минай"Минай" 25.2 26.4 (211)
6 Інгулець"Інгулець" 26.4 28.4 (200)
7 Волинь"Волинь" 23.8 27.5 (199)
8 Авангард"Авангард" 22.6 26.4 (208)
9 Прикарпаття"Прикарпаття" 25.8 27 (196)
10 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 24.2 26.6 (188)
11 Миколаїв"Миколаїв" 21.5 25.5 (198)
12 Чорноморець"Чорноморець" 22.1 27.5 (191)
13 Балкани"Балкани" 25.3 27.1 (197)
14 Кремінь"Кремінь" 25.2 26.1 (189)
15 Черкащина"Черкащина" 23.1 24.8 (196)
16 Металург"Металург" 23.8 24.4 (194)
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
14 ТУР
СУБОТА 19.10.19
19.10. 14:00 Агробізнес Агробізнес 2:0 ЧорноморецьЧорноморець 3210
19.10. 15:00 Балкани Балкани 1:1 КреміньКремінь 2000
19.10. 15:00 Черкащина Черкащина 0:0 ПрикарпаттяПрикарпаття 350
19.10. 15:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:4 ВолиньВолинь 900
19.10. 15:00 Минай Минай 2:0 АвангардАвангард 1100
19.10. 16:33 Металіст 1925 Металіст 1925 2:1 Оболонь БроварОболонь Бровар 6624
НЕДІЛЯ 20.10.19
20.10. 16:00 Металург Металург 1:1 МиколаївМиколаїв 2547
20.10. 16:30 Рух Рух 1:0 ІнгулецьІнгулець 3400
НАСТУПНІ МАТЧІ
СУБОТА 26.10.19
26.10. 14:00 Інгулець Інгулець 14:00 БалканиБалкани
26.10. 15:00 Авангард Авангард 15:00 РухРух
26.10. 15:00 Прикарпаття Прикарпаття 15:00 Гірник-СпортГірник-Спорт Відеотрансляція
26.10. 15:00 Миколаїв Миколаїв 15:00 ЧеркащинаЧеркащина
26.10. 15:00 Кремінь Кремінь 15:00 Металіст 1925Металіст 1925
26.10. 17:00 Чорноморець Чорноморець 17:00 МеталургМеталург
26.10. 19:00 Волинь Волинь 19:00 МинайМинай
НЕДІЛЯ 27.10.19
27.10. 16:00 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 16:00 АгробізнесАгробізнес
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Ніка Січінава Ніка Січінава Інгулець (Петрове) 9 (1)
2 Денис Кожанов Денис Кожанов Волинь (Луцьк) 9 (3)
3 Роберт Гегедош Роберт Гегедош Минай (Закарпаття) 7 (0)
4 Ігор Сікорський Ігор Сікорський Агробізнес (Волочиськ) 7 (0)
5 Юрій Климчук Юрій Климчук Рух (Львів) 7 (3)
6 Анатолій Нурієв Анатолій Нурієв Минай (Закарпаття) 7 (4)
7 Ярослав Ямполь Ярослав Ямполь Металіст 1925 (Харків) 6 (1)
8 Данііл Кондраков Данііл Кондраков Рух (Львів) 6 (2)
9 Олександр Батальський Олександр Батальський Оболонь Бровар (Київ) 5 (0)
10 Вадим Яворський Вадим Яворський Авангард (Краматорськ) 5 (0)
11 Дмитро Поспєлов Дмитро Поспєлов Металіст 1925 (Харків) 5 (0)
12 Владислав Бугай Владислав Бугай Миколаїв (Миколаїв) 5 (2)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Іван Білий Іван Білий Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 26.10
2 Максим Гавриленко Максим Гавриленко Минай (Закарпаття) 26.10
3 Сергій Давидов Сергій Давидов Металіст 1925 (Харків) 26.10
4 Олексій Лобов Олексій Лобов Авангард (Краматорськ) 26.10
5 Євгеній Лозовий Євгеній Лозовий Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 26.10
6 Юрій Сачко Юрій Сачко Металург (Запоріжжя) 26.10
7 Дмитро Скоблов Дмитро Скоблов Кремінь (Кременчук) 26.10
8 Максим Цвіренко Максим Цвіренко Металіст 1925 (Харків) 26.10
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору