ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

ДРУГА ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

ДРУГА ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

ДРУГА ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

ДРУГА ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

ДРУГА ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О ЧГ
1 Жемчужина"Жемчужина" 31 23 4 4 67-22 73 7,8794
2 Рух"Рух" 31 22 5 4 63-24 71 7,8357
3 Кремінь"Кремінь" 31 20 5 6 64-28 65 7,9536
4 Реал Фарма"Реал Фарма" 31 16 8 7 49-30 56 7,8226
5 Балкани"Балкани" 31 15 9 7 54-32 54 7,6903
6 Інгулець-2"Інгулець-2" 31 14 8 9 50-31 50 7,7172
7 Нива"Нива" 31 14 7 10 41-32 49 7,9194
8 Енергія"Енергія" 31 14 6 11 62-41 48 7,6702
9 Мир"Мир" 31 12 9 10 33-31 45 7,7559
10 Тепловик-Прикарпаття"Тепловик-Прикарпаття" 31 13 4 14 49-35 43 7,5877
11 Нікополь"Нікополь" 31 12 5 14 39-46 41 7,5665
12 Іллічівець-2"Іллічівець-2" 31 11 1 19 42-55 34 7,6517
13 Кристал"Кристал" 31 7 5 19 31-24 26 7,8459
14 Арсенал-Київщина"Арсенал-Київщина" 32 7 4 21 29-82 25 7,5763
15 Металург"Металург" 31 7 2 22 35-96 23 7,1796
16 Поділля"Поділля" 31 6 4 21 28-68 22 7,5480
17 Суднобудівник"Суднобудівник" 31 6 4 21 19-78 22 7,4454
- ФК "Кристал" Херсон знято зі змагань рішенням Ради ліг від 10.04.2017
Поділитись:
М Команда
1 Жемчужина"Жемчужина"
2 Рух"Рух"
3 Кремінь"Кремінь"
4 Реал Фарма"Реал Фарма"
5 Балкани"Балкани"
6 Інгулець-2"Інгулець-2"
7 Нива"Нива"
8 Енергія"Енергія"
9 Мир"Мир"
10 Тепловик-Прикарпаття"Тепловик-Прикарпаття"
11 Нікополь"Нікополь"
12 Іллічівець-2"Іллічівець-2"
13 Кристал"Кристал"
14 Арсенал-Київщина"Арсенал-Київщина"
15 Металург"Металург"
16 Поділля"Поділля"
17 Суднобудівник"Суднобудівник"
- ФК "Кристал" Херсон знято зі змагань рішенням Ради ліг від 10.04.2017
Поділитись:
M Команда Середня Вдома На виїзді Найбільша
1 Поділля"Поділля" 1832 2856 740 6300
2 Тепловик-Прикарпаття"Тепловик-Прикарпаття" 1663 2753 572 6200
3 Нива"Нива" 1277 1538 1000 4600
4 Кремінь"Кремінь" 1272 1219 1325 4500
5 Балкани"Балкани" 1124 1247 993 4500
6 Рух"Рух" 991 1215 781 3500
7 Металург"Металург" 926 588 1264 6300
8 Нікополь"Нікополь" 840 591 1089 4300
9 Жемчужина"Жемчужина" 751 428 1096 4100
10 Іллічівець-2"Іллічівець-2" 613 307 919 6200
11 Суднобудівник"Суднобудівник" 600 283 897 4700
12 Мир"Мир" 588 361 816 2200
13 Арсенал-Київщина"Арсенал-Київщина" 579 259 898 4300
14 Кристал"Кристал" 548 454 629 3900
15 Енергія"Енергія" 541 375 706 2500
16 Інгулець-2"Інгулець-2" 528 334 722 2300
17 Реал Фарма"Реал Фарма" 520 284 756 4500
- ФК "Кристал" Херсон знято зі змагань рішенням Ради ліг від 10.04.2017
Поділитись:
М Команда Результати
1 Жемчужина"Жемчужина" 1:0 7:0 2:0 0:1
2 Рух"Рух" 1:1 1:0 2:0 3:2
3 Кремінь"Кремінь" 1:2 1:1 7:0 2:0
4 Реал Фарма"Реал Фарма" 1:1 0:3 1:0 +:-
5 Балкани"Балкани" 0:1 1:1 1:0 6:2
6 Інгулець-2"Інгулець-2" 0:1 0:0 2:3
7 Нива"Нива" 2:0 1:1 0:0
8 Енергія"Енергія" 4:2 0:0 +:- 1:0
9 Мир"Мир" 3:1 0:0 0:1 1:0
10 Тепловик-Прикарпаття"Тепловик-Прикарпаття" 0:2 0:1 2:1 0:1
11 Нікополь"Нікополь" 3:1 0:1 4:1
12 Іллічівець-2"Іллічівець-2" 1:3 +:- 0:2 0:2
13 Кристал"Кристал" -:+ -:+ -:+
14 Арсенал-Київщина"Арсенал-Київщина" 1:0 1:1 0:2 2:3
15 Металург"Металург" 2:1 1:3 2:6
16 Поділля"Поділля" 2:4 3:0 1:2 3:2
17 Суднобудівник"Суднобудівник" 0:7 0:7 1:4
- ФК "Кристал" Херсон знято зі змагань рішенням Ради ліг від 10.04.2017
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 02 червня 2017 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Жемчужина"Жемчужина" 23.2 24.5 (327)
2 Рух"Рух" 26 27.6 (330)
3 Кремінь"Кремінь" 24.8 25.2 (341)
4 Реал Фарма"Реал Фарма" 23.8 25.2 (330)
5 Балкани"Балкани" 27 27.7 (341)
6 Інгулець-2"Інгулець-2" 22.2 24 (319)
7 Нива"Нива" 23.4 25.4 (330)
8 Енергія"Енергія" 22.3 22.6 (330)
9 Мир"Мир" 23.2 25 (319)
10 Тепловик-Прикарпаття"Тепловик-Прикарпаття" 23.2 24.6 (330)
11 Нікополь"Нікополь" 20.4 20.8 (341)
12 Іллічівець-2"Іллічівець-2" 19 20.1 (330)
13 Кристал"Кристал" 21 25.8 (209)
14 Арсенал-Київщина"Арсенал-Київщина" 20.2 21.3 (341)
15 Металург"Металург" 22.9 22.7 (330)
16 Поділля"Поділля" 19.3 21.3 (319)
17 Суднобудівник"Суднобудівник" 20.9 22.2 (329)
- ФК "Кристал" Херсон знято зі змагань рішенням Ради ліг від 10.04.2017
Поділитись:
33 ТУР
СУБОТА 27.05.17
27.05. 17:00 Арсенал-Київщина Арсенал-Київщина 1:0 Інгулець-2Інгулець-2 200
27.05. 17:00 Тепловик-Прикарпаття Тепловик-Прикарпаття 0:2 НиваНива 3500
27.05. 17:00 Реал Фарма Реал Фарма 1:1 РухРух 450
27.05. 17:00 Енергія Енергія 4:2 ПоділляПоділля 500
27.05. 17:00 Іллічівець-2 Іллічівець-2 1:3 МирМир 200
27.05. 17:00 Балкани Балкани 0:1 ЖемчужинаЖемчужина 1500
27.05. 17:00 Металург Металург 2:1 КреміньКремінь 200
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 02.06.17
02.06. 17:00 Кремінь Кремінь 17:00 НікопольНікополь
02.06. 17:00 Жемчужина Жемчужина 17:00 МеталургМеталург
02.06. 17:00 Мир Мир 17:00 СуднобудівникСуднобудівник
02.06. 17:00 Поділля Поділля 17:00 Іллічівець-2Іллічівець-2
02.06. 17:00 Рух Рух 17:00 ЕнергіяЕнергія
02.06. 17:00 Нива Нива 17:00 Реал ФармаРеал Фарма
02.06. 17:00 Інгулець-2 Інгулець-2 17:00 Тепловик-ПрикарпаттяТепловик-Прикарпаття
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Ігор Худобяк Ігор Худобяк Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ) 24 (1)
2 Роман Бочак Роман Бочак Енергія (Нова Каховка) 22 (0)
3 Артем Козлов Артем Козлов Кремінь (Кременчук) 21 (2)
4 Руслан Паламар Руслан Паламар Жемчужина (Одеса) 20 (9)
5 Сергій Урсуленко Сергій Урсуленко Балкани (с. Зоря) 14 (0)
6 Дмитро Шастал Дмитро Шастал Енергія (Нова Каховка) 14 (1)
7 Артур Каськов Артур Каськов Металург (Запоріжжя) 14 (3)
8 Алішер Якубов Алішер Якубов Поділля (Хмельницький) 11 (0)
9 Віталій Колєсніков Віталій Колєсніков Інгулець-2 (Петрове) 10 (0)
10 Денис Бреус Денис Бреус Арсенал-Київщина (Біла Церква) 10 (0)
11 Олександр Райчєв Олександр Райчєв Балкани (с. Зоря) 10 (4)
12 Олександр Мішуренко Олександр Мішуренко Інгулець-2 (Петрове) 10 (5)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Григорій Баранець Григорій Баранець Рух (Винники) 02.06
2 Олег Білий Олег Білий Нікополь (Нікополь) 02.06
3 Максим Вдовиченко Максим Вдовиченко Жемчужина (Одеса) 02.06
4 Андрій Громоляк Андрій Громоляк Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ) 02.06
5 Сергій Керножицький Сергій Керножицький Металург (Запоріжжя) 02.06
6 Віталій Колєсніков Віталій Колєсніков Інгулець-2 (Петрове) 02.06
7 Дмитро Криволєсов Дмитро Криволєсов Металург (Запоріжжя) 02.06
8 Віталій Онопко Віталій Онопко Кремінь (Кременчук) 02.06
9 Сергій Паламарчук Сергій Паламарчук Жемчужина (Одеса) 02.06
10 Артем Цурупін Артем Цурупін Мир (Горностаївка) 02.06
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору