ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

перша "Б" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

перша "Б" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

перша "Б" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

перша "Б" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

перша "Б" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 ЛНЗ"ЛНЗ" 5 3 1 1 6-2 10
2 Оболонь"Оболонь" 5 3 1 1 6-4 10
3 Кремінь"Кремінь" 5 2 1 2 13-8 7
4 Металург"Металург" 4 2 1 1 7-7 7
5 Чернігів"Чернігів" 4 1 1 2 3-4 4
6 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 3 1 1 1 3-8 4
7 Полтава"Полтава" 4 1 0 3 4-5 3
8 Скорук"Скорук" 4 0 2 2 4-8 2
Поділитись:
М Команда
1 ЛНЗ"ЛНЗ"
2 Оболонь"Оболонь"
3 Кремінь"Кремінь"
4 Металург"Металург"
5 Чернігів"Чернігів"
6 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
7 Полтава"Полтава"
8 Скорук"Скорук"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Кремінь"Кремінь" 0 0 0
2 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 0 0 0
3 Оболонь"Оболонь" 0 0 0
4 Металург"Металург" 0 0 0
5 Чернігів"Чернігів" 0 0 0
6 ЛНЗ"ЛНЗ" 0 0 0
7 Скорук"Скорук" 0 0 0
8 Полтава"Полтава" 0 0 0
Поділитись:
М Команда Результати
1 ЛНЗ"ЛНЗ" 2:0
2 Оболонь"Оболонь" 0:2
3 Кремінь"Кремінь" 0:2
4 Металург"Металург" -:-
5 Чернігів"Чернігів" 0:2
6 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 2:0
7 Полтава"Полтава" 2:0
8 Скорук"Скорук" -:-
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 02 жовтня 2022 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 ЛНЗ"ЛНЗ" 27.2 28.2 (73)
2 Оболонь"Оболонь" 26.2 26.3 (68)
3 Кремінь"Кремінь" 18.8 21 (75)
4 Металург"Металург" 23 25.8 (55)
5 Чернігів"Чернігів" 24.1 24.3 (51)
6 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 21 21.9 (37)
7 Полтава"Полтава" 25.2 25.4 (54)
8 Скорук"Скорук" 26.5 27.2 (49)
Поділитись:
5 ТУР
П'ЯТНИЦЯ 23.09.22
23.09. 15:00 Полтава Полтава 2:0 КреміньКремінь 0
СУБОТА 24.09.22
24.09. Скорук Скорук -:- МеталургМеталург 0
24.09. 14:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:0 ОболоньОболонь 0
НЕДІЛЯ 25.09.22
25.09. 12:00 Чернігів Чернігів 0:2 ЛНЗЛНЗ 0
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 30.09.22
30.09. Металург Металург -:- Гірник-СпортГірник-Спорт
30.09. Кремінь Кремінь -:- ОболоньОболонь
СУБОТА 01.10.22
01.10. Полтава Полтава -:- ЧернігівЧернігів
НЕДІЛЯ 02.10.22
02.10. ЛНЗ ЛНЗ -:- СкорукСкорук
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Олексій Сидоров Олексій Сидоров Металург (Запоріжжя) 4 (1)
2 Денис Галата Денис Галата Кремінь (Кременчук) 3 (1)
3 Денис Сорока Денис Сорока Скорук (Нікопольський район) 2 (0)
4 Олександр Вівдич Олександр Вівдич Кремінь (Кременчук) 2 (0)
5 Андрій Глоба Андрій Глоба Кремінь (Кременчук) 2 (0)
6 Ігор Краснопір Ігор Краснопір Оболонь (Київ) 2 (0)
7 Іван Тищенко Іван Тищенко ЛНЗ (Черкаси) 2 (0)
8 Олександр Батальський Олександр Батальський Оболонь (Київ) 2 (1)
9 Валерій Сад Валерій Сад Металург (Запоріжжя) 2 (2)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Сергій Заєць Сергій Заєць Скорук (Нікопольський район) 02.10
2 Кирило Пасічник Кирило Пасічник Скорук (Нікопольський район) 02.10
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору