ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

перша ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

перша ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

перша ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

перша ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

перша ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Металіст"Металіст" 20 17 2 1 52-9 53
2 Кривбас"Кривбас" 20 12 6 2 38-17 42
3 Альянс"Альянс" 19 10 3 6 33-24 33
4 Оболонь"Оболонь" 19 10 3 6 24-16 33
5 Нива"Нива" Т 20 8 5 7 22-22 29
6 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 20 8 5 7 15-17 29
7 Прикарпаття"Прикарпаття" 20 8 4 8 27-26 28
8 Поділля"Поділля" 20 7 5 8 19-18 26
9 Полісся"Полісся" 18 7 4 7 21-17 25
10 Волинь"Волинь" 19 6 7 6 17-20 25
11 Олімпік"Олімпік" 19 7 2 10 19-23 23
12 Краматорськ"Краматорськ" 18 7 1 10 16-24 22
13 Агробізнес"Агробізнес" 20 4 9 7 16-23 21
14 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 20 5 3 12 16-28 18
15 Ужгород"Ужгород" 20 4 4 12 16-40 16
16 Кремінь"Кремінь" 20 4 1 15 16-43 13
Поділитись:
М Команда
1 Металіст"Металіст"
2 Кривбас"Кривбас"
3 Альянс"Альянс"
4 Оболонь"Оболонь"
5 Нива"Нива"
6 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
7 Прикарпаття"Прикарпаття"
8 Поділля"Поділля"
9 Полісся"Полісся"
10 Волинь"Волинь"
11 Олімпік"Олімпік"
12 Краматорськ"Краматорськ"
13 Агробізнес"Агробізнес"
14 ВПК-Агро"ВПК-Агро"
15 Ужгород"Ужгород"
16 Кремінь"Кремінь"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Металіст"Металіст" 266700 16263 26688
2 Поділля"Поділля" 30006 3302 4479
3 Нива"Нива" 16700 2749 3000
4 Альянс"Альянс" 15277 2701 4400
5 Прикарпаття"Прикарпаття" 15228 2665 3100
6 Полісся"Полісся" 12361 2515 2502
7 Оболонь"Оболонь" 10090 2177 1460
8 Краматорськ"Краматорськ" 29838 2133 26668
9 Кремінь"Кремінь" 5868 2051 1800
10 Ужгород"Ужгород" 3960 1990 1000
11 Олімпік"Олімпік" 1735 1905 450
12 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 2600 1861 800
13 Кривбас"Кривбас" 16704 1549 2020
14 Агробізнес"Агробізнес" 9300 1136 1800
15 Волинь"Волинь" 8830 1062 2450
16 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 5000 697 700
Поділитись:
М Команда Результати
1 Металіст"Металіст" 2:1 3:0 4:0 2:0
2 Кривбас"Кривбас" 1:1 5:0 0:0 2:1
3 Альянс"Альянс" 2:0 3:3 0:1 3:2
4 Оболонь"Оболонь" 1:2 2:0 0:1 2:3
5 Нива"Нива" 4:2 2:0 1:0 1:2
6 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 1:0 0:2 0:0 1:0
7 Прикарпаття"Прикарпаття" 1:2 0:2 0:4 2:1
8 Поділля"Поділля" 2:1 2:1 0:1 2:0
9 Полісся"Полісся" 1:2 0:0 2:0 0:1
10 Волинь"Волинь" 2:1 0:1 1:0 0:2
11 Олімпік"Олімпік" 0:1 0:3 0:1 1:2
12 Краматорськ"Краматорськ" 0:2 1:2 1:1 1:0
13 Агробізнес"Агробізнес" 1:1 0:0 1:1 1:0
14 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 1:1 3:3 1:0 0:1
15 Ужгород"Ужгород" 1:1 1:0 1:0 0:2
16 Кремінь"Кремінь" 2:4 0:5 0:2 0:1
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 14 травня 2022 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Металіст"Металіст" 26.1 27.6 (296)
2 Кривбас"Кривбас" 25.3 27.2 (293)
3 Альянс"Альянс" 25.5 28 (266)
4 Оболонь"Оболонь" 25.3 27.4 (268)
5 Нива"Нива" 21.5 23.6 (283)
6 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 22.8 24.5 (269)
7 Прикарпаття"Прикарпаття" 24.6 26.1 (288)
8 Поділля"Поділля" 23.2 25 (284)
9 Полісся"Полісся" 28.1 29.3 (249)
10 Волинь"Волинь" 21.3 23.4 (257)
11 Олімпік"Олімпік" 25.6 26.7 (266)
12 Краматорськ"Краматорськ" 22.6 24.7 (255)
13 Агробізнес"Агробізнес" 24.8 26.3 (289)
14 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 25.5 26.4 (278)
15 Ужгород"Ужгород" 23.6 25.4 (282)
16 Кремінь"Кремінь" 21.8 23.6 (277)
Поділитись:
20 ТУР
П'ЯТНИЦЯ 26.11.21
26.11. 13:15 Олімпік Олімпік 0:1 Гірник-СпортГірник-Спорт 150
26.11. 17:30 Волинь Волинь 2:1 ПрикарпаттяПрикарпаття 300
СУБОТА 27.11.21
27.11. 13:15 Нива Нива 4:2 КреміньКремінь 150
27.11. 14:15 Полісся Полісся 1:2 ПоділляПоділля 309
НЕДІЛЯ 28.11.21
28.11. 14:15 ВПК-Агро ВПК-Агро 1:1 УжгородУжгород 100
28.11. 15:30 Кривбас Кривбас 1:1 АгробізнесАгробізнес 1600
ПОНЕДІЛОК 29.11.21
29.11. 13:15 Краматорськ Краматорськ 0:2 АльянсАльянс 200
29.11. 17:30 Оболонь Оболонь 1:2 МеталістМеталіст 1400
НАСТУПНІ МАТЧІ
СУБОТА 19.03.22
19.03. Кремінь Кремінь -:- Гірник-СпортГірник-Спорт
19.03. Агробізнес Агробізнес -:- НиваНива
19.03. Поділля Поділля -:- КривбасКривбас
19.03. Альянс Альянс -:- ПоліссяПолісся
19.03. Ужгород Ужгород -:- КраматорськКраматорськ
19.03. Прикарпаття Прикарпаття -:- ВПК-АгроВПК-Агро
19.03. Металіст Металіст -:- ВолиньВолинь
19.03. Олімпік Олімпік -:- ОболоньОболонь
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Матеус Вієйра Кампос Пейшоту Матеус Вієйра Кампос Пейшоту Металіст (Харків) 14 (3)
2 Олексій Хобленко Олексій Хобленко Кривбас (Кривий Ріг) 11 (0)
3 Сергій Кисленко Сергій Кисленко Нива (Тернопіль) 8 (0)
4 Сергій Загинайлов Сергій Загинайлов Альянс (Липова Долина) 8 (3)
5 Роман Барчук Роман Барчук Прикарпаття (Івано-Франківськ) 8 (3)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Віталій Бойко Віталій Бойко Кремінь (Кременчук) 19.03
2 Семен Вовченко Семен Вовченко Нива (Тернопіль) 19.03
3 Максим Єрмоленко Максим Єрмоленко Краматорськ (Краматорськ) 19.03
4 Олексій Лобов Олексій Лобов Оболонь (Київ) 19.03
5 Павло Лук'янчук Павло Лук'янчук Оболонь (Київ) 19.03
6 Олександр Мизюк Олександр Мизюк Металіст (Харків) 19.03
7 Андрій Нестеров Андрій Нестеров Полісся (Житомир) 19.03
8 Ян Осадчий Ян Осадчий Альянс (Липова Долина) 19.03
9 Олександр Осман Олександр Осман Оболонь (Київ) 19.03
10 Сергій Петров Сергій Петров Агробізнес (Волочиськ) 19.03
11 Віктор Ряшко Віктор Ряшко Ужгород (Ужгород) 19.03
12 Олександр Савошко Олександр Савошко Ужгород (Ужгород) 19.03
13 Максим Сасовський Максим Сасовський Волинь (Луцьк) 19.03
14 Владислав Семотюк Владислав Семотюк Прикарпаття (Івано-Франківськ) 19.03
15 Іван Цюпа Іван Цюпа Волинь (Луцьк) 19.03
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору