ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

перша ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

перша ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

перша ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

перша ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

перша ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Дніпро-1"Дніпро-1" 9 7 0 2 24-7 21
2 Колос"Колос" 8 5 3 0 14-4 18
3 Волинь"Волинь" 8 6 0 2 16-11 18
4 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 9 5 2 2 11-7 17
5 Інгулець"Інгулець" 9 5 1 3 12-10 16
6 Металіст 1925"Металіст 1925" 8 5 0 3 13-5 15
7 Миколаїв"Миколаїв" 8 4 2 2 8-6 14
8 Авангард"Авангард" 9 3 4 2 17-10 13
9 Балкани"Балкани" 9 3 2 4 9-11 11
10 Прикарпаття"Прикарпаття" 9 3 1 5 11-9 10
11 Суми"Суми" 8 3 1 4 9-20 10
12 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 8 2 1 5 10-21 7
13 Агробізнес"Агробізнес" 8 0 3 5 2-9 3
14 Зірка"Зірка" 8 1 0 7 4-20 3
15 Рух"Рух" 8 0 2 6 6-16 2
- Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня ФК "Кобра" Харків виключений зі складу учасників змагань ПФЛ.
Поділитись:
М Команда
1 Дніпро-1"Дніпро-1"
2 Колос"Колос"
3 Волинь"Волинь"
4 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар"
5 Інгулець"Інгулець"
6 Металіст 1925"Металіст 1925"
7 Миколаїв"Миколаїв"
8 Авангард"Авангард"
9 Балкани"Балкани"
10 Прикарпаття"Прикарпаття"
11 Суми"Суми"
12 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
13 Агробізнес"Агробізнес"
14 Зірка"Зірка"
15 Рух"Рух"
- Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня ФК "Кобра" Харків виключений зі складу учасників змагань ПФЛ.
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Металіст 1925"Металіст 1925" 47132 6334 10660
2 Дніпро-1"Дніпро-1" 18963 3467 7121
3 Прикарпаття"Прикарпаття" 14100 2948 3600
4 Балкани"Балкани" 7370 2631 2100
5 Агробізнес"Агробізнес" 8200 2423 3000
6 Волинь"Волинь" 8850 2418 3200
7 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 4300 2171 1700
8 Суми"Суми" 2354 1768 1000
9 Рух"Рух" 5750 1313 2100
10 Зірка"Зірка" 3945 1166 1330
11 Колос"Колос" 3250 1152 900
12 Авангард"Авангард" 6213 1130 1680
13 Інгулець"Інгулець" 3673 893 890
14 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 2800 757 700
15 Миколаїв"Миколаїв" 3753 656 1050
16 Кобра"Кобра" 500 492 500
- Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня ФК "Кобра" Харків виключений зі складу учасників змагань ПФЛ.
Поділитись:
М Команда Результати
1 Дніпро-1"Дніпро-1" 1:3 2:1 4:0 5:0
2 Колос"Колос" 2:0 5:2 2:0 2:0
3 Волинь"Волинь" 4:2 2:4 0:5
4 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 3:1 0:2 4:2 1:0
5 Інгулець"Інгулець" 2:1 1:0 0:2 4:2
6 Металіст 1925"Металіст 1925" 2:0 0:1 3:0 -:-
7 Миколаїв"Миколаїв" 1:0 4:1 0:0 0:2
8 Авангард"Авангард" 3:3 1:2 0:0 6:0
9 Балкани"Балкани" 2:4 0:0 0:3 3:0
10 Прикарпаття"Прикарпаття" 0:2 7:1 2:2 1:0
11 Суми"Суми" 2:0 0:4 0:6
12 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 0:1 2:5 2:2 2:4
13 Агробізнес"Агробізнес" 1:2 0:0 -:- 0:1
14 Зірка"Зірка" 0:2 1:7 2:0 0:3
15 Рух"Рух" 3:3 1:4 0:2 0:1
- Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня ФК "Кобра" Харків виключений зі складу учасників змагань ПФЛ.
Поділитись:
9 ТУР
СУБОТА 15.09.18
15.09. 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 МиколаївМиколаїв 400
15.09. 16:00 Дніпро-1 Дніпро-1 1:3 Оболонь БроварОболонь Бровар 3511
15.09. 17:00 Рух Рух 3:3 АвангардАвангард 300
15.09. 17:00 Зірка Зірка 0:2 КолосКолос 520
15.09. 18:00 Металіст 1925 Металіст 1925 2:0 ПрикарпаттяПрикарпаття 10660
НЕДІЛЯ 16.09.18
16.09. 17:00 Агробізнес Агробізнес 1:2 ІнгулецьІнгулець 2800
16.09. 17:00 Волинь Волинь 4:2 БалканиБалкани 1200
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 21.09.18
21.09. 16:00 Балкани Балкани 16:00 СумиСуми
21.09. 19:00 Миколаїв Миколаїв 19:00 ЗіркаЗірка
СУБОТА 22.09.18
22.09. 16:00 Колос Колос 16:00 Металіст 1925Металіст 1925
НЕДІЛЯ 23.09.18
23.09. Інгулець Інгулець -:- ВолиньВолинь
23.09. 16:00 Рух Рух 16:00 Гірник-СпортГірник-Спорт
23.09. 16:00 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 16:00 АвангардАвангард
23.09. 18:00 Прикарпаття Прикарпаття 18:00 АгробізнесАгробізнес
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Станіслав Куліш Станіслав Куліш Дніпро-1 (Дніпро) 6 (1)
2 Денис Кожанов Денис Кожанов Волинь (Луцьк) 6 (3)
3 Роман Дитко Роман Дитко Прикарпаття (Івано-Франківськ) 5 (0)
4 Олег Синиця Олег Синиця Металіст 1925 (Харків) 5 (0)
5 Олександр Бондаренко Олександр Бондаренко Колос (Ковалівка) 5 (0)
6 Олександр Акименко Олександр Акименко Інгулець (Петрове) 5 (0)
7 Єгор Демченко Єгор Демченко Авангард (Краматорськ) 5 (1)
8 Вадим Яворський Вадим Яворський Суми (Суми) 4 (0)
9 Ігор Когут Ігор Когут Дніпро-1 (Дніпро) 4 (0)
10 Олексій Чичиков Олексій Чичиков Дніпро-1 (Дніпро) 4 (0)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Дмитро Башлай Дмитро Башлай Дніпро-1 (Дніпро) 22.09
2 Олег Дмитренко Олег Дмитренко Миколаїв (Миколаїв) 21.09
3 Олександр Маткобожик Олександр Маткобожик Зірка (Кропивницький) 21.09
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору