ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

VBET UA перша "А"

ГРАФІК КОМАНД

VBET UA перша "А"

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

VBET UA перша "А"

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

VBET UA перша "А"

ВІК ГРАВЦІВ

VBET UA перша "А"
М Команда I П Н П РМ О
1 Полісся"Полісся" 14 13 1 0 34-6 40
2 Карпати"Карпати" 14 9 1 4 22-13 28
3 Епіцентр"Епіцентр" 14 8 3 3 17-11 27
4 Нива"Нива" Т 14 5 5 4 15-8 20
5 Прикарпаття"Прикарпаття" 14 4 3 7 11-22 15
6 Діназ"Діназ" 14 2 4 8 14-28 10
7 Буковина"Буковина" 14 2 3 9 9-21 9
8 ФСК Маріуполь"ФСК Маріуполь" 14 1 4 9 12-25 7
Поділитись:
М Команда
1 Полісся"Полісся"
2 Карпати"Карпати"
3 Епіцентр"Епіцентр"
4 Нива"Нива"
5 Прикарпаття"Прикарпаття"
6 Діназ"Діназ"
7 Буковина"Буковина"
8 ФСК Маріуполь"ФСК Маріуполь"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Карпати"Карпати" 0 0 0
2 Буковина"Буковина" 0 0 0
3 Нива"Нива" 0 0 0
4 Полісся"Полісся" 0 0 0
5 Епіцентр"Епіцентр" 0 0 0
6 Діназ"Діназ" 0 0 0
7 Прикарпаття"Прикарпаття" 0 0 0
8 ФСК Маріуполь"ФСК Маріуполь" 0 0 0
Поділитись:
М Команда Результати
1 Полісся"Полісся" 2:1
2 Карпати"Карпати" 1:2
3 Епіцентр"Епіцентр" 2:0
4 Нива"Нива" 3:0
5 Прикарпаття"Прикарпаття" 0:2
6 Діназ"Діназ" 1:4
7 Буковина"Буковина" 0:3
8 ФСК Маріуполь"ФСК Маріуполь" 4:1
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 27 листопада 2022 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Полісся"Полісся" 26.1 27.1 (198)
2 Карпати"Карпати" 22 25.6 (198)
3 Епіцентр"Епіцентр" 23.6 24.1 (204)
4 Нива"Нива" 21.8 22.7 (192)
5 Прикарпаття"Прикарпаття" 25.4 25.8 (199)
6 Діназ"Діназ" 23 23.8 (189)
7 Буковина"Буковина" 24.7 24.7 (192)
8 ФСК Маріуполь"ФСК Маріуполь" 21.4 22.1 (199)
Поділитись:
14 ТУР
СУБОТА 26.11.22
26.11. 12:00 Діназ Діназ 1:4 ФСК МаріупольФСК Маріуполь 0
НЕДІЛЯ 27.11.22
27.11. 12:00 Буковина Буковина 0:3 НиваНива 0
27.11. 12:00 Карпати Карпати 1:2 ПоліссяПолісся 0
27.11. 12:00 Епіцентр Епіцентр 2:0 ПрикарпаттяПрикарпаття 0
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Пилип Будківський Пилип Будківський Полісся (Житомир) 10 (0)
2 Максим Гірний Максим Гірний Епіцентр (Дунаївці) 7 (3)
3 Богдан Кушніренко Богдан Кушніренко Полісся (Житомир) 6 (1)
4 Ростислав Тарануха Ростислав Тарануха Карпати (Львів) 5 (0)
5 Василь Палагнюк Василь Палагнюк Буковина (Чернівці) 5 (3)
6 Ігор Биковський Ігор Биковський ФСК Маріуполь (Маріуполь) 4 (0)
7 Деніс Янаков Деніс Янаков Полісся (Житомир) 4 (1)
8 Василь Цюцюра Василь Цюцюра Прикарпаття (Івано-Франківськ) 4 (2)
9 Ярослав Богунов Ярослав Богунов Діназ (Вишгород) 4 (2)
10 Василь Грицук Василь Грицук Полісся (Житомир) 4 (4)
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору